Minerálna pleťová hmla - hydratačná Zväčšiť

Minerálna pleťová hmla - hydratačná

MalaKite™
HyActive™

Detailne premyslené synergické pôsobenie zložiek sa zameriava na rôzne problematické prejavy pokožky. Vytvára multifunkčný výrobok s ochranným komplexom a s vysokou schopnosťou hydratácie pokožky. Pokožku upokojí, vytvára zdravú mikroflóru a tým aj jej vyššiu obranyschopnosť.

Viac detailov

Star Star Star Star Star
5 hodnotení
Kód 102092
  • Všetky typy pleti
  • Suchá a citlivá pleť
  • Hydratačný
  • Ochranný
Nasl.
- +

15,90 €

Skladom - expresné doručenie

Základ tvorí slovenská minerálna voda Miss+ spod štítov Vysokých Tatier, ktorá má najoptimálnejší pomer jednotlivých minerálov a hydrolát z divokorastúcej žihľavy. 

Má blahodarné účinky pre každú pleť aj vlasy. Ochranný minerálny komplex pokožku posilňuje a chráni. Podporuje rast nových buniek a obnovuje kožné tkanivá. Silný lapač voľných radikálov, posilňuje bunkovú obranu a ponúka ochranu pred starnutím a má detoxikačné účinky. Zvlhčuje a ukľudňuje podráždenie pokožky. Chráni pokožku a vlasy pred environmentálnym stresom.

Detailne premyslené synergické pôsobenie zložiek sa zameriava na rôzne problematické prejavy pokožky. Vytvára multifunkčný výrobok s ochranným komplexom a s vysokou schopnosťou hydratácie pokožky. Pokožku upokojí, vytvára zdravú mikroflóru a tým aj jej vyššiu obranyschopnosť. Pokožku ochraňuje pred modrým svetlom, pred znečistením prostredia, obmedzuje pôsobenie voľných radikálov. Dodáva bunkám energiu a pomáha zjemniť dôsledky životosprávy.

Aktívne látky

Mala’kîte™ - ochranný minerálny komplex, ktorý posilňuje bunkovú obranu pre anti-aging a detoxikačný účinok.

Oxidačný stres znamená nárast voľných radikálov, ktoré spôsobujú nezvratné poškodenie buniek. Každá bunka má svoj vlastný enzymatický systém, ktorého úlohou je eliminovať voľné radikály. Tento tekutý výťažok z kameňa pomáha chrániť pokožku a vlasy pred agresívnymi vplyvmi prostredia. Má silné antioxidačné vlastnosti.

HyActive ™ - veľmi nízka molekulárna hmotnosť kyseliny hyalurónovej 10 - 150 kDa. Stimuluje medzibunkovú komunikáciu reguluje zápalové procesy v koži. Penetruje hlboké vrstvy pokožky a preto sú jej biologické účinky v pleti vyššie. Vytvára v tkanivách priestor na transport látok potrebných pre prirodzenú regeneráciu buniek. Zvyšuje regeneračnú schopnosť kože. Zlepšuje výživu najvrchnejších vrstiev pokožky zo spodných vrstiev pokožky.

Hyaluronic Acid - štandardná a veľká molekulová hmotnosť kyseliny hyalurónovej MW = 1.3 - 2.3 MDa. Stabilizuje bariérovú funkciu stratum corneum. Filmotvorný efekt  je založený na hydrofilných vlastnostiach HA. Zlepšuje hydratáciu pokožky, obnovuje funkciu kožnej bariéry. Zostáva vo vyšších vrstvách pokožky, kde pôsobí hlavne ako hydratačný agent a zabezpečuje ochranné účinky.

Výťažok z Bio žihľavy - bylinková voda plná bioaktívnych látok. Pokožku hydratuje, sťahuje póry a osviežuje pleť, reguluje tvorbu mazu. Má antiseptické vlastnosti. Zmierňuje vypadávanie vlasov, podporuje ich rast. Je skvelým pomocníkom proti lupinám a nadmernej mastnote pokožky hlavy. 

Vitamín B3  - niacín pomáha rozjasniť pleť a pôsobí proti vzniku akné.  Pomáha znížiť hyperpigmentáciu, zjednocuje prirodzený farebný tón pleti. Podporuje tvorbu a vyváženosť prirodzenej ochrannej funkcie pokožky, má hydratačné účinky a zmenšuje rozšírené póry. 

Magnézium - celkovo zlepšuje kvalitu pleti, znižuje riziko zápalových procesov v pokožke a pleť upokojuje a zjemňuje. Zlepšuje kondíciu našej pleti a tiež sa znižuje tvorbu vrások. Magnézium má najlepšie vstrebávanie práve cez pokožku. Ako náhle látka prechádza cez vonkajšie vrstvy kože, prechádza do lymfatických a miestnych cievnych systémov a čoskoro do krvného obehu.

Alantoin - je zvlhčovač, ktorý pomáha odstraňovať podráždenie pokožky. Pomáha hydratovať a zjemňovať pokožku a podporuje rast nových kožných buniek.

Použitie: Jemnú pleťovú hmlu môžete použiť ako tonikum pleti. Pre osvieženie pokožky použite kedykoľvek počas dňa nastriekaním na pleť. Jemnú hmlu môžete použiť aj na osvieženie a posilnenie vlasovej pokožky a korienkov.

Vôňa: jemná, čistá neparfumovaná voda, ktorej vôňa je odvodená od použitých ingrediencií. Najviac pocítite vôňu žihľavy. 

Textúra: ľahká tekutá textúra vo fľaške s extra jemným rozprašovačom.

Náš tip: Úžasný výrobok pre aktívnych ľudí, dezinfikujte svoju pokožku po športe alebo pri námahe kedy sa Vaša pleť a pokožka hlavy potí. 

Obsah: 100 ml

Prírodná kozmetika zo Slovenska
Názov
INCI
BIO
Minerálna voda MISS+
Mineral Water
 
Minerálna voda MISS+
Mineral Water

Slovenská minerálna voda Miss+ spod štítov Vysokých Tatier je jedinečná svojim zložením, má to najoptimálnejšie zloženie jednotlivých minerálov.

Keď príroda stvorila minerálnu vodu Miss+, myslela na Teba a stvorila ju presne podľa toho, čo budeš vo svojom živote potrebovať. Dala si záležať na každej oblasti tvojej osobnosti, od krásy až po zdravie.

Príroda špeciálne upravila aj minerály, ktoré voda obsahuje. Miss+ je jedinečná svojim zložením, no predovšetkým tým, že je súčasťou tých najdôležitejších momentov, ktoré prežívaš.

Je pre nás nesmierne dôležité, aby minerálna voda, ktorú dnes plníme do fliaš, bola jedinečná a prirodzená. Nemusí sa na nič hrať, najlepšie chutí, keď je sama sebou. Stojí na pevných základoch, a to vďaka zvýšenému obsahu kremíka, vápnika a magnézia. Jej túžbou je obohatiť každého, koho stretne a kto ju chytí do rúk.

No i napriek tomu nechce stáť, ale byť v neustálom pohybe. Kráčať a napredovať.

Vie, že je dôležité správne si vyberať. Pozná svoju hodnotu a vie, prečo sa chce starať sama o seba. Vo vnútri skrýva liečivé účinky, blahodárne pôsobí a vytvára jemnú pleť, pevnejšie nechty a pružnejšie vlasy.

Je vzácna a krásna taká, aká je. Túži, aby ju niekto objavil. Minerálna voda Miss+ bola stvorená pre Teba! Aby si spolu s tebou vychutnala jedinečného okamihy dňa. Tu a teraz.

Vitamín B3
Niacin
 
Vitamín B3
Niacin

Niacín, vitamín B3 zaraďujeme do komplexu vitamínov skupiny B. Vitamín B3 je spoločné pomenovanie pre kyselinu nikotínovú a niacín.

Ochraňuje a zlepšuje zdravie pokožky. Je súčasťou bunkového metabolizmu a tak napomáha ku správnemu fungovaniu enzymatických procesov.

Niacín napomáha udržiavať v pokožke vodu, zlepšuje stav citlivej pokožky (napr. aj rosacei) a zvyšuje jej obrany schopnosť.

Je vynikajúci aj na podporu liečby akné a to nielen topicky ale aj vnútorne. Je užitočný dokonca aj pri ťažkých formách akné. 

Zlepšuje vzhľad starnúcej pleti, rozjasňuje pokožku a preto je vhodný na elimináciu pigmentovým a stareckých škvŕn. Pleti dodáva objem, hydratuje a zabraňuje strate vody. Zďaleka nie je prospešný len pre našu pokožku a vlasy.

Tento vitamín je dôležitý pre správne fungovanie celého nášho organizmu a jeho nedostatok môže spôsobovať napríklad únavu, problémy s trávením, psychické ochorenie a depresie.

BIO hydrolát zo žihľavy
Urtica Dioica Extract
 
BIO hydrolát zo žihľavy
Urtica Dioica Extract

Výťažok z Bio žihľavy - bylinková voda plná bioaktívnych látok. Pokožku hydratuje, sťahuje póry a osviežuje pleť, reguluje tvorbu mazu.

Má antiseptické vlastnosti. Zmierňuje vypadávanie vlasov, podporuje ich rast. Je skvelým pomocníkom proti lupinám a nadmernej mastnote pokožky hlavy. 

Nachádza sa v produktoch:
Mala’Kîte™
Water (and) Malachite Extract
 
Mala’Kîte™
Water (and) Malachite Extract

Mala’kîte™  - ochranný minerálny komplex, ktorý posilňuje bunkovú obranu pre anti-aging a detoxikačný účinok.
Oxidačný stres znamená nárast voľných radikálov, ktoré spôsobujú nezvratné poškodenie buniek. Každá bunka má svoj vlastný enzymatický systém, ktorého úlohou je eliminovať voľné radikály. Tento tekutý výťažok z kameňa pomáha chrániť pokožku a vlasy pred agresívnymi vplyvmi prostredia. Má silné antioxidačné vlastnosti.


Pôsobenie na fibroblasty:
zvyšuje množstvo produkovaného kolagénu a elastínu

Posilňovač bunkovej obrany:
Oxidačný stres znamená nárast voľných radikálov, ktoré spôsobujú nezvratné poškodenie buniek. Každá bunka má svoj vlastný enzymatický bazén, ktorého úlohou je eliminovať voľné radikály.

Antioxidačná ochrana
V bunkách oxidačný stres generuje uvoľňovanie superoxidových aniónov, jedného z najreaktívnejších foriem kyslíka. Antioxidačná sila

Mala’Kîte™  sa hodnotí in vitro štúdiom aktivity zhášania superoxidových aniónov.

Pôsobenie na keratinocyty:
podieľa sa na syntéze keratínu

Prírodné farbivo:
Mala’Kîte™ prináša do formulácií veľkolepú farbu modrej lagúny.

Mala’Kîte™  je komplex medi extrahovaný z krásneho malachitového kameňa. Silný lapač voľných radikálov, posilňuje bunkovú obranu a ponúka ochranu a detoxikačné výhody.
Mala’KîteTM je dôkazom toho, že rastliny nie sú jediným zdrojom prírodných aktívnych látok.

Cielenú technológiu na extrakciu aktívnej frakcie z minerálnych zdrojov a jej biologickú dostupnosť pre pokožku.

Magnézium
Magnesium Sulfate
 
Magnézium
Magnesium Sulfate

Len málo ľudí si uvedomuje akú obrovskú úlohu zohráva horčík v našom organizme. Horčík alebo inak povedané magnézium je ďaleko najdôležitejšia minerálna látka nášho tela. Po vode, kyslíka a po elementárnych potravinách, horčík môže byť najdôležitejší prvok, ktorý potrebuje naše telo, je nenahraditeľný. Je dôležitejší ako vápnik, draslík alebo sodík, pretože všetky tri reguluje horčík, bez ktorého sa nedokážu tieto dôležité minerály naviazať. Milióny ľudí trpí nedostatkom horčíka bez toho, aby o tom vedeli. V poslednej dobe sa čoraz viac zlepšuje povedomie ľudí o nezastupiteľnej úlohe horčíka pri starostlivosti o zdravie. Napriek tomu až 80% ľudí má nedostatok horčíka v tele, čo vyvoláva vážne obavy.

Horčík je v tele zastúpený v relatívne veľkom množstve. Vedci odhadujú, že je to až 25 gramov na dospelého človeka, pričom polovica z tohto množstva sa nachádza v kostiach a len 1% je v krvi. Tento minerál je potrebné neustále dopĺňať, pretože od neho závisí viac než 300 biochemických telesných reakcií. Magnézium - horčík potrebuje každá naša bunka, vrátane mozgových. Je jeden z hlavných minerálov, ktorého suplementácia (dodanie) je nutná, lebo zohráva nenahraditeľnú úlohu vo funkcii u stoviek enzýmov, počnúc metabolizmom buniek, cez syntézu proteínov, a spotrebe tukov a uhľohydrátov, prakticky vo všetkom. Horčík je potrebný nie len pre tvorbu špecifických detoxikačných enzýmov, ale aj k tvorbe energie pre detoxikáciu buniek.

Úloha horčíka v tele
Horčík plní v našom tele hlavne nasledujúce úlohy:
– metabolizmus vápnika, kremíka, vitamínu D a vitamínu K
– aktivácia svalov a nervov
– výroba energie
– detoxikácia, trávenie bielkovín, sacharidov a tukov
– stavebný prvok pri tvorbe a syntéze RNA a DNA
– prekurzor neurotransmiterov ako je napríklad serotonín

Bohužiaľ, množstvo ľudí na celom svete ani len netuší, že trpia nedostatkom horčíka. Jeho nízka hladina v tele sa môže prejavovať zdravotnými problémami, ako sú úzkosť, zábudlivosť či svalové kŕče. Jeho pravidelný príjem nielen odstraňuje uvedené zdravotné ťažkosti, ale pomáha s množstvom ďalších ochorení.
Hlavnou príčinou nedostatku horčíka v našej strave je to, že „moderné“ poľnohospodárske metódy prispeli k jeho nadmernému odčerpaniu z pôdy. Potom sa samozrejme nenachádza ani v plodinách, ktoré na takejto pôde vypestujeme. Problém ďalej ešte viac zhoršuje časté používanie umelých hnojív, pesticídov a herbicídov.
Aby sme ho mali dostatok, musíme konzumovať potraviny, ktoré rastú na pôde obsahujúcej horčík a najmä zelenú listovú zeleninu. Aby sme jej dokázali prijať potrebné množstvo listovej zeleniny, mali by sme denne piť zelené smoothies alebo zjesť a veľmi dobre požuť veľkú misu šalátu… najlepšie v bio kvalite, ktorá by mala zabezpečiť ich pestovanie bez použitia pesticídov a zbytočnej chémie.

Jednou z možností je aj užívanie doplnkov stravy s obsahom horčíka. Taktiež je vhodné, aby doplnky obsahovali okrem horčíka aj vápnik, vitamín D a vitamín K2, pretože tieto látky sa navzájom dopĺňajú a metabolizmus jednej nie je možný bez prítomnosti ostatných. Jedným z najlepších spôsobov ako doplniť do organizmu horčík je jeho vstrebanie cez pokožku. Ľudská pokožka je najväčší ľudský orgán a je schopná vstrebávať účinné látky do tela.

Podľa súčasných noriem by muži mali prijímať minimálne 420 mg horčíka denne a ženy minimálne 320 mg, počas dospievania a tehotenstva viac. Avšak pozor na odporúčané rozpätie, pretože v minulosti bola zdravá hranica horčíka o niečo vyššia. Čím sme viac chorí, tým sa škála znižuje a znižuje. Ak vápnika prijmeme 700 mg, potom by sme toľko mali prijať aj horčíka.

Ako získať do tela viac horčíka?
Ako sme spomínali vyššie, ďalším dobrým spôsobom sú spôsoby jeho prijímania cez kožu. Napríklad kúpele alebo pílingy s pridaním epsomskej soli (síran horečnatý).Cez pokožku môže byť horčík absorbovaný 5 krát rýchlejšie a až 6 -krát účinnejšie ako v prípade orálneho spôsobu. Telo vždy absorbuje len to čo potrebuje, takže tu nie je riziko predávkovania.

HyActive ™ - veľmi malá molekulárna hmotnosť
Sodium Hyaluronate
 
HyActive ™ - veľmi malá molekulárna hmotnosť
Sodium Hyaluronate

HyActive ™ - veľmi nízka molekulárna hmotnosť kyseliny hyalurónovej 10 - 150 kDa.

Kyselina hyalurónová je priehľadná látka (hyalos znamená v gréčtine sklo), ktorá má výnimočnú schopnosť viazať vlhkosť. Funguje ako hubka, ktorá je schopná nasať až tisícnásobné množstvo vody, ako je jej vlastná hmotnosť. Nachádza sa v každom tkanive tela a v častiach, ktoré sa bez vlhkosti nezaobídu (očný sklovec, spojovacie tkanivo, tekutiny obklopujúce naše kĺby).

Je obsiahnutá v strave a tak jej produkciu môžete stimulovať aj prostredníctvom stravy. S pribúdajúcim vekom v koži podstatne ubúda koncentrácia kyseliny hyalurónovej, ktorá dokáže viazať množstvo vody. Kožné väzivo teda ukladá menej vody, a tým pôsobí koža neelastickým dojmom a má sklon k tvorbe vrások. Liečba kyselinou hyalurónovou sa používa na zníženie výskytu vrások, liniek na tvári, ovisnutej kože, jaziev a straty farby kože po akné. 

Kyselina hyalurónová vytvára v tkanivách priestor na transport látok potrebných pre prirodzenú regeneráciu buniek. Zvyšuje regeneračnú schopnosť kože. Využíva sa k liečbe popálenín a kožných vredov. Cieľom je najmä rehydratácia pokožky. Takisto regeneruje, chráni pokožku pred vonkajšími vplyvmi, udržuje pokožku pevnú a pružnú, vyhladzuje staršie vrásky, účinne blokuje voľné radikály, zabraňuje vzniku strií, výrazne koriguje problémové prejavy pleti, urýchľuje hojenie rán, bráni vzniku jaziev. Zlepšuje výživu najvrchnejších vrstiev pokožky zo spodných vrstiev pokožky. Naša kyselina hyalurónová pochádza z mikroorganizmov.

V krémoch DULCIA natural používame kyselinu hyalurónovú najvyššej svetovej kvality a od najlepšieho svetového výrobcu. Rozdiel je v molekulovej veľkosti kyseliny hyalurónovej (HA). Čím je molekulárna veľkosť menšia, tým hlbšie vrstvy pokožky penetruje a jej biologické účinky v pleti sú vyššie. Oproti tomu kyselina hyalurónovú (HA) s vyššou molekulárnou hmotnosť  nepreniká tak hlboko, zostáva vo vyšších vrstvách pokožky, kde pôsobí hlavne ako hydratačný agent a zabezpečuje ochranné účinky.

Do krémov vždy pridávame výrobcom maximálne možné odporúčane množstvo kyseliny hyalurónovej.

Dulcia natural používa vysoko kvalitnú kyselinu hyalurónovú ktorá má najprísnejšiu certifikáciu Ecocert a COSMOS. najprestížnejších svetových certifikátov pre prírodnú a organickú kozmetiku.

                                                                                             

Kyselina hyalurónová - vysoká molekulárna hmotnosť
Sodium Hyaluronate
 
Kyselina hyalurónová - vysoká molekulárna hmotnosť
Sodium Hyaluronate

Kyselina hyalurónová je priehľadná látka (hyalos znamená v gréčtine sklo), ktorá má výnimočnú schopnosť viazať vlhkosť. Funguje ako hubka, ktorá je schopná nasať až tisícnásobné množstvo vody, ako je jej vlastná hmotnosť. Nachádza sa v každom tkanive tela a v častiach, ktoré sa bez vlhkosti nezaobídu (očný sklovec, spojovacie tkanivo, tekutiny obklopujúce naše kĺby).

Je obsiahnutá v strave a tak jej produkciu môžete stimulovať aj prostredníctvom stravy. S pribúdajúcim vekom v koži podstatne ubúda koncentrácia kyseliny hyalurónovej, ktorá dokáže viazať množstvo vody. Kožné väzivo teda ukladá menej vody, a tým pôsobí koža neelastickým dojmom a má sklon k tvorbe vrások. Liečba kyselinou hyalurónovou sa používa na zníženie výskytu vrások, liniek na tvári, ovisnutej kože, jaziev a straty farby kože po akné. 

Kyselina hyalurónová vytvára v tkanivách priestor na transport látok potrebných pre prirodzenú regeneráciu buniek. Zvyšuje regeneračnú schopnosť kože. Využíva sa k liečbe popálenín a kožných vredov. Cieľom je najmä rehydratácia pokožky. Takisto regeneruje, chráni pokožku pred vonkajšími vplyvmi, udržuje pokožku pevnú a pružnú, vyhladzuje staršie vrásky, účinne blokuje voľné radikály, zabraňuje vzniku strií, výrazne koriguje problémové prejavy pleti, urýchľuje hojenie rán, bráni vzniku jaziev. Zlepšuje výživu najvrchnejších vrstiev pokožky zo spodných vrstiev pokožky. Naša kyselina hyalurónová pochádza z mikroorganizmov.

V krémoch DULCIA naturál používame kyselinu hyalurónovú najvyššej svetovej kvality a od najlepšieho svetového výrobcu. Rozdiel je v molekulovej veľkosti kyseliny hyalurónovej (HA). Čím je molekulárna veľkosť menšia, tým hlbšie vrstvy pokožky penetruje a jej biologické účinky v pleti sú vyššie. Oproti tomu kyselina hyalurónovú (HA) s vyššou molekulárnou hmotnosť  nepreniká tak hlboko, zostáva vo vyšších vrstvách pokožky, kde pôsobí hlavne ako hydratačný agent a zabezpečuje ochranné účinky. Do krémov vždy pridávame výrobcom maximálne možné odporúčane množstvo kyseliny hyalurónovej.

Dulcia natural používa vysoko kvalitnú kyselinu hyalurónovú ktorá má najprísnejšiu certifikáciu Ecocert a COSMOS. najprestížnejších svetových certifikátov pre prírodnú a organickú kozmetiku.

                                                                                            

Allantoin
Allantoin
 
Allantoin
Allantoin

Extrahovaný je z ekologicky pestovaných rastlín, pričom sa nachádza najmä v pagaštane konskom, kostihoji lekárskom, javore alebo pšeničných klíčkoch. 

Allantoin je zvlhčovač, ktorý pomáha odstraňovať podráždenie pokožky. Pomáha hydratovať a zjemňovať pokožku a podporuje rast nových kožných buniek.

Chráni, ukľudnuje pokožku a napomáha k minimalizácii pórov a čiernych bodiek. Podporuje rast nových buniek a obnovuje kožné tkanivá. Chráni pred UV žiarením, obmedzuje pôsobenie volných radikálov. Má jemné keratolitycké účinky (odstraňuje odumreté bunky pokožky). Nevykazuje žiadne známky toxicity, dráždivosti a je vhodný aj pre veľmi citlivú pokožku.

Organická konzervačná zlúčenina
Dehydroacetic acid, Benzoic acid, Sorbic acid, Benzyl alcohol
 
Organická konzervačná zlúčenina
Dehydroacetic acid, Benzoic acid, Sorbic acid, Benzyl alcohol

V prvom rade by sme chceli objasniť, že kozmetické výrobky skutočne potrebujú konzerváciu, aby sa zabránilo mikrobiálnemu rastu, poškodeniu kozmetického výrobku a potenciálnym kožným infekciám, ktoré môžu mať dlhodobé nepriaznivé vplyvy na Vašu pokožku. Je mimoriadne dôležité chrániť pred poškodením výrobok a teda aj Vás. Pre nás je rovnako dôležité, aby bola konzervácia jemná a šetrná a nemala absolútne žiadny negatívny dopad na Vaše zdravie. Ku jemnej a šetrnej konzervácii výrazným spôsobom dopomáhajú aj naše obaly, vďaka ktorým postačí najnižšia koncentrácia konzervačnej zmesi.

Dulcia natural používa prírodný a ekologický systém na ochranu kozmetického výrobku ktorý je v súlade s normami Ecocert a COSMOS. Ide o synergickú zmes organických zlúčenín - organických kyselín a alkoholu. Organická konzervačná zlúčenina je konzervačný systém bez parabénu, neformaldehydový, bez izotiazolónu. Je vyvinutá na zníženie rizika bakteriálnej kontaminácie. Je navrhnutá tak, aby zabezpečila širokú škálu ochrany s využitím optimalizovaných a inovatívnych synergických zmesí pričom sa myslí na enviromentálnu zodpovednosť a trvalo udržateľný rozvoj. Je to ekologicky certifikovaná formulácia na zabezpečenie ochrany produktov a ľudí.

Všetky komponenty sú uvedené na zozname konzervačných látok schválených pre prírodnú a organickú kozmetiku najprestížnejších svetových certifikátov.

                                                                                             

Nachádza sa v produktoch:
Lucia
Star Star Star Star Star
02.07.2024

Skvela hydratacna hmla a ta vona, to je sen :)

Kristína
Star Star Star Star Star
02.07.2024

Ďalší skvelý produkt na hydratáciu mojej pleti

Eva
Star Star Star Star Star
27.05.2024

Pletova hmla je skvelá,nádherne vonia,ukľudnuje pleť a krásne hydratuje.

Martina
Star Star Star Star Star
07.08.2023

Fantastická, úžasná pleťová hmla. Zjemňuje póry, hydratuje. Už aj tento produkt od vás zaraďujem do dennej starostlivosti o moju pleť. Veľmi vám fandím a teším sa na každý objednaný produkt od vás.

Milá Martinka,

krásne ďakujeme za Vaše milé slovíčka a vážime si čas, ktorý ste si vyhradili na ich napísanie. tešíme sa, že naša práca prináša radosť a úžitok. Táto hmla patrí tiež medzi naších obľúbencov, sme radi, že to cítia aj naše zákazníčky :-)
Ak by ste mali akékoľvek otázky sme tu pre Vás a prajem ešte pekný dník
S pozdravom
Daniela DULCIA natural

Daniela
Star Star Star Star Star
20.03.2023

Môj najobľúbenejší produkt z celej ponuky. Milujem to osvieženie ráno alebo kedykoľvek počas dňa, kedy už "nevládzem". Dodáva mi aj veľkú časť dennej dávky horčíka, na ktorý často zabúdam - pri pravidelnom pohybe ho veľmi treba. A tá vôňa, no úplna závislosť, TOP produkt :-)

Pridať hodnotenie

Celkové hodnotenie:*
   star star star star star
Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaše hodnotenie:*
Odporúčili by st tento produkt svojim známym:*
Veronika
01.12.2022

Dobry den, chcem sa spytat, ci je vhodne hmlu pouzivat pocas dna aj ked som nalicena. Dakujem.

Krásny dobrý deň,

áno, je možné ju použiť aj počas dňa na osvieženie pleti prípadne aj do vlasov :-)
ďakujeme za Vašu otázku, ak by ste mali akékoľvek ďalšie sme tu pre Vás a ešte pekný dník. 
S pozdravom

Daniela DULCIA natural

Pridať otázku

Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaša otázka:*

Typ pleti

Všetky typy pleti

Výrobok pekne sedí všetkým typom pleti. Nespôsobuje nadmerné mastenie ani nevysušuje pokožku. Je jemný a nežný aj k vysoko senzitívnej pokožke.

Suchá a citlivá pleť

Pre suchú pleť je typické menšie množstvo lipidov, ktorých funkciou je zadržiavanie vlhkosti a vytváranie ochrannej bariéry voči vonkajším vplyvom. Pokožka pôsobí bledo a napäto, vrásky sú oveľa viditeľnejšie. Riešením je aktívne dopĺňanie aminokyselín, ktoré napomáhajú viazať v pokožke vlhkosť a dodávanie koži prirodzených lipidov, napr.  ceramidov, na vytvorenie ochranného filmu pre senzitívnejšiu suchú pleť.

Vlastnosti

Hydratačný

Napomáha viazať v pleti vodu, aby pôsobila sviežo, odpočinuto a mladistvo. Dostatočnou a pravidelnou hydratáciou je možné predchádzať vzniku vrások a prejavom povädnutej pleti. Je dôležité hydratovať nielen suchú, ale aj mastnú pokožku, avšak treba voliť ľahšie typy krémov a sér.

Ochranný

Výrobok obsahuje zložky, ktoré bojujú proti vplyvom vonkajšieho prostredia ako aj zložky, ktoré zabraňujú deštrukcii pokožky spôsobenej modrým svetlom, počítačovým žiarením a UV starnutím.