DOPRAVA A PLATBA

Spôsoby platby

Vo všetkých prípadoch a možnostiach platieb máte istotu bezpečného nákupu garantovanú našou firmou.

Dobierka - najpoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte pri prevzatí tovaru poštovnému doručovateľovi.

Bankový prevod - po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet vedený v Tatra Banke. Po prijatí platby odošleme tovar a informujeme Vás o termíne, kedy zásielka dorazí.

GOPay - Online platobna brána GoPay, všetky hlavné bankové tlačidlá českých a slovenskýc bánk, Google Pay platby kartou VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro . Bezpečnosť je garantovaná použitím technológie 3-D Secure.

Priebeh platby:
Zákazník vyplní objednávku v e-shope a po zvolení platby kartou je presmerovaný na zabezpečenú webovú stránku Tatra banky.

  • Na danej stránke vyplní nasledovné údaje: číslo svojej karty, platnosť karty, ochranný CVV 2/CVC 2 kód a v prípade 3-D Secure aj heslo.
  • Zákazník je presmerovaný späť do e-shopu a obchodník dostáva ihneď notifikáciu o výsledku platby, na základe ktorej môže tovar expedovať zákazníkovi.
  • Bezpečnosť je garantovaná použitím technológie 3-D Secure, ktorá je podporovaná kartovými spoločnosťami VISA a MasterCard.
  • Technológia 3-D Secure garantuje ochranu obchodníka aj v prípade, ak je použitá karta, ktorá nie je zaradená do programu 3-D Secur

VIAMO - Rýchla a jednoduchá platba pri nakupovaní s použitím QR kódu. 

  • Vyberte spôsob platby VIAMO
  • Naskenujte QR kód pomocou VIAMO aplikácie
  • Platbu potvďte PINom

Spôsoby dopravy

Cena dopravy je 2,90 Eur bez ohľadu na hmotnosť objednávky a počet objednaných kusov.
Objednávky s doručením na Slovensku v celkovej hodnote nad 49 € sú doručované zdarma.

Problémy s doručením

Pre doručovanie zásielok využívame služby externých spoločností a môže sa stať, že nami expedovaná zásielka sa k Vám nedostala v ohlásenom termíne. V prípade, že Vaša zásielka má meškanie a vo svojej schránke ste nenašli oznámenie o jej uložení, informujte na Vašej pošte, je pravdepodobné, že zásielka sa nachádza práve tam. Pokiaľ spoločnosť zásielku stratila, okamžite nás kontaktujte, aby sme Vám mohli zaslať nový produkt, stratu zásielky následne reklamujeme my.
V prípade, že dopravca zásielku stratí a Vy si nebudete vedieť rady, obráťte sa nám na telefónne číslo ‭+421 907 740 323‬.

Osobné odbery

Objednané produkty si môžete vyzdvihnúť aj osobne na našom výdajnom mieste. O tom, že je Váš tovar pripravený k odberu na výdajni, Vás budeme informovať e-mailom alebo SMS. Pred doručením výzvy na vyzdvihnutie si pre objednávku nechoďte, nemusí byť ešte pripravená na vyzdvihnutie, predídeme tým nedorozumeniam. Platiť je nutné vopred.

PREVÁDZKA (osobný odber)

POŠTOVÁ ADRESA

DULCIA natural
Púchovská 8
(budova ASV pri Kauflande)
831 06  Bratislava 
Slovensko

DULCIA natural s.r.o.
Skalická cesta 9A
Bratislava 831 02 
Slovensko

Tel: +421 908 185 227
E-mail: dulcia@dulcia.sk