Bezolejový odličovač očného makeupu

Prípravok na odlíčenie očí a pier je mimoriadne účinný a zároveň šetrný a ošetrujúci. Zbavuje očné partie nečistôt a make-upu, navyše očné okolie ošetruje. Vyživuje mihalnice a pokožku očí a pier. Je vhodný na odličovanie aj citlivých očí, neobsahuje olej ani žiadne parfumy ani esenciálne oleje.

Viac detailov

1 hodnotenie

102036

  • Všetky typy pleti
  • Čistenie pleti
  • Hydratačný
  • Výživný

- +

10,90 €


Prípravok na odlíčenie očí a pier je mimoriadne účinný a zároveň šetrný a ošetrujúci. Zbavuje očné partie nečistôt a make-upu, navyše očné okolie ošetruje. Vyživuje mihalnice a pokožku očí a pier. Je vhodný na odličovanie aj citlivých očí, neobsahuje olej ani žiadne parfumy ani esenciálne oleje.

URČENÉ PRE: Všetky typy pleti, vrátane citlivej

AKTÍVNE ZLOŽKY

Organická ružová voda - hydratuje a zjemňuje
Povrchovo aktívna látka - pokožku dôkladne, pritom šetrne čistí.
Pantenol - udržiava vlhkosť pokožky, má protizápalové, hydratačné, upokojujúce účinky.
Alantoín - je zvlhčovač, ktorý pomáha odstraňovať podráždenie pokožky. Pomáha hydratovať a zjemňovať pokožku a podporuje rast nových kožných buniek.

Použitie: Navlhčite ekologické čistiace tampóny produktom, priložte na partiu, ktorú odličujete. Nechajte chvíľočku priložený tapmpón a potom jemnými ťahmi očistite

Obsah: 100 ml

Veľmi dôkladným spôsobom sme vyberali materiály obalov v ktorých sa ukrývajú naše prírodné zázraky, aby sa nijakým spôsobom neovplyvnila ich kvalita a práve naopak, aby boli čo najviac ochránené pred poškodením zvonka. Tak ako pri výrobnom procese veľmi prísne prihliadame na vlastnosti každej zložky a naše vzácne ingrediencie zohrievame na veľmi nízkych teplotách, tak dôraz kladieme aj pri dávkovaní. Obaly plníme vždy úplne studeným obsahom.

Obal je vyrobený z materiálu Polyetylén - vysokej hustoty (HDPE)
HDPE a Polypropylén sú najzdravšou možnosťou v rámci používania plastov a nie sú známe žiadne informácie o tom, že by čokoľvek uvoľňovali do obsahu. Taktiež ide o takzvaný „dobrý“ plast. má totiž najnižšiu pravdepodobnosť uvoľňovania látok do tekutiny, ktorá sa v ňom uskladňuje. Ľahko sa recykluje a spracuje tvarovaním. Recyklované HDPE nevytvára žiadne škodlivé emisie a ani z neho neunikajú do vody alebo pôdy žiadne toxické látky.

Všetky plasty, ktoré boli použité pri výrobe našich obalov sú bezpečné a nebsahujú nebezpečnú BPA (Bisfenol A) zložku.

Obaly sú plne recyklovateľné. Plastová nádobka po použití patrí do plastového odpadu.
Tento materiál sa veľmi jednoducho a skutočne zrecykluje a tak nájde aj neskôr svoje uplatnenie.
Tak veľmi prosíme RECYKLUJTE!

Kristína
25.03.2022

Jednoducho paráda ❤️ krásne odlicuje, jemne a účinne, bez podráždenia, bez tlaku krásne rozpustí makeup, mam citlivé oči a pociťujem len mierne stipkanie. Najlepší bezolejovy odlicovac, aký som kedy mala. Balenie je ale maličké, a rýchlo sa mina, nakolko pre účinné odlicenie je potrebné použiť pomerne veľa odlicovaca, takže cena je dosť vysoká, verím, že bude dostupné aj ekonomickejsie/väčšie balenie. Pri dennom používaní mi fľaštička vydržala cca dva tyzdne

Krásny dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za Vaše slovíčka. Veľmi si vážime každú spätnú väzbu, pomáha nám posúvať sa. Maličké balenia boli limitky k objednávkam, momentálne máme v ponuke 100 ml, ktorý je na dlhšie používanie. Podľa dopytu sa samozrejme nebránie a s radosťou budeme vyrábať aj vačšie balenia :-)
Ďakujeme pekne, ak by ste ali akékoľvek otázky sme tu pre Vás a Vašej správičke sa potešíme. 
Prajem ešte pekný dník.
S pozdravom
Daniela DULCIA natural

Pridať hodnotenie

Celkové hodnotenie:*
   star star star star star
Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaše hodnotenie:*
Odporúčili by st tento produkt svojim známym:*

Pridať otázku

Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaša otázka:*

Typ pleti

Všetky typy pleti

Výrobok pekne sedí všetkým typom pleti. Nespôsobuje nadmerné mastenie ani nevysušuje pokožku. Je jemný a nežný aj k vysoko senzitívnej pokožke.

Vlastnosti

Čistenie pleti

Čistenie pleti je azda najdôležitejším krokom v starostlivosti o pokožku. Pleť je potrebné čistiť ráno aj večer, a to aj keď ste sa počas dňa nenalíčili. Zmyslom čistenia je jemne a šetrne odstániť z pokožky všetky nečistoty, prach, odumreté bunky a nadmerný maz, ktoré sa počas dňa na pokožke nahromadili. Avšak bez porušenia ochranného filmu pleti či jej vysušenia. Pretože len dokonale vyčistená pleť je schopná prijať všetky úžasné výživné látky z krémikov, ktoré si na ňu následne nanesiete.

Hydratačný

Napomáha viazať v pleti vodu, aby pôsobila sviežo, odpočinuto a mladistvo. Dostatočnou a pravidelnou hydratáciou je možné predchádzať vzniku vrások a prejavom povädnutej pleti. Je dôležité hydratovať nielen suchú, ale aj mastnú pokožku, avšak treba voliť ľahšie typy krémov a sér.

Výživný

Namáhanej pokožke dopĺňa chýbajúce vyživujúce zložky, aby bola opäť elastická, vláčna a hebká.


Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac o cookies.
ZATVORIŤ