Pleťové boostre a oleje

Pleťové boostre a oleje

Typ pleti
Nájdete ma na poličke v DM
Všetky typy pleti
Vlastnosti
Energizujúci
Hydratačný
Intenzívna starostlivosť
Ochranný
Proti vráskam
Rozžiarujúci
S okamžitým efektom
Usporiadanie
Ceny: od najnižšej
Ceny: od najvyššej
Názvu produktu: od A po Z
Názvu produktu: od Z po A
Skôr na sklade
Kódu: vzostupne
Kódu: zostupne

Jedinečné prípravky kozmetickej línie Natuint od Dulcia natural. Zažite okamžitý efekt, ktorý pretrvá. Bohaté zloženie s vysokoaktívnymi látkami rozžiari vašu pleť v priebehu niekoľkých momentov. Krásna a žiarivá pleť zvýši vaše sebavedomie, ovplyvňuje náladu a spokojnosť.

MATCHA BOOSTER
Ranná dávka energie, ktorá zjemní, rozžiari a zjednotí pleť. Má nádhernú hladkú konzistenciu, príťažlivú farbu a lákavú vôňu pripomínajúcu matcha latte. Neobsahuje žiadny esenciálny olej ani parfum. Posilňovač pleti s matchou dodá pleti extra dávku energie a antioxidačnej aktivity na každý deň. Bohaté antioxidačné vlastnosti pomáhajú s odstránením toxínov a pri oprave a omladení kolagénových vlákien, čím redukujú hĺbku vrások a jemných línií a zlepšujú pružnosť pleti.

RETINOL BOOSTER
Nočný retinol booster zlepší pružnosť a textúru pokožky. Ľahký, jemný a mimoriadne účinný prípravok s kyselinou retinovou a kyselinou alpha lipoovou. Kombinácia aktívnych látok s rýchlym účinkom a efektom nádherne rozžiarenej a mladistvej pleti. Unikátne zloženie s obsahom patentovanej formu retinolu HyRetin, ktorá je mimoriadne účinná s vysokou biologickou dostupnosťou aktívnej zložky. Dodáva maximálny účinok aktívnej zložky do hlbokých vrstiev pokožky práve vďaka nízkomolekulárnej kyseline hyalurónovej, ktorá ju dokáže transportovať bez neželaných vedľajších účinkov. Táto forma retinolu je bezpečná aj v tehotenstve alebo pri dojčení.

BIO-AKTÍVNY PLEŤOVÝ OLEJ
Zázračný olej uzamkne vlhkosť v pokožke. Okluzantný nemastný olej pôsobí proti strate vody. Zlepšuje kožnú bariéru, vyživuje a zlepšuje štruktúru a hustotu kože, udržiava zdravú mikroflóru pokožky. Viaže na seba vodu, čím pôsobí vyplňujúco a vyhladzuje vrásky. Zároveň pôsobí ako hydratačný faktor kože s vynikajúcimi antioxidačnými účinkami. Výborne sa hodí aj na jemnú masáž tváre a starostlivosť o krk a dekolt.