NÁŠ PRÍBEH

Náš príbeh začal veľmi dávno, dokonca ešte skôr ako si pamätáme. Rodinná tradícia bylinkárstva a mastičkárstva sa prenáša z pokolenia na pokolenie už niekoľko generácií. Neuveriteľné je, že bylinkárske korene má každý z nášho tímu Dulcia natural. Mnoho zachovaných spisov liečiteľstva nám výrazným spôsobom pomáha vytvárať originálne receptúry. Naša značka vznikla za obrovskej podpory našich rodín, kamarátov a kamarátov našich kamarátov, ktorí boli ochotní skúšať, testovať a všetko zapisovať. Neskôr sme náš výskum rozšírili o tím odborníkov z ktorými spolupracujeme na vývoji receptúr a tým neustále posúvame hranice účinnosti našej kozmetiky.

Pri výrobe používame suroviny, ktoré sú históriou overené ale aj novo objavované prírodné aktívne látky s preukázanými výsledkami z pokrokových laboratórií. Náš život sa rýchlo mení, ale vždy sa navracia k prírode. To je náš pocit a aj tým sa riadi život v našom kozmetickom svete.

"Naša práca ovplyvňuje celý náš život
a pevne veríme, že to budete cítiť."

V každej krabičke, ktorú od nás dostanete, prijmete naše myšlienky, naše ruky, naše srdce. Vždy bude naša kozmetika Vašou osobnou kozmetikou, stačí si len správne vybrať, pričom Vám veľmi radi pomôžeme a spoločne pripravíme kúsok prírody práve pre Vás. Budeme sa veľmi tešiť, keď budete našu kozmetiku používať s láskou, tak ako ju my s láskou pripravujeme.  

Prajeme Vám príjemne strávený čas pri prezeraní našej stránky a ešte krajší čas pri používaní profesionálnej, prírodnej, poctivej a milovanej kozmetiky Dulcia natural. 

"Život, láska a viera v silu prírody je to najcennejšie,
čo v našej kozmetike nájdete."