Náš príbeh

Náš príbeh začal veľmi dávno, dokonca ešte skôr ako si pamätáme. Rodinná tradícia bylinkárstva a mastičkárstva sa prenáša z pokolenia na pokolenie už niekoľko generácií. Neuveriteľné je, že bylinkárske korene má každý z nášho tímu Dulcia natural. Mnoho zachovaných spisov liečiteľstva nám výrazným spôsobom pomáha vytvárať originálne receptúry. Naša značka vznikla za obrovskej podpory našich rodín, kamarátov a kamarátov našich kamarátov, ktorí boli ochotní skúšať, testovať a všetko zapisovať. Neskôr sme náš výskum rozšírili o tím odborníkov z ktorými spolupracujeme na vývoji receptúr a tým neustále posúvame hranice účinnosti našej kozmetiky.

Sme inovatívna, zodpovedná značka s otvoreným srdcom a otvorenou mysľou.

Pri výrobe používame suroviny, ktoré sú históriou overené ale aj novo objavované prírodné aktívne látky s preukázanými výsledkami z pokrokových laboratórií. Náš život sa rýchlo mení, ale vždy sa navracia k prírode. To je náš pocit a aj tým sa riadi život v našom kozmetickom svete.

Naša vášeň pre prírodnú kozmetiku sa napĺňa s cieľom vyvíjať, vyrábať a uvádzať na trh prvotriedne produkty vysokej kvality a byť otvorený k inováciám a kreativite. Vyberáme tie najlepšie suroviny pre vysokokvalitné a efektívne výrobky. Zelená chémia, ekologický dizajn, prirodzenosť a efektivita sú stredobodom pozornosti pri vývoji všetkých našich produktov. Výrobok je tak dobrý aké kvalitné a efektívne zložky obsahuje. Naše inovatívne ingrediencie a postupy výroby kozmetických prípravkov zabezpečujú vysokú účinnosť a kvalitu. 
Naše základné hodnoty sú srdcom všetkého, čo robíme. Poháňajú nás a umožňujú nám plniť náš prísľub vyvíjať a vyrábať prírodné kozmetické produkty na najvyššej úrovni. 

"Naša práca ovplyvňuje celý náš život
a pevne veríme, že to budete cítiť."

V každej krabičke, ktorú od nás dostanete, prijmete naše myšlienky, naše ruky, naše srdce. Vždy bude naša kozmetika Vašou osobnou kozmetikou, stačí si len správne vybrať, pričom Vám veľmi radi pomôžeme a spoločne pripravíme kúsok prírody práve pre Vás. Budeme sa veľmi tešiť, keď budete našu kozmetiku používať s láskou, tak ako ju my s láskou pripravujeme.  

Prajeme Vám príjemne strávený čas pri prezeraní našej stránky a ešte krajší čas pri
používaní profesionálnej, prírodnej, poctivej a milovanej kozmetiky Dulcia natural. 

"Život, láska a viera v silu prírody je to najcennejšie,
čo v našej kozmetike nájdete."

Natuint cosmetics