Enzymatická maska pre zamatové ruky - limitka Zväčšiť

Enzymatická maska pre zamatové ruky - limitka

Enzymatická maska na ruky? Presne tak! Ako naša tvár či telo, tak aj naše ruky potrebujú svoju pozornosť. Na svoje ruky často zabúdame a pritom to naše ruky nám krásne slúžia celý náš život…a v neposlednom rade práve naše ruky veľa krát prezradia náš vek…je tomu tak práve pre to, že na ne zabúdame a venujeme im len zlomok svojej pozornosti. 

Viac detailov

Star Star Star Star Star
0 hodnotení
Kód 444138
  • Všetky typy pleti
  • Výživný
- +

0,00 €

Skladom - expresné doručenie

Enzymatická maska na ruky? Presne tak! Ako naša tvár či telo, tak aj naše ruky potrebujú svoju pozornosť. Na svoje ruky často zabúdame a pritom to naše ruky nám krásne slúžia celý náš život…a v neposlednom rade práve naše ruky veľa krát prezradia náš vek…je tomu tak práve pre to, že na ne zabúdame a venujeme im len zlomok svojej pozornosti. 

Romanticky ružová, jemná maska rieši problémy so suchou a zaťažovanou pokožkou rúk. Pokožka po jej použití získava zamatový vzhľad, vyhladia sa vrásky, zjemnia pigmentové a starecké škvrny.

Maska má bohaté zloženie, ktoré zabezpečuje ošetrenie pokožky rúk, jej hydratáciu a omladenie. Obsiahnuté aktívne látky sú zamerané na cielenú exfoliáciu (píling) pokožky rúk.  

Maska pomáha zbavovať sa odumretých častí, ktoré mnoho krát spôsobujú zlé a pomalé vstrebávanie krémov do pokožky rúk. Týmto spôsobom pokožku rúk nielen nádherne vyživíte ale aj zmäkčíte a zjemníte.

Maska pokožku ošetruje, hydratuje a omladzuje. Vyživuje pokožku, podporuje tvorbu kolagénu a obnovuje elasticitu pleti. Stimuluje bunkovú aktivitu pleti, čím predchádza vzniku vrások, nerovnosti pleti, škvrnám, rozšíreným pórom a ďalším neduhom spojeným so starnutím pleti. Ochraňuje ju pred slnečným žiarením, uľahčuje hojenie rán, má protizápalové účinky. Pomáha pri liečbe suchej pokožky, lupienky.

Pôsobí proti zápalom pokožky, zmierňuje jej citlivosť a začervenanie. Pokožku zosvetľuje a napomôže odstrániť tmavé fľaky na pokožke. Zjemňuje povrch pokožky a napomáha vyhladzovať jemné vrásky. Vďaka antioxidačným schopnostiam zbavuje pokožku voľných radikálov, ktoré spôsobujú predčasné starnutie.

Obnovuje hydrolipidový film, hydratuje, zanecháva zamatový efekt, chráni pred vonkajšími vplyvmi , zjemňuje a zmäkčuje nechtové kožtičky . Posilňuje imunitu kože, zvyšuje odolnosť voči infekciám a udržiava zdravú mikroflóru pokožky. 

Zloženie: olivový olej, bambucké maslo, ružová voda, ovsený hodváb, kyselina azealová, extrakt z kaviárovej limetky (enzým), olivový vosk, konzervant, extrakt z červenej kapusty

Použitie: Naneste na vyčistenú pokožku rúk. Odporúčame naniesť ucelenú vrstvu jemnej masky na celé ruky aj dlane, nechtové lôžka aj nechty. Ak máte vhodné rukavice, alebo aj mikroténové vrecko môžete si ním svoje ruky prekryť. Nechajte takto pôsobiť cca 20 minút. Pritom si krásne relaxujte, oddychujte…ľúbte sa. Po uplynutí času zmyte nevstrebanú masku teplou vodou. Prípadne si prebytočnú masku vmasírujte do pokožky rúk. Vaša pokožka získa vyhladený a svieži vzhľad. Na záver si môžete naniesť svoj obľúbený krém na ruky Dulcia natural.

Obsah: 30ml

Veľmi dôkladným spôsobom sme vyberali materiály obalov v ktorých sa ukrývajú naše prírodné zázraky, aby sa nijakým spôsobom neovplyvnila ich kvalita a práve naopak, aby boli čo najviac ochránené pred poškodením zvonka. Tak ako pri výrobnom procese veľmi prísne prihliadame na vlastnosti každej zložky a naše vzácne ingrediencie zohrievame na veľmi nízkych teplotách, tak dôraz kladieme aj pri dávkovaní. Obaly plníme vždy úplne studeným obsahom.

obal sklo  

SKLENENÝ OBAL
Najlepšie bude, ak nájdete tomuto obalu jeho ďalšie použitie vo Vašej domácnosti. Pokiaľ sa rozhodnete ho recyklovať, tak dózičku umyte a vhoďte do zbernej nádoby na sklo. Plastový vrchnáčik do žltej zbernej nádoby. Sklo je prírodný materiál, ktorý je stopercentne recyklovateľný bez akejkoľvek ujmy na kvalite. Recyklácia je preto správnym rozhodnutím po ekologickej aj ekonomickej stránke. Prostredníctvom zberných kontajnerov a zariadení na úpravu starého skla sa použité sklenené obaly dostanú do sklární, kde vo forme črepov slúžia na výrobu nového obalového skla.


Sklo je nepriepustné a odolné. Má zdravotné výhody, zachováva vo výrobku zložky v dobrom stave a sklenený obal nereaguje chemicky s jeho obsahom. Sklo nereaguje s cudzorodými látkami a ani ich neabsorbuje. Neprepúšťa farby, neprenáša vlastnosti, nevzniká žiadna difúzia. Cez sklo neprenikne ani kyslík, čo je pre uchovanie kvality výrobku veľmi dôležité. Majte však na pamäti, že plastový obal s pumpičkou, bude v určitých prípadoch lepšou ochranou pred kyslíkom ako sklenená nádoba s otvoreným hrdlom, ktorá vystavuje produkt vzduchu a prstom pri každom použití. Pre produtky s obsahom vodnej zložky a teda podstatne vyšším bakteriálnym potenciálom sme zvolili plastový airless obal s dvojitým dnom pre absolútnu bezpečnosť produktu a tým aj Vašu.

Chcete sa dozvedieť viac o našej bezodpadovej ekologickej filozofii?
Navštívte prosím našu stránku naša odpoveď prírode.

Obaly sú plne recyklovateľné resp. znovu použiteľné. Tak veľmi prosíme RECYKLUJTE!

Pridať hodnotenie

Celkové hodnotenie:*
   star star star star star
Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaše hodnotenie:*
Odporúčili by st tento produkt svojim známym:*

Pridať otázku

Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaša otázka:*

Typ pleti

Všetky typy pleti

Výrobok pekne sedí všetkým typom pleti. Nespôsobuje nadmerné mastenie ani nevysušuje pokožku. Je jemný a nežný aj k vysoko senzitívnej pokožke.

Vlastnosti

Výživný

Namáhanej pokožke dopĺňa chýbajúce vyživujúce zložky, aby bola opäť elastická, vláčna a hebká.