TKANÉ BAVLNENÉ VRECÚŠKO NA PREPRAVU A PRANIE

Vrecúško so sťahovaciou šnúrkou je vhodné na uskladnenie, prepravu a pranie pomôcok na odličovanie pleti, ktoré slúžia na opakované použitie. Vrecúško odporúčame používať aby sa v práčke drobné tampóny alebo uteráčik nestrácali a neničili.

Viac detailov

190002

  • Všetky typy pleti
  • Čistenie pleti

- +

1,50 €


Vrecúško so sťahovaciou šnúrkou je vhodné na uskladnenie, prepravu a pranie pomôcok na odličovanie pleti, ktoré slúžia na opakované použitie. Vrecúško odporúčame používať aby sa v práčke drobné tampóny alebo uteráčik nestrácali a neničili.

Perte v práčke do 60 stupňov. Vrecúško je vysoko kvalitné a odolné, preto ho môžete mnoho krát vyprať bez toho aby sa poškodilo. 

Vyrobené zo 100% nebielenej, nefarbenej bio bavlny s GOTS (Global Organic Textile Standard) a OCC (Organic Cotton Colours) certifikátom. 

Veľkosť vrecúška: 15x20 cm

Pridať hodnotenie

Celkové hodnotenie:*
   star star star star star
Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaše hodnotenie:*
Odporúčili by st tento produkt svojim známym:*

Pridať otázku

Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaša otázka:*

Typ pleti

Všetky typy pleti

Výrobok pekne sedí všetkým typom pleti. Nespôsobuje nadmerné mastenie ani nevysušuje pokožku. Je jemný a nežný aj k vysoko senzitívnej pokožke.

Vlastnosti

Čistenie pleti

Čistenie pleti je azda najdôležitejším krokom v starostlivosti o pokožku. Pleť je potrebné čistiť ráno aj večer, a to aj keď ste sa počas dňa nenalíčili. Zmyslom čistenia je jemne a šetrne odstániť z pokožky všetky nečistoty, prach, odumreté bunky a nadmerný maz, ktoré sa počas dňa na pokožke nahromadili. Avšak bez porušenia ochranného filmu pleti či jej vysušenia. Pretože len dokonale vyčistená pleť je schopná prijať všetky úžasné výživné látky z krémikov, ktoré si na ňu následne nanesiete.


Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac o cookies.
ZATVORIŤ