MUŠELÍNOVÝ ÚTERÁČIK Zväčšiť

MUŠELÍNOVÝ ÚTERÁČIK

Mušelín
Krásny mušelínový uteráčik je vyrobený z certifikovanej organickej bavlny. Uteráčik je šetrný k životnému prostrediu, kedže je možné ho používať opakovane. Uteráčik môžete používať na hygienické ušusenie pokožky po čistení alebo ho použite ako pomôcku pri dočistení pleti. Môžete ním nahradiť odličovací tampónik alebo konjak hubku. Mušelínové uteráčiky oceníte počas čistenia pleti.

Viac detailov

Star Star Star Star Star
1 hodnotenie
Kód 190004
  • Všetky typy pleti
  • Čistenie pleti
Nasl.
- +

1,90 €

Skladom - expresné doručenie

Krásny mušelínový uteráčik je vyrobený z certifikovanej organickej bavlny. Uteráčik je šetrný k životnému prostrediu, kedže je možné ho používať opakovane. Uteráčik môžete používať na hygienické ušusenie pokožky po čistení alebo ho použite ako pomôcku pri dočistení pleti. Môžete ním nahradiť odličovací tampónik alebo konjak hubku. Mušelínové uteráčiky oceníte počas čistenia pleti, kedy s nimi ľahko a účinne odstránite zvyšky vášho čistiaceho gélu. Pleť jemne exfoliuje, prekrví a premasíruje.

Uteráčik zabezpečí jemný denný píling, vlákna organickej bavlny vyčistia Vašu pleť, odstránia odumretú pokožku a premasírujú ju. Ak uteráčik použijete spolu s našim čistiacim gélom s mydlovými orechmi dodáte nový rozmer svojmu čisteniu pleti. Použitie mušelínového uteráčika počas každodennej pleťovej starostlivosti je veľmi pohodlné a pokožka bude mať hladšiu textúru a zdravý jas.  Mušelínový uteráčik môžete použit aj na zmývanie našich pleťových masiek a pílingov. Budete sa cítiť ako v profesionálnom salóne.

Vyrobené zo 100% nebielenej, nefarbenej bio mušelínovej bavlny s GOTS (Global Organic Textile Standard) a OCC (Organic Cotton Colours) certifikátom

Ako používať mušelínový uteráčik: Nezabudnite uteráčik pred použitím oprať!

- môžete ho použiť na sucho ako akýkoľvek iný kozmetický uteráčik. Každá dáma by mala mať svoj kozmetický uteráčik, ktorý používa iba na svoju tvár, krk a delkolt. Takýto uteráčik je hygienický a perie sa často. Má byť extra jemný a šetrný. Náš mušelínový uteráčik je strihaný na krátky vlas a preto je mimoriadne hygienický. Uteráčik sa môže taktiež použiť na odstránenie make-upu. Môže sa používať denne.
- môžete ho používať pri svojich mokrých kozmetických rituáloch:

1. namočte ho do vlažnej vody a prebytočnú vodu vyžmýkajte
2. krúživými pohybmi ním jemne pleť premasírujte. Možete ho používať spolu s čistiacim gélom, pleťovými maskami a pílingami. Vlažným uteráčikom krúživými pohybmi premasírujte svoju pleť a zmyte použité pleťové prípravky.
3. nakoniec pleť opláchnite vlažnou vodou a osušte.

Perte v práčke do 60 stupňov. Látka sa zmenší asi o 5%. Je to úplne bežné a od tohto typu látky sa to očakáva. Uteráčik je vysoko kvalitný a preto ho môžete mnoho krát vyprať bez toho aby sa poškodil. Pri praní nepoužívajte aviváž, znižuje savosť materiálu.


Veľkosť uteráčika: 20x20 cm

Daniela
Star Star Star Star Star
20.03.2023

Moja citlivá pleť oceňuje jemnosť a prírodný materiál. ďakujem za tento produkt!

Pridať hodnotenie

Celkové hodnotenie:*
   star star star star star
Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaše hodnotenie:*
Odporúčili by st tento produkt svojim známym:*

Pridať otázku

Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaša otázka:*

Typ pleti

Všetky typy pleti

Výrobok pekne sedí všetkým typom pleti. Nespôsobuje nadmerné mastenie ani nevysušuje pokožku. Je jemný a nežný aj k vysoko senzitívnej pokožke.

Vlastnosti

Čistenie pleti

Čistenie pleti je azda najdôležitejším krokom v starostlivosti o pokožku. Pleť je potrebné čistiť ráno aj večer, a to aj keď ste sa počas dňa nenalíčili. Zmyslom čistenia je jemne a šetrne odstániť z pokožky všetky nečistoty, prach, odumreté bunky a nadmerný maz, ktoré sa počas dňa na pokožke nahromadili. Avšak bez porušenia ochranného filmu pleti či jej vysušenia. Pretože len dokonale vyčistená pleť je schopná prijať všetky úžasné výživné látky z krémikov, ktoré si na ňu následne nanesiete.