Odličovacie tampóny z BIO bavlny a BIO bambusu

Bio bavlna
Bio bambus
Prateľné odličovacie tampóniky sú skvelou voľbou pre bezodpadovú domácnosť, sú organicky pestované a ich používanie je ekologické. K ich výrobe bol použitý bambus a nebielená bio bavlna. Bambus veľmi rýchlo rastie a má veľmi široké využitie a spolu s bio bavlnou ,ktorá nebola pestovaná pomocou chémie tvoria materiál mimoriadne vhodný na denné odličovanie.

Viac detailov

Star Star Star Star Star
0 hodnotení
Kód 190003
  • Všetky typy pleti
  • Čistenie pleti
Nasl.
- +

1,50 €

Skladom - expresné doručenie

Prateľné odličovacie tampóniky sú skvelou voľbou pre bezodpadovú domácnosť, sú organicky pestované a ich používanie je ekologické. K ich výrobe bol použitý bambus a nebielená bio bavlna. Bambus veľmi rýchlo rastie a má veľmi široké využitie a spolu s bio bavlnou ,ktorá nebola pestovaná pomocou chémie tvoria materiál mimoriadne vhodný na denné odličovanie.

Odličovacie tampóniky sú navrhnuté tak, aby boli mäkké a odolné zároveň. Môžete ich použiť pri odličovaní, kedže sú dostatočne jemné, nemusíte sa báť použiť ich ani k odlíčeniu očného make-upu, alebo ošetriť pokožku bábätka. Vynikajúce sú aj na zmývanie pleťových masiek alebo pílingov. Tieto prateľné tampóny sú ideálnou voľbou aj pre alergikov aj majiteľov citlivejšej pleti. Vďaka nebielenej bavlne a čistému bambusu v najvyššej kvalite bez zbytkov pesticídov sa nemusíte báť žiadneho podráždenia.

Tampóniky majú vysokú savosť a ich väčší rozmer (priemer 9 cm) zabezpečí, že na odlíčenie môže postačovať použitie len jediného tampóniku. 

Zloženie: 70 % organicky pestovanej bambusovej viskózy a 30 % certifikovanej bio bavlny

Priemer tampónu: Približne 9 cm

Typ pletiVhodné pre všetky typy pleti, vrátane citlivej

Spôsob použitia: Používajte rovnako ako jednorazové odličovacie tampóny. Tampóny Dulcia natural po použití nevyhadzujte, ale vyperte. Po použití jednoducho vložte použité odličovacie tampóny do bavlneného sieťovaného vrecúška a operte v práčke na 40 °C až 60 °C alebo ho môžete preprať hneď po použití za pomoci mydla alebo jemného pracieho prášku. Pri praní nepoužívajte aviváž, znižuje savosť materiálu.

Množstvo: 1 ks

Pridať hodnotenie

Celkové hodnotenie:*
   star star star star star
Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaše hodnotenie:*
Odporúčili by st tento produkt svojim známym:*
Marianna
15.10.2021

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, koľko tampónov a ktorý variant - biele/prírodné - je v balení. Je súčasťou aj vrecúško, alebo ako sú zabalené? Ďakujem

Dobrý deň,

je celkom na Vás, koľko tampónikov si objednáte, cena je za jeden kus. Je možné si tiež k tomu objednať bavlnené vrecúško na prepravu a pranie, ktoré je z bavlny a je v prírodnej farbe. Tampóny sú v jedej farbe, sú zložené z 70 % organicky pestovanej bambusovej viskózy a 30 % certifikovanej bio bavlny.. Balíme ich klasicky do našich krabičiek s prírodnou výplňou. 
Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky, sme tu pre Vás a prajem ešte pekný deň :-)
S pozdravom
Daniela DULCIA natural

Pridať otázku

Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaša otázka:*

Typ pleti

Všetky typy pleti

Výrobok pekne sedí všetkým typom pleti. Nespôsobuje nadmerné mastenie ani nevysušuje pokožku. Je jemný a nežný aj k vysoko senzitívnej pokožke.

Vlastnosti

Čistenie pleti

Čistenie pleti je azda najdôležitejším krokom v starostlivosti o pokožku. Pleť je potrebné čistiť ráno aj večer, a to aj keď ste sa počas dňa nenalíčili. Zmyslom čistenia je jemne a šetrne odstániť z pokožky všetky nečistoty, prach, odumreté bunky a nadmerný maz, ktoré sa počas dňa na pokožke nahromadili. Avšak bez porušenia ochranného filmu pleti či jej vysušenia. Pretože len dokonale vyčistená pleť je schopná prijať všetky úžasné výživné látky z krémikov, ktoré si na ňu následne nanesiete.