OMAMNÁ - EAU DE PARFUM Zväčšiť

OMAMNÁ - EAU DE PARFUM

Omamná, jemná pritom silná, rozkvitnutá, ženská. Zahalí svoju nositeľku láskavou vôňou, je symbolom ženskej krásy a príťažlivosti. Vôňa začínajúca sviežim akordom bergamotu, ovocným tónom ostružiny, pokračuje opojnou kyticou ruží. Harmanček spolu s bazalkou prinášajú bylinkový a aromaterapeutický nádych vône, ktorú zakončujú jemné drevité tóny cédrového dreva a pačuli.

Viac detailov

103002

- +

19,90 €


Omamná, jemná pritom silná, rozkvitnutá, ženská. Zahalí svoju nositeľku láskavou vôňou, je symbolom ženskej krásy a príťažlivosti. Vôňa začínajúca sviežim akordom bergamotu, ovocným tónom ostružiny, pokračuje opojnou kyticou ruží. Harmanček spolu s bazalkou prinášajú bylinkový a aromaterapeutický nádych vône, ktorú zakončujú jemné drevité tóny cédrového dreva a pačuli.

Vôňa so silným charakterom a príbehom ktorý si píše každá z nás. Voňavý príbeh parfumu Omamná potíšku hovorí…"Nehľadaj viac lásku a šťastie okolo seba, nadýchni sa svojej vlastnej, čistej, úprimnej a jedinečnej pravdy a krásy. Všetko krásne sa deje v Tebe. Nájdi láskavé prepojenie so sebou samou, ktoré prinesie hlbokú lásku po ktorej tak túžiš a ktorú hľadáš.”

Príbeh o žene, ktorá oplýva neobyčajnou podmanivou krásou, pôvabom a príťažlivosťou jej duše. Príbeh o žene, ktorá nasleduje svoje srdce, svoju hlbokú intuíciu, životnú múdrosť a lásku. Otvára cestu k žene, ktorá vníma seba, svoje pocity, svoje túžby a sny.

Dovoľuje si byť k sebe láskavou, starostlivou…no aj odvážnou a bystrou... jednoducho byť ženou. V každej žene žije mocná sila naplnená zdravými inštinktami, vášnivou tvorivosťou a omamnou príťažlivosťou.

Zatvor svoje oči, nikto a nič Ťa neruší…zahĺb sa do seba a precíť svoj vlastný príbeh, ktorý Ťa postupne prenesie do voňavej záhrady svojho srdca.
Zamiluj sa do seba, dovoľ si samú seba úprimne milovať a nasledovať svoj vnútorný hlas, svoju pravú podstatu. Vôňa prinavráti vlastné prepojenie so svojim vnútrom, jemnou a citlivou a krehkou dušou ženy. Vôňa, ktorá pripomína šťastnú a naplnenú ženu, obklopenú jej žiarivou silou.

Hlava: bergamot, ostružina, bazalka
Srdce: ruža, harmanček, sladké drievko
Základ: céder, pačuli

Viete že pri pozitívnom naladení budete odolnejší aj voči najrôznejším neduhom... a práve preto majú výrazné účinky na Vašu pokožku ale aj náladu.

Objem: 30ml

Veľmi dôkladným spôsobom sme vyberali materiály obalov v ktorých sa ukrývajú naše prírodné zázraky, aby sa nijakým spôsobom neovplyvnila ich kvalita a práve naopak, aby boli čo najviac ochránené pred poškodením zvonka. Tak ako pri výrobnom procese veľmi prísne prihliadame na vlastnosti každej zložky a naše vzácne ingrediencie zohrievame na veľmi nízkych teplotách, tak dôraz kladieme aj pri dávkovaní. Obaly plníme vždy úplne studeným obsahom.

obal sklo  

SKLENENÝ OBAL
Najlepšie bude, ak nájdete tomuto obalu jeho ďalšie použitie vo Vašej domácnosti. Pokiaľ sa rozhodnete ho recyklovať, tak dózičku umyte a vhoďte do zbernej nádoby na sklo. Plastový vrchnáčik do žltej zbernej nádoby. Sklo je prírodný materiál, ktorý je stopercentne recyklovateľný bez akejkoľvek ujmy na kvalite. Recyklácia je preto správnym rozhodnutím po ekologickej aj ekonomickej stránke. Prostredníctvom zberných kontajnerov a zariadení na úpravu starého skla sa použité sklenené obaly dostanú do sklární, kde vo forme črepov slúžia na výrobu nového obalového skla.


Sklo je nepriepustné a odolné. Má zdravotné výhody, zachováva vo výrobku zložky v dobrom stave a sklenený obal nereaguje chemicky s jeho obsahom. Sklo nereaguje s cudzorodými látkami a ani ich neabsorbuje. Neprepúšťa farby, neprenáša vlastnosti, nevzniká žiadna difúzia. Cez sklo neprenikne ani kyslík, čo je pre uchovanie kvality výrobku veľmi dôležité. Majte však na pamäti, že plastový obal s pumpičkou, bude v určitých prípadoch lepšou ochranou pred kyslíkom ako sklenená nádoba s otvoreným hrdlom, ktorá vystavuje produkt vzduchu a prstom pri každom použití. Pre produtky s obsahom vodnej zložky a teda podstatne vyšším bakteriálnym potenciálom sme zvolili plastový airless obal s dvojitým dnom pre absolútnu bezpečnosť produktu a tým aj Vašu.

obal papier

Papierový vonkajší obal - 100% recyklovaný papier
Naše nové produkty už balíme do plne recyklovateľného papieru. Plní funkciu ochrany vonkajšieho obalu a aj estetickú úlohu. Môžete ho použiť na tvorivú činnosť v domácnosti, napríklad vystrihnúť si peknú čipku alebo ju vymaľovať. Nepotrebný obal odhoďte do modrej zbernej nádoby na papier.

Chcete sa dozvedieť viac o našej bezodpadovej ekologickej filozofii?
Navštívte prosím našu stránku naša odpoveď prírode.

Obaly sú plne recyklovateľné resp. znovu použiteľné. Tak veľmi prosíme RECYKLUJTE!

Pridať hodnotenie

Celkové hodnotenie:*
   star star star star star
Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaše hodnotenie:*
Odporúčili by st tento produkt svojim známym:*

Pridať otázku

Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaša otázka:*

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac o cookies.
ZATVORIŤ