Súťaž o výživové poradenstvo na mieru od Moniky Balko

24.06.2018
Súťaž o výživové poradenstvo na mieru od Moniky Balko

Zdravie našej pokožky je odrazom zdravia nášho tela a vnútornej harmónie. Všetko to, čo formou stravy odovzdávame svojmu telu sa prejavuje na našom zdravotnom stave ako aj na vzhľade našej pleti, ktorá je úprimným zrkadlom našej duševnej a telesnej rovnováhy.

"Nech je jedlo vašim liekom a liek vašim jedlom“, učil Hippokrates. My v DULCIA natural úprimne veríme, že sa na starostlivosť o pokožku je potrebné pozerať celostne a že krásu a vitalitu našej pleti neovplyvňuje len to, čo si na ňu nanášame, ale aj to, ako sa stravujeme. Preto sme spojili sily s výživovou poradkyňou Monikou Balko, ktorá sa venuje výživovej diagnostike a poradenstvu.

Pripravili sme pre vás špeciálnu súťaž, ktorej cieľom je pomôcť niektorej z Vás pochopiť, čo je zdrojom jej problémov s pleťou a zároveň ponúknuť ich komplexné riešenie z pohľadu úpravy stravy ako aj vonkajšej starostlivosti o pokožku. Stačí, ak na Facebooku označíte Vám drahú osôbku, ktorá by takéto poradenstvo skutočne potrebovala a Vy by ste jej ho radi dopriali.

Hlavnou výhrou je výživová diagnostika a poradenstvo od certifikovanej výživovej poradkyne Moniky Balko www.cestapoznania.sk ako aj osobná konzultácia stavu pleti od Lucky Klebercovej, zakladateľky DULCIA natural.                                 

Aj my v DULCIA natural sa stravujeme podľa Monikiných rád, a preto vieme, že to skutočne funguje:). Monikine odporúčania a recepty nám pomohli, aby sme sa v našom tele opäť cítili dobre - vyriešili tráviace ťažkosti, pomohli zlepšiť spánok, upravili hmotnosť a dokonca aj kvalitu pleti.

ZDIEĽAJTE TENTO ČLÁNOK

Pridať komentár

Meno:*
Email:*
Phone number:
Komentár:*