Dulcia natural mieri do sveta s novým názvom Natuint Cosmetics

06.03.2024
Dulcia natural mieri do sveta s novým názvom Natuint Cosmetics

Dulcia natural pramení z bylinárskej tradície z Horehronského Osrblia. Za 10 rokov sa z malej rodinnej firmy, ktorá pomáha tisícom slovenských a českých zákazníkov v starostlivosti o pleť, vyvinula silná moderná značka s medzinárodnými ambíciami a myšlienkami, ktoré posúva ďalej do sveta. Za posledný rok tím Dulcia natural uvidol na trh novú kozmetickú líniu Natuint, ktorá odzrkadľuje svetové trendy v oblasti prírodnej kozmetiky.

Nové technológie a ešte účinnejšie ingrediencie
Oblasť prírodnej kozmetiky napreduje míľovými krokmi. „Skúmame moderné technológie, nové ingrediencie a aktívne látky, študujeme laboratórne výskumy, klinické štúdie a poznatky v oblasti prírodnej kozmetiky po celom svete, ktoré v kombinácii s našimi dlhoročnými poznatkami prinášajú výnimočné výsledky. Chceme našim zákazníčkam ešte účinnejšie pomáhať,“ povedala Lucka Klebercová zakladateľka Dulcia natual a Natuint Cosmetics.

Čo znamená Natuint? 

Natu ako Nature - príroda, ktorá je základom každého nášho krémiku, či výrobku. 
Int ako intuícia a srdce, ktorým sa už 10 rokov riadime
Int ako inovácia v technológiách a efektívnosti balení
Int ako integrita v najvyššej kvalite ingrediencií a aktívnych látkach s vysokým účinkom a efektivitou.

 V najbližšej dobe sa milovníčky Dulcie môžu sa tešiť na známe produkty obohatené o nové originálne ingrediencie najvyššej kvality, účinné aktívne látky, či ešte efektívnejšie aplikátory pod značkou Natuint cosmetics. 

Dulcia natural sa posúva vedomosťami a technológiami a mení sa na Natuint Cosmetics.Je to krok k budúcnosti, pričom srdce, láska, prístup a výroba ostávajú rovnaké. 

 

ZDIEĽAJTE TENTO ČLÁNOK

Komentáre k článku (2)

Anka Mojzisova
12.03.2024

Gratulujem vám a teším sa spolu s vami. Som vaša zákaznícka od úplného začiatku a som veľmi veľmi spokojná. Mnohokrát som darovala vašu kozmetiku aj do zahraničia a vždy boli len dobre a pozitívne ohlasy. Lucka mam vás veľmi rada a veľmi vám fandím a vždy budem . S láskou A.M.

Krásne ďakujeme, veľmi si vážime Vašu podporu, ste srdiečko, Vaše slovká nás zahriali všetkých.
Pozdravujeme a prajeme krásny dník
S pozdravom
Lucka 

Alexandra
12.03.2024

Super držim palce, ste topka❤

Krásne ďakujeme, veľmi si vážime Vašu podporu, ste srdiečko.
Pozdravujeme a prajeme krásny dník
S pozdravom
Daniela

Pridať komentár

Meno:*
Email:*
Phone number:
Komentár:*