VIANOČNÉ DARČEKY

14.11.2019
VIANOČNÉ DARČEKY

Predvianočné obdobie je obdobím čarovného očakávania, no môže byť aj hektické, uponáhľané, plných povinností a starostí. Upokojte sa, obkopte sa dobrou náladou, nákupy si premyslite a naplánujte a Vianoce si krásne užite. Nájdite v tomto období harmóniu a pohodu, lebo práve toto je zmyslom a poslaním Vianoc. Stíšime sa, spomalíme a sme v rodine jeden pre druhého. 

Nádherná výzdoba, ktorej je o trošku viac v našich domácnostiach ako bežne, vianočné piesne, vianočné pečivo a iskričky v očiach našich blízkych... Áno je to tak... Vianoce sú najkrajšími sviatkami roka. Ich magickú atmosféru vytvárajú určite aj darčeky, ktorými sa navzájom obdarúvame.

V každej kultúre je dávanie a prijímanie darov prejavom lásky. Je to symbol, ktorý možno chytiť, uchopiť do rúk. Hmotná vec pripomína odbarovanému lásku milovanej osoby aj keď nieje na blízku. Váš blízky vie, že na neho myslíte, poznáte ho a chcete ho potešiť. Dar má skutočne silnú moc... Nieje len o cene alebo značke... dar je aj o myšlienke a snahe. 

srdce DULCIA

Mnohí z nás žijú v dostatku a blahobyte... Vieme si počas celého roka kúpiť, čo potrebujeme alebo po čom túžime. O to dôležitejšie bude "schovať" do darčeka posolstvo a odkaz, že nám na našom blízkom záleží. 

Kvalitná prírodná kozmetika býva často venovaná ako vzácny a originálny darček. Darčekové balíčky prírodnej kozmetiky Dulcia natural sú navrhnuté tak, aby ste v nich našli práve osobnosť Vášho blízkeho. Chceli by ste aj Vy darovať svojim blízkym kúsok prírody, ale neviete ako produkty čo najlepšie nakombinovať? Dulcia natural vianočné balíčky sú zostavené podľa spôsobu využitia. Nemusíte si tak lámať hlavu, čo sa k čomu hodí a ocenia to nielen muži. Vianočné balíčky sú navyše cenovo zvýhodnené, veríme, že aj to Vás poteší, rovnako ako možnosť darčekového balenia. 

VIANOČNÉ BALÍČKY

Darovaním kozmetiky nevenujete svojim blízkym len hmotný darček. Darujete mu čas, ktorý strávi sám so sebou pri procedúrach, ktoré skrášlia jeho výzor, ktoré dodajú pocit jedinečnosti a výnimočnosti. Darujete mu pocit, že je dôležité, aby si oddýchol, zrelaxoval, zastavil čas a načerpal novú energiu. Aby venoval čas a pozornosť tomu najdôležitejšiemu človeku na svete - samému sebe. 

A nezabudnime na vďačnosť. Práve ďačnosťou dostávame do svojej mysle šťastie a
rozdávame navôkol dobrú energiu a radosť...a nielen na Vianoce.

Vaša DULCIA natural

ZDIEĽAJTE TENTO ČLÁNOK

Pridať komentár

Meno:*
Email:*
Phone number:
Komentár:*