KYSELINA HYALURONOVÁ

28.02.2017
KYSELINA HYALURONOVÁ

V krémoch DULCIA naturál používame kyselinu hyalurónovú najvyššej svetovej kvality a od najlepšieho svetového výrobcu. Rozdiel je v molekulovej veľkosti kyseliny hyalurónovej (HA). Čím je molekulárna veľkosť menšia, tým hlbšie vrstvy pokožky penetruje a jej biologické účinky v pleti sú vyššie. Oproti tomu kyselina hyalurónovú (HA) s vyššou molekulárnou hmotnosť nepreniká tak hlboko, zostáva vo vyšších vrstvách pokožky, kde pôsobí hlavne ako hydratačný agent a zabezpečuje ochranné účinky.

Kyselina hyalurónová je priehľadná látka (hyalos znamená v gréčtine sklo), ktorá má výnimočnú schopnosť viazať vlhkosť. Funguje ako hubka, ktorá je schopná nasať až tisícnásobné množstvo vody, ako je jej vlastná hmotnosť. Nachádza sa v každom tkanive tela a v častiach, ktoré sa bez vlhkosti nezaobídu (očný sklovec, spojovacie tkanivo, tekutiny obklopujúce naše kĺby).

Je obsiahnutá v strave a tak jej produkciu môžete stimulovať aj prostredníctvom stravy. S pribúdajúcim vekom v koži podstatne ubúda koncentrácia kyseliny hyalurónovej, ktorá dokáže viazať množstvo vody. Kožné väzivo teda ukladá menej vody, a tým pôsobí koža neelastickým dojmom a má sklon k tvorbe vrások. Liečba kyselinou hyalurónovou sa používa na zníženie výskytu vrások, liniek na tvári, ovisnutej kože, jaziev a straty farby kože po akné.

KYSELINU HYALURONOVÚ nájdete v našom najpredávanejšom pleťovom kréme:

Krém proti vráskam s kyselinou hyalurónovou a Q10

Kyselina hyalurónová vytvára v tkanivách priestor na transport látok potrebných pre prirodzenú regeneráciu buniek. Zvyšuje regeneračnú schopnosť kože. Využíva sa k liečbe popálenín a kožných vredov. Cieľom je najmä rehydratácia pokožky. Takisto regeneruje, chráni pokožku pred vonkajšími vplyvmi, udržuje pokožku pevnú a pružnú, vyhladzuje staršie vrásky, účinne blokuje voľné radikály, zabraňuje vzniku strií, výrazne koriguje problémové prejavy pleti, urýchľuje hojenie rán, bráni vzniku jaziev. Zlepšuje výživu najvrchnejších vrstiev pokožky zo spodných vrstiev pokožky. Naša kyselina hyalurónová pochádza z mikroorganizmov.

Primárny cieľ tohto krémiku je protivrásková starostlivosť, predchádzanie starnutiu pleti a od teraz už aj vyhladzovanie vrások na biologickej úrovni. HA s nízkou molekulovou hmotnosťou umožní krému preniknúť hlboko do pokožky, kde reaguje s kožnými bunkami. Zlepšuje štruktúru pokožky v dôsledku zmenšenia pórov, redukuje vrásky, vyhladzuje textúru pokožky. Krém stimuluje produkciu a syntézu kolagénu.

Všetky zložky v kréme spolupracujú a tak vytvárajú mimoriadne účinnú starostlivosť o zrelú pokožku. Vďaka novej HA s veľmi nízkou molekulárnou veľkosťou sa jemne zmenila konzistencia krému, je o niečo hutnejší ale stále rovnako jemný a rýchlo sa vpíja do pokožky.
Do krémov vždy pridávame výrobcom maximálne možné odporúčane množstvo kyseliny hyalurónovej.
Zrelá pokožka je zadefinovaná od 30 roku života až do jeho 60tky. Krém je aktívny, živý a Vaša pokožka si z neho načerpá to čo práve potrebuje, preto je vhodný na takéto široké vekové rozmedzie

Do krémov vždy pridávame výrobcom maximálne možné odporúčane množstvo kyseliny hyalurónovej.

ZDIEĽAJTE TENTO ČLÁNOK

Pridať komentár

Meno:*
Email:*
Phone number:
Komentár:*