Čistiaci gél na tvár - mydlové orechy

21.11.2017
Čistiaci gél na tvár - mydlové orechy

Počuli ste už o mydlových orechoch? Určite áno ❤️
A počuli ste o mydlových orechoch v kozmetike? To skôr asi nie.
My Vám prinášame jedinečný a originálny spôsob čistenia PLETI. Nová formula založená na mydlových orechoch. Náš nový čistiaci gél účinne ale pritom veľmi šetrne vyčistí všetky typy pleti pričom neporuší vlastnú ochrannú vrstvu pokožky a hydratuje ju už počas jej čistenia. Neobsahuje žiadnu chemickú zložku, žiadne škodlivé tenzidy, ani peniace látky a ani mydlo.

Nech sa páči, predstavujeme Vám úplne novučký pleťový čistiaci gél s mydlovými orechmi.

❤️❤️❤️Máme obrovskú radosť ❤️❤️❤️

Čistiaci gél na tvár - mydlové orechy

Unikátna a originálna receptúra s použitím mydlových orechov a cukrovej trstiny.

Je ľahký a ošetrujúci gél. Čistí pokožku efektívnym ale šetrným spôsobom a súčasne jej poskytuje intenzívnu starostlivosť a hydratáciu. Čistí pokožku do hĺbky od nečistôt a mazu, bez toho aby ju vysušoval.

Pôsobí skľudňujúco, rozmazná Vašu pokožku už pri čistení a zanechá ju zamatovú s pocitom čistej a sviežej pleti. Vhodný pre každý typ pleti.

Pravidelné čistenie pleti je veľmi dôležité a je to jeden z kľúčových krokov v starostlivosti o pleť. Čistenie pleti má byť dôkladné ale pritom šetrné a jemné, aby sme čistením nenarušili prirodzené funkcie našej pokožky a neodstraňovali z nej prirodzený ochranný film.

Čistiaci gél s mydlovými orechmi je ľahký a ošetrujúci gél. Čistí pokožku efektívnym ale šetrným spôsobom a súčasne jej poskytuje intenzívnu starostlivosť a hydratáciu. Čistí pokožku do hĺbky od nečistôt, make upu a mazu, bez toho aby ju vysušoval. Čistenie zabezpečujú veľmi jemné a pleťovo kompatibilné látky vyrobené z cukrovej trstiny a z mydlových orechov. Tieto sú prirodzeným zdrojom saponínov a fungujú ako jemný čistiaci prostriedok, ktorý má antimikrobiálne a protizápalové účinky. Čistiaci gél uvoľňuje póry, pokožku zvláčni, upokojí a zjemňuje zápaly a podráždenia. Gél má vďaka esenciám dezinfekčné a antiseptické účinky a jemnú citrusovo kvetinovú vôňu čistoty.

Čistiaci gél obsahuje upokojujúce ingrediencie, aby nedochádzalo pri čistení pleti k nedostatku hydratácie a ku strate kožných lipidov (prirodzená ochranná vrstva pokožky). Gél je bohatý  na  reparačné a ochranné vlastnosti, udržiava epidermálnu bariéru kože a okrem toho obsahuje vysoké množstvo antioxidantov a vitamínu E. 

Vďaka vyváženej zmesy čistiacich látok, čistiacich olejov, ovsených proteínov a vitamínu E zanechá gél Vašu pokožku hydratovanú, vláčnu a sviežu. Nezanecháva pocit mastnosti a ani tzv. "scrkvnutosti" kože.

Čistiaci gél na tvár s mydlovými orechmi neobsahuje mydlo, neobsahuje tenzidy ani žiadne peniace látky a preto gél výrazne nepení. Pri kontakte s vodou však gél vytvorí jemnú mliečnu penu.

Dôkladne vyčistí všetky typy pleti a preto je vhodný pre každý typ pokožky.

Použitie: Malé množstvo gélu naneste na navlhčenú tvár, krk a dekolt. Jemne masírujte krúživými pohybmi a opláchnite vlažnou vodou. Po vyčistení pokožky odporúčame pleť dočistiť výživnou čistiacou emulziou alebo ružovou vodou pre dokonalé vyčistenie a tonizáciu pleti.

Nezabúdajte svoju pleť čistiť ráno aj večer.

ZDIEĽAJTE TENTO ČLÁNOK

Pridať komentár

Meno:*
Email:*
Phone number:
Komentár:*