Milí profesionáli a milé profesionálky,
naša kozmetika predstavuje fantastické aktívne zložky v tej najvyššej možnej kvalite v profesionálnom prevedení na použitie vo Vašom salóne. Či sa jedná o kozmetický salón alebo si prajete doplniť Vašu ponuku v salóne masérskom, naša kozmetika je určite skvelou voľbou pre najnáročnejších klientov, ktorí si potrpia na čistotu a kvalitu zloženia. Naše produkty už v salónoch používajú kozmetičky po Slovensku a zopár aj v Čechách. Je pre nás dôležité aj absolvovanie prípravného školenia, kde sa naučíte viac o našej filozofií, prístupe, jednotlivých radách produktov, zloženiach či postupoch ošetrení. 

Školenie obsahuje:

- filozofia značky
- zložky a ich pôsobenie
- jednotlivé rady produktov
- konkrétne typy pleti a ich spôsoby ošetrenia pomocou produktov a tiež ich možné kombinácie
- postupy ošetrení
- ukážka ošetrenia na modelke
- čo možno zahrnúť do svojich ošetrení tak, aby boli prívetivé pre moje zákazníčky 

salon

Školenie je zdarma - je pre nás dôležité jeho absolvovanie tak, aby ste vedeli ako pracovať s jednotlivými produktami a všeobecne s našou kozmetikou.
Na školení sme malá skupinka 2-3 ľudí, aby sme sa venovali aj Vašim dotazom.
Školenie celkovo trvá cca 4-5h
Koná sa v salóne Danieli Spa-skin care v Bratislave na Priečnej 4.
 
Dostanete podrobný manuál aj certifikát o jeho absolvovaní.
 
Najbližší termín: 1 voľné miesto - 14.5.2024 o 9:30
Ostatné: - po dohode (poradna@dulcia.sk)
 

Povedali o nás:

Kurz Dulcia pod vedením Danielky bol veľmi inšpiratívny. Kozmetika Dulcia je veľmi dobrou alternatívou pre náročné klientky ktorým záleží na prírodnom pôvode kozmetiky. Danielka vie veľmi detailne opísať vlastnosti a funkciu zložiek v každom produkte. Priebeh jej ošetrenia je nesmierne upokojujúci, jej masážne techniky sú presne cielené na problematické miesta a celé ošetrenie má veľmi relaxačný a naozaj omladzujúci účinok na tele aj na duši.

Som veľmi vďačná, že som sa školenia mohla zúčastniť:)

Tento kurz by som odporučila začiatočníkom aj praktizujúcim kozmetológom. Bolo veľmi užitočné poznať Danielino „čarovanie“, ktoré robí pre svojich klientov. Školenie bolo zaujímavé a nabité užitočnými informáciami.

Přípravky od Dulcie používám u sebe a u zákaznic již druhým rokem. Musím říct, že lepší kosmetiku jsem zatím v rukou neměla a tak jsem se rozhodla, že bych ji ráda zařadila i do kosmetického ošetření. V březnu jsem byla na školení u Danielky. Byl to úžasně strávený čas v příjemném prostředí jejího salonu. Ukázka ošetření se mi moc líbila a nejradši bych si lehla na lehatko místo modelky :) Dostaly jsme spoustu tipů, které se daji při ošetření použít. Moc se těším na další spolupráci s touto kosmetikou.


salon    salon