3ks Healthy glow anti-pollution mask

Balíček troch celotvárových gélových masiek za zvýhodnenú cenu. Obsahuje tri balení jednorazových náplastí na celú tvár vyrobených z bio celulózy a napustených koncentrovaným sérom, ktoré obsahujúce vo vode rozpustné aktívne látky. Bio-celulózová maska pre žiarivú pleť poskytuje pokožke detoxikačný účinok a zvyšuje jej energetický potenciál.

Množstvo:
21,90 €

Obsah balenia

Healthy glow anti-pollution mask


Healthy glow anti-pollution mask

Vonkajšie aj digitálne (modré svetlo) znečistenie má priamy vplyv na vzhľad pokožky a je jednou z príčin jej predčasného starnutia. Bio-celulózová maska pre žiarivú pleť poskytuje pokožke detoxikačný účinok a zvyšuje jej energetický potenciál. Má tiež ochranný efekt proti škodlivým vplyvom modrého svetla. Pleť je omladená, svieža, chránená a revitalizovaná.

Stratum corneum vrstva kože je ochrannou bariérou medzi telom a jeho prostredím. Okrem škôd spôsobených UV žiarením na koži treba za hlavný zdroj kožného stresu považovať aj atmosférické znečisťujúce látky v našom každodennom prostredí. V priebehu niekoľkých posledných rokov zmeny životného štýlu a rastúca urbanizácia na celom svete zosilnili problém poškodenia pokožky znečistením. Kožné bunky (lipidové a proteínové zložky a DNA) sú hlavnými cieľmi pre znečisťujúce látky, ktoré spôsobujú oxidáciu a zápal. To môže viesť k predčasnému starnutiu, akné, podráždenej a citlivej pokožke, atopickej dermatitíde a ekzému, suchej pokožke, začervenaniu a svrbeniu.
Ako hlboko sa znečisťujúce látky absorbujú do pokožky, závisí od povahy znečisťujúcej látky a od stavu vonkajšej epidermy. Dlhodobé, opakované vystavenie vysokým hladinám škodlivín prebíja prirodzené obranné schopnosti pokožky, čo spôsobuje oslabenie bariéry a šírenie poškodenia. Je možné zvýšiť ochrannú schopnosť pokožky poskytnutím štítu, ktorý „dýcha“ a pôsobí ako druhá koža. To zabraňuje absorbovaniu znečisťujúcich látok a tým znižuje škody, ktoré spôsobujú.

Účinná zmes antioxidantov zameriava svoju pozornosť na ochranu pokožky pred vonkajším znečistením, voľnými radikálmi a pred poškodením modrým svetlom a životným štýlom zaneprázdnených ľudí. Dodáva bunkám energiu a chráni ich pred neúmerným poškodením a tak zabraňuje predčasnému starnutiu pleti.

Fotostarnutie je dôležitá téma v starostlivosti o pleť. Mnoho času trávime vystavení modrému svetlu, ktoré na nás žiari z obrazoviek a monitorov s ktorými prichádzame denne do kontaktu. Pri používaní počítačov a mobilných zariadení vplýva modré svetlo na našu pleť z veľmi tesnej blízkosti, v dôsledku čoho sa jeho čiastočky nestihnú rozptýliť, spôsobujú ochabnutie buniek a zbytočné vrásky.

HEALTHY GLOW ANTI-POLLUTION maska napomáha chrániť pokožku pred fotostarnutím buniek a stratou prirodzenej obranyschopnosti a vlhkosti. Okrem detoxikácie a obnovy pleti poskytuje rovnomernejší vzhľad, mladistvejší lesk a ochranu pred modrým svetlom. Pleť je čerstvá a prežiarená a vyžaruje novú energiu.

Maska je vyrobená z bio celulózy a je napustená koncentrovaným sérom, ktoré obsahujúce vo vode rozpustné aktívne látky.

HLAVNÉ BENEFITY:

*chráni pleť pred poškodením vonkajšími faktormi
*rozjasňuje pleť a dodáva žiarivejší vzhľad
*energizuje unavenú pokožku
*vyrovnáva tón pleti, zjemňuje farebné nerovnosti
*zanecháva pleť prejasnenú a žiariacu
*redukuje vrásky a jemné linky
*zjemňuje a vyhladzuje pleť
*znižuje transepidermálnu stratu vody

AKTÍVNE LÁTKY:

Detoskin™ - patentovaná zmes extraktu z koreňa pivonky a trehalosy pomáha zvyšovať obrany schopnosť pleti. Detoxikuje a omladzuje pokožku odstránením poškodených mitochondrií , zvyšuje "čistú energiu" prostredníctvom udržateľného bunkového mechanizmu
Chráni pred viditeľnými stresovými reakciami pokožky. Kombinované pôsobenie extraktu pivonky, ktorá sa vyznačuje rozžiarujúcimi a rozjasňujúcimi účinkami. stimuluje aktivitu pleťových buniek a chráni pred znečistením a pôsobením trehalosy zlepšuje tonizovaný vzhľad pleti a napomáha jej získať energiu a vitalitu.

Pollustop® - je rozvetvený polysacharid s vysokou molekulovou hmotnosťou, ktorý vytvára na pokožke a vlasoch neokluzívny film - ochranný štít. Vytvára ochrannú bariéru proti rôznym typom znečistenia, ktoré tvoria naše každodenné prostredie. Týmto spôsobom môže pomôcť obmedziť intra- a extracelulárne poškodenie. Ochrana, ktorú ponúka Pollustop, je fyzická a okamžitá a je navrhnutá tak, aby zabránila vzniku alebo zhoršeniu predčasného starnutia a kožných problémov, ktoré sú spojené so znečistením.

Beta-karotén - stimuluje rast kožných buniek, obnovuje ich a udržiava pružnosť pokožky. Je mimoriadne vhodný pri starostlivosti o zrelú pokožku a pomáha pleti odolávať účinkom UV žiarenia. Pomáha stimulovať pigment v pokožke, ktorej dodá krásnu, žiarivú a prirodzenú farbu.

Kyselina mliečna - vyhladzuje a omladzuje pokožku, podporuje obnovu buniek a zlepšuje pružnosť pokožky. Urýchľuje proces obnovy kožných buniek, zlepšuje celkovú textúru pleti, redukuje veľkosť pórov a pleť ostáva zjednotená a rozjasnená. Pomáhaja spomaľovať proces prirodzeného starnutia stimuláciou tvorby kolagénu, zvyšuje hydratáciu pleti a pomáha zosvetliť pigmentové škvrny a zlepšuje stav slnkom poškodenej pleti.

Olej z nechtíka lekárskeho - podporuje regeneračné, antiseptické a antimikrobiálne procesy v pokožke. Obsahuje mnoho biologicky aktívnych látok, veľké množstvo prírodného jódu a tiež mangán. Ukľudňuje, podporuje regeneráciu a tvorbu nových buniek, eliminuje škodlivé vonkajšie vplyvy a vytvára ochrannú bariéru na povrchu pokožky. 

Glycerín - vyrába sa z kokosového oleja, je to prírodná a telu vlastná látka, ktorá na seba viaže vodu. Glycerín je považovaný za ideálny zvlhčujúci prostriedok. Naväzuje na seba vodu a tú potom dopraví do vnútorných vrstiev pokožky. Má teda najmä hydratačné a obnovujúce vlastnosti, ale okrem toho pokožku chráni ako štít pred nepriaznivými vplyvmi a pred vysušením. Dodáva pokožke jemnú hodvábnu a vláčnu vrstvu a zabraňuje strate vlhkosti, pomáha vytvárať ochrannú bariéru kože.

Vhodné pre všetky typy pleti a všetky vekové kategórie.

Textúra: Bio-celulózová jednorázová maska

Vôňa: jemne parfumovaný výrobok

Farba: mliečna farba bio-celulózy

Použitie: Maska vhodná na použitie ráno alebo večer. Pri rannom použití zásobíte pleť energiou a ochrannými zložkami a zosilníte tak jej obranné funkcie počas dňa. Pri večernom obklade dodáte pleti stratenú energiu, upokojíte ju a urobíte si zásobu vzácnych zložiek na daľšie dni.
Naneste na vyčistenú pleť. Otvorte odlepiteľné fóliové vrecko. Biocelulózová maska je umiestnená medzi nylonovou fóliou a modrou netkanou textíliou. Postupne odstráňte obe ochranné fólie a vezmite biocelulózu masku medzi palec a ukazovák. Začnite nanášať z hornej časti tváre a potom masku upravte, pričom venujte pozornosť kontúram očí a úst. Nechajte pôsobiť 20 minút, potom masku odstráňte a jemne vmasírujte prebytočné sérum.

Bezpečnostné opatrenia pri používaní: V prípade priameho kontaktu s očami ich vypláchnite čistou vodou.

Náš tip: Uskladnite masku v chladničke a doprajte si pleťový kúpeľ s chladivým efektom navyše.

Balenie obsahuje: 1 ks pleťová maska na jedno použitie

Pridať hodnotenie

Celkové hodnotenie:*
   star star star star star
Meno:*
Email:*
Tel. číslo:
Vaše hodnotenie:*
Odporúčili by st tento produkt svojim známym:*