Vanilkový macerát

Caprylic/Capric Triglyceride & Vanilla Planifolia Fruit & Tocopherol

Naša vanilková infúzia je zmes vanilky s frakcionovaným kokosovým olejom (Caprylic/Capric Triglyceride). Vanilka obsahuje vitamíny skupiny B ako niacín, kyselina pantoténová, tiamín, riboflavín a naša relaxačná zmes obsahuje tiež prospešné minerály ako vápnik, draslík, horčík, mangán, železo a zinok. Má bohaté prírodné antioxidačné vlastnosti, ktoré pomáhajú s odstránením toxínov a odumretých kožných buniek z pokožky. Anti-aging výhody prispievajú k regenerácii a hydratácii, pomáhajú udržiavať pleť hladšiu, jemnejšiu a zdravšiu.

Zmes má antibakteriálne a protizápalové vlastnosti, ktoré môžu pomôcť upokojiť kožné ochorenia, ako sú akné, ekzémy a dermatitída. Upokojujúci charakter môže pomôcť utíšiť reumatické bolesti a zápaly. Vanilka obsahuje esenciálne vitamíny skupiny B, ako je niacín, kyselina pantoténová, tiamín, riboflavín.

Táto zmes obsahuje prospešné minerály, ako je vápnik, draslík, horčík, mangán, železo a zinok. Má bohaté antioxidačné vlastnosti, ktoré môžu pomôcť s odstránením toxínov a odumretých kožných buniek z pokožky. Tento macerát pomáha udržiavať pokožku hladkú a zdravšiu. Má protizápalové a antibakteriálne účinky a môže pomôcť pri kožných ochoreniach, ako sú akné, ekzém, podráždená pokožka či dermatitída.

Nachádza sa v produktoch: