ProRenew Complex CLR™

Lactococcus Ferment Lysate

Fermentované probiotické kultúry stimulujú obnovu nových vrstiev pokožky a rýchlosť epidermálneho rastu. Výrazne sa tak podieľajú na procese regenerácie kože, pomáhajú udržiavať a korigovať ochrannú bariéru na povrchu kože.

ProRenew Complex CLR™ pôsobí na základné vlastnosti v procese starnutia pokožky, na jej schopnosť úspešne sa adaptovať na neustále sa meniace prostredie a efektívne sa obnovovať.

ProRenew Complex CLR™ pozitívne ovplyvňuje rýchlosť a kvalitu epidermálneho rastu. Ukázalo sa, že účinne podporuje deskvamáciu, odstraňovanie odumretých buniek. ProRenew Complex CLR™ je prospešný pre zdravie pokožky aj pre kožnú mikroflóru. Vyrovnáva a chráni kožnú mikroflóru a podporuje ju pri zvládaní každodenného stresu.

ProRenew Complex CLR™ tiež zlepšuje stav pokožky hlavy a robí ju menej mastnou. Dodatočne vedie k citeľnému zníženiu citlivosti vlasovej pokožky, robí vlasovú pokožku citeľne zdravšou a znižuje príznaky súvisiace so suchosťou vlasovej pokožky. ProRenew Complex CLR™ poskytuje dôležitú podporu pokožke a vlasovej pokožke, dokonca aj z oplachovacích prípravkov.

Dulcia natural používa vysoko kvalitné probiotické kultúry ktoré spĺňaju najprísnejšiu certifikáciu Ecocert a COSMOS. Najprestížnejších svetových certifikátov pre prírodnú a organickú kozmetiku.

                                                                                             

Nachádza sa v produktoch: