Hydrolyzovaný elastín

Hydrolyzed Elastin

Hydrolyzovaný elastín (tiež známy ako morský kolagén) ponúka množstvo výhod, pokiaľ ide o starostlivosť o pokožku. Hydrolyzovaný elastín funguje nielen ako zvlhčovadlo, ale môže tiež podporovať rast buniek a udržiavať pružnosť pokožky. Elastín je prirodzene prítomný v koži - v skutočnosti druhý najbežnejší proteín v ľudskom tele - a práve to dodáva pokožke pružnú a elastickú štruktúru. Elastín je vysoko špecializovaný elastický proteín, ktorý sa nachádza v spojivovom tkanive kože a krvných ciev.

Hydrolyzovaný elastín je zvlhčovadlo. Zvlhčovacie látky sú cenné v každej rutine starostlivosti o pokožku, pretože zachytávajú vlhkosť a zadržiavajú ju na pokožke.
Najmä elastín je kondicionér pokožky, ktorý pomáha vašej pokožke udržiavať jej pružnosť s pribúdajúcim vekom.
Tento proteín má tiež použitie ako prostriedok na podporu pokožky. Stimuluje bunkový rast, takže pri dlhodobom používaní vďaka obnovujúcemu účinku elastínu bude vaša pokožka vyzerať hladšia a sviežejšia.
V modernom kozmetickom priemysle sa používa ako silná zložka proti starnutiu, vráskam a zvlhčujúcim prostriedkom. Elastín, ktorý je bohatý na aminokyseliny, je dnes považovaný za jedno z tajomstiev mladosti. 
Pomáha udržiavať pružnosť a pevnosť pokožky a vlasov a dodáva sa ako prísada do mnohých inovatívnych výrobkov starostlivosti o pleť.
Elastín, ktorý nájdete v našich prípravkoch je vyrobený v Taliansku podľa najprísnejších európskych noriem a je úplne čistý, bez chemických prísad a nečistôt. 
 

Hydrolyzovaný elastín pomáha udržiavať pružnosť pokožky. Posilňuje tón pleti, spevňuje ju a  zabraňuje tvorbe vrások.
Elastín je bielkovina, ktorá je spolu s kyselinou hyalurónovou a kolagénom hlavnými zložkami spojivového tkaniva pokožky. Poskytuje ochranu, udržuje bunky hydratované a zlepšuje pružnosť pokožky. Elastín je prirodzene prítomný v koži - v skutočnosti druhý najbežnejší proteín v ľudskom tele - a práve to dodáva pokožke pružnú a elastickú štruktúru. Elastín je vysoko špecializovaný elastický proteín, ktorý sa nachádza v spojivovom tkanive kože a krvných ciev. 

* Revitalizuje, vyživuje a zvlhčuje pokožku a zlepšuje vzhľad vrások a jemných vrások
* Najlepšie funguje pri spevňovaní a zdvíhaní povisnutých tkanív
* Dodáva pokožke a vlasom ochrannú vrstvu
* Obnovuje elastickú pevnosť vlasov a znižuje ich lámavosť
* Účinne znižuje poškodenie pokožky aj vlasov pôsobením chemikálií

Nachádza sa v produktoch: