DARČEKOVÁ KRABIČKA - VEĽKÁ

Darčekové krabičky pre ozdobné zabalenie našich kozmetických, zázračných darčekov. Vybrali sme pre Vás materiál, ktorý Vás a Vašich blízkych očarí...vytvorili sme dve veľkosti darčekových krabičiek z prateľného papiera. Darčeková krabička je vyplnená drevenými stebielkami v ktorých sú bezpečne a efektne uložené krémiky podľa Vášho výberu.

Viac detailov

Star Star Star Star Star
0 hodnotení
Kód 555003
- +

13,90 €

Skladom - expresné doručenie

Darčekové krabičky pre ozdobné zabalenie našich kozmetických, zázračných darčekov. Vybrali sme pre Vás materiál, ktorý Vás a Vašich blízkych očarí...vytvorili sme dve veľkosti darčekových krabičiek z prateľného papiera. Darčeková krabička je vyplnená drevenými stebielkami v ktorých sú bezpečne a efektne uložené krémiky podľa Vášho výberu. Krabičku Vám previažeme stužkou a pribalíme aj nálepku, ktorou si balíček označíte.

ROZMER DARČEKOVEJ KRABIČKY JE 25x17,5x10 cm (dxšxv)

Darčekové krabičky sa hodia po celý rok, nielen na vianočné darčeky, ale tiež k narodeninám, k sviatkom a na rôzne oslavy či svadby.

Naša krabička neslúži len ako možnosť krásne zabaleného darčeku...ona samotná je darčekom. Je ušitá z prateľného papiera a tak táto krabička bude ďalej slúžiť a zdobiť domácnosť obdarovaného. Krabičku je možné využiť v kúpeľni napríklad na odkladanie našich krémikov, alebo dekoratívnej kozmetiky...fantázií sa medze nekladú. Uplatnenie si ale nájde aj v kuchyni, detskej izbe, obývačke. Môžete použiť ako zatváraciu krabičku, alebo vrchnáčik a spodok použiť osobitne...a máte dve praktické dekorácie.

Materiál z ktorého sú darčekové krabičky DULCIA natural je tzv. prateľný papier alebo washable paper.

Je to udržateľný materiál, je vyrobený z celulózy, výlučne z odpadového dreva. Prateľný papier je 100% vegánsky, ekologický. Neobsahuje žiadne škodlivé látky a nepredstavuje škodlivosť pre zdravie ani pre životné prostredie. Je tvorený z dvoch zložiek. Obsahuje približne 95 % celulózy, zvyšok predstavuje latex. Ekológovia, ale i mnohí módni dizajnéri ho označujú za materiál budúcnosti.

Prateľný papier:

- vyzerá ako koža a tak ponúka vegan alternatívu ku koženým výrobkom.
- ekologický, ľahký, štýlový, prateľný a jemný.
- je na pohľad veľmi zaujímavý a nevšedný materiál.
- nedeformuje sa vo vode, nedochádza k zmene farby a nerozpúšťa sa.
- je ohybný a vďaka malému množstvu latexu, ktorý je v ňom obsiahnutý je aj dostatočne odolný.

Ako sa o moju krabičku DULCIA natural z prateľného papiera mám starať?
Odporúčame najmä ručné pranie s použitím mydla. Ak sú na krabičke odolnejšie škvrnky, môžete použiť jemnú kefku. Následne krabičku nechajte voľne vysušiť. Nedávajte na radiátor. Po opratí bude krabička vyzerať úplne rovnako ako pred praním, zachová si svoj tvar aj farbu.

Tento papier je certifikovaný spoločnosťou OekoTex a Forest Stewardship Council (SCS).

Pridať hodnotenie

Celkové hodnotenie:*
   star star star star star
Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaše hodnotenie:*
Odporúčili by st tento produkt svojim známym:*

Pridať otázku

Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaša otázka:*