Darčeková poukážka 50€ (Papierová) Zväčšiť

Darčeková poukážka 50€ (Papierová)

Luxusný papier

Darujte svojim blízkym darčekovú poukážku v hodnote 50 € na nákup produktov DULCIA natural. Cena vrátane darčekovej obálky. 

Viac detailov

Star Star Star Star Star
0 hodnotení
Kód 444006
- +

50,90 €

Skladom - expresné doručenie

Tip na darček pre nerozhodných... neviete, aký darček bude ten pravý? Využite darčekové poukážky DULCIA natural. Potešia každého, pretože možnosť vlastnej voľby je neoceniteľná. Nemusíte zdĺhavo vyberať, premýšľať o vhodnosti vybranej veci, obdarovaný si vyberie sám. 

Darčeková poukážka Vám bude doručená kurierom ihneď po zaevidovaní úhrady (zvyčajne nasledujúci pracovný deň po Vašej objednávke). Cena vrátane darčekovej obálky. 

Poukážka je platná 365 dní od jej vystavenia. 

Pridať hodnotenie

Celkové hodnotenie:*
   star star star star star
Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaše hodnotenie:*
Odporúčili by st tento produkt svojim známym:*
Kristína
15.03.2017
Dobrý večer, chcem sa spýtať papierovou poukážkou sa dá platiť aj cez internet? Alebo slúži cez e shop elektronická poukážka? Rada by dom ju darovala v papierovej podobe, ale na nákup cez e shop. Ďakujem za odpoveď
Dobrý deň prajem Kristínka, áno pravdaže sa s ňou dá platiť aj v eshope. Stačí do kolonky pre zľavové kupóny napíše číslo poukážky. Ďakujeme a vééľmi sa teším, že ste sa rozhodli potešiť svojich blízkych práve našou kozmetikou, Krásny dník, Lucia

Pridať otázku

Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaša otázka:*