Balíček vzoriek - 3ks Zväčšiť Balíček vzoriek - 3ks

Balíček vzoriek - 3ks

Neviete sa rozhodnúť ktorý výrobok bude pre Vašu pleť ten najvhodnejší, alebo máte chuť vyskúšať aj niečo nové? Práve preto máte možnosť objednať si balíčky vzoriek podľa vlastného výberu. 

Jedna sada vzoriek obsahuje 3ks podľa Vášho výberu.
Môžete si vybrať viac sád po 3 vzorky, jednoducho zadajte požadované množsto.
Do objednávky sa dá pridať z každého výrobku len jeden kus vzorky.

Viac detailov

909001

- +
Zadajte množstvo sád, jedna sada obsahuje 3 vzorky.

1,50 €

Vzorky produktov


Neviete sa rozhodnúť ktorý výrobok bude pre Vašu pleť ten najvhodnejší, alebo máte chuť vyskúšať aj niečo nové?
Práve preto máte možnosť objednať si balíčky vzoriek podľa vlastného výberu. Jeden balíček obsahuje 3 ks vzoriek. Vzorka  je určená na prvé zoznámenie sa s produktom a najmä prípadné zistenie alergických reakcií. Vzorka má objem 3 ml a vydrží približne na 2-3 použitia podľa typu výrobku.

Vyskúšajte si nový kozmetický prípravok ešte pred zakúpením nového výrobku. Stačí si vybrať ľubovoľnú vzorku a my vám ju s láskou pošleme na vyskúšanie. Ešte pred rozbalením veľkého balenia tak môžete zistiť, či vám produkt vyhovuje. 

Prečítajte si prosím nasledovné informácie.

Služba posielanie vzoriek je veľmi populárna a my sme veľmi radi ak si najprv výrobok vyskúšate.  Ak neviete ktoré prípravky z našej ponuky budú vyhovovať Vašej pleti použite náš poradenský systém Sprievodca výberom  alebo sa obráťte na našu poradňu. S láskou Vám poradíme a Vy si tak objednáte vzorky priamo pre Vás.
Jedna sada vzoriek obsahuje 3ks podľa Vášho výberu.  Môžete si vybrať viac sád po 3 vzorky, jednoducho zadajte požadované množsto. Do objednávky sa dá pridať z každého výrobku len jeden kus vzorky. Ak by ste si ale priali objednať z jedného výrobku viac vzoriek, prosím napíšte nám to do poznámky.(napr. pre kamarátku, kolegynku, sestru, maminku…:-))

Vzorky su balené v hlinikovej fólii, ktorá zabraňuje prenikaniu UV žiareniu a tým poškodeniu produktu. Objem vzorkových sáčkov je 3ml.

Pridať hodnotenie

Celkové hodnotenie:*
   star star star star star
Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaše hodnotenie:*
Odporúčili by st tento produkt svojim známym:*

Pridať otázku

Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaša otázka:*

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac o cookies.
ZATVORIŤ