Natuint - Hydratačný krém pre mužov TESTER Zväčšiť

Hydratačný krém pre mužov TESTER

Moisturizing Skin Cream for Men TESTER
Vitamin C, BlueShield®
Panthenol, Vitamín E, Aloe vera

Starostlivosť o pleť pre mužov by mala byť jednoduchá, efektívna, rýchla a minimalistická. Ľahký krém vytvorený pre potreby pokožky mužov. Rýchlo sa vstrebávajúci krém obsahuje silné aktívne zložky, ktoré napĺňajú potreby posilnenia pokožky, jej ochrany a hydratáciu. Obsahom mimoriadne kvalitného stabilizovaného vitamínu C pokožku rozjasňuje, zmenšuje únavu, oživuje mdlú pokožku.

Viac detailov

Star Star Star Star Star
0 hodnotení
Kód 502127
  • Mladistvá pleť
  • Všetky typy pleti
  • Hydratačný
  • Regeneračný
  • Pre mužov
Nasl.
- +

13,50 €

Skladom - expresné doručenie

Starostlivosť o pleť pre mužov by mala byť jednoduchá, efektívna, rýchla a minimalistická. Všetky tieto potreby umožňuje tento špeciálne vytvorený krém na tvár pre mužov. Ľahký krém vytvorený pre potreby pokožky mužov. Rýchlo sa vstrebávajúci krém obsahuje silné aktívne zložky, ktoré napĺňajú potreby posilnenia pokožky, jej ochrany a hydratáciu. 

Obsahom mimoriadne kvalitného stabilizovaného vitamínu C pokožku rozjasňuje, zmenšuje únavu, oživuje mdlú pokožku. Chráni pokožku pred nepriaznivými vplyvmi, ako je holenie alebo stres a žiarenie modrého svetla z obrazoviek telefónov a monitorov počítačov. Pomáha upokojiť pokožku a redukuje viditeľné známky podráždenia. Pôsobí na pokožku regeneračne a bojuje proti jej starnutiu.

Prebiotiká v tejto formulácii tiež pracujú na rovnováhe mikrobiómu tým, že kŕmia dobré baktérie pokožky – presne tak, ako to robia požité prebiotiká pre naše črevá. Takže, ak ste náchylní na bakteriálne vyrážky, alebo máte citlivú pokožku, tento krém môže byť pre Vás to pravé.

Väčšina mužov si holí fúzy, dochádza k odstráneniu vrstvičky kožných buniek a tým k narušeniu ochranného filmu na povrchu pokožky. Zloženie tohto krému myslí práve na potreby a špecifiká mužskej pokožky. Krém zanecháva na pokožke svieži a hydratovaný pocit.

Krém je vhodný pre:
- všetky typy pleti, vrátane zrelej
- pleť so stratou pružnosti a elasticity
- pre zrelú proti vráskam a redukcia vrások
- unavenú a málo odolnú pokožku, citlivú pokožku
- dehydrovanú pokožku
- pleť s nerovnomerným tónom farby pleti (pigmentové škvrnky)
- na ochranu pred modrým svetlom z telefónov

VÝHODY :

* Podporuje regeneráciu pokožky a jej rýchle ukľudnenie
* Spomaľuje proces starnutia buniek a tkanív, podporuje regeneráciu buniek
* Účinne viaže na seba vodu a napomáha optimalizácii hydratácie pleti
* Chráni pleť pred poškodením modrým svetlom (telefónny displej a svetlo monitorov)
* Zrýchľuje metabolizmus buniek a stimuluje ich obnovu
* Chráni pleť pred škodlivými vonkajšími vplyvmi
* Zlepšuje štruktúru pleti, zjemňuje povrch pokožky
* Protizápalové vlastnosti
* Podporuje prirodzenú regeneráciu pleti
* Potláča neželanú pigmentáciu, zjednocuje tón pleti

HLAVNÉ AKTÍVNE LÁTKY:

BIO Aloe Vera - podporuje regeneráciu pokožky a jej rýchle ukľudnenie. Aloe vera ochraňuje organizmus pred nežiaducimi účinkami voľných kyslíkových radikálov, opravuje a regeneruje poškodené bunky a tkanivo, dokáže doviesť bunky imunitného systému na miesto poškodenia.

Vitamín C stabilizovaný - má schopnosť zvyšovať produkciu kolagénu v koži, spevňuje ju a ozdravuje jej povrch. Urýchľuje látkovú výmenu pokožky, takže pomáha pri hojení raniek a eliminuje vznik pigmentových alebo stareckých škvŕn. Je to najdôležitejší vitamín pri regenerácii kože a ochrane pred škodlivými účinkami vonkajšieho prostredia a pôsobením voľných radikálov, ktoré sú zodpovedné za predčasné starnutie kože.

BlueShield® - chráni pokožku pred 2 hlavnými škodlivými účinkami modrého svetla - pred fotooxidáciou a narušením fotoreceptorov. Vďaka svojej silnej antioxidačnej sile BlueShield® špecificky chráni bunkovú DNA a kolagén pred oxidáciou a degradáciou. A vďaka svojej super ochrannej filtračnej sile chráni fotoreceptory pokožky (opsíny) pred stresom, zachováva vitálne funkcie pokožky súvisiace s DNA, tým predchádza poškodeniu a starnutiu pokožky spôsobenej digitálnym znečistením. znečistením.

Prebiotiká + Betaglukány - Oat SILK - má zázračnú schopnosť doslova rozžiariť pleť. Absorbuje prebytočný maz z pokožky. Obsahuje množstvo antioxidantov a beta glukán, ktoré napomáhajú obnovovať kožné bunky a produkciu vlastného kolagénu v pleti. Avenantramidy – silné prírodné antioxidanty, ktoré možno nájsť výlučne v ovsených zrnkách, dokážu precitlivenú pokožku upokojiť a zmierniť začervenanie. Pracujú na rovnováhe mikrobiómu tým, že kŕmia dobré baktérie pokožky.

BIO jojobový olej - je svojou štruktúrou veľmi podobný ľudskému kožnému mazu, má protizápalové účinky, pomáha regenerácii pokožky ale hlavne má veľmi silné hydratačné schopnosti a vyznačuje sa schopnosťou udržovať prirodzenú vlhkosť v pokožke. Vyhladzuje vrásky, tlmí prejavy starnutia pokožky, obnovuje tvorbu a samo obnovu kožných buniek a elasticitu pokožky. Je to úplne prirodzený olej, ktorý nevyvoláva alergické reakcie a preto je vhodný aj pre citlivú pokožku.

Pantenol/Provitamín B5 - zlepšuje regeneráciu zrelej pokožky zrýchlením metabolizmu buniek a stimulovaním ich obnovy. Je hygroskopický, účinne viaže na seba vodu a napomáha optimalizácii funkcií pokožky, zlepšuje regeneráciu zrelej pokožky zrýchlením metabolizmu buniek a stimulovaním ich obnovy. Pomáha udržiavať vlhkosť pokožky, posilňuje prirodzenú kožnú bariéru buniek.

Vitamín E - podporuje obranyschopnosť pleti, zlepšuje jej štruktúru, vyhladzuje ju, zvyšuje jej elasticitu, redukuje vrásky a je prevenciou pred vznikom tzv. stareckých škvŕn. Obnovuje bunky, prekrvuje pleť a má schopnosť udržiavať vodu vo vrchných častiach pokožky.

Textúra: ľahký krém, ktorý rýchlo sa vstrebáva s nádherným zamatovým pocitom na pokožke

Vôňa: svieža, citrusovo-drevitá vôňa

Farba: lesklá, slonovinová farba

Použite: Naneste na vyčistenú tvár, krk ráno a/alebo večer. Určený pre každodennú starostlivosť o všetky typy pleti. Krásne pôsobí zo všetkými sérami z našej ponuky.

Náš tip: Vhodné kombinovať napríklad s:

Čistiaci gél na tvár-mydlové orechy 
Bio Mätová voda 
Balzam po holení s aloe vera 

Objem: 50ml

Veľmi dôkladným spôsobom sme vyberali materiály obalov v ktorých sa ukrývajú naše prírodné zázraky, aby sa nijakým spôsobom neovplyvnila ich kvalita a práve naopak, aby boli čo najviac ochránené pred poškodením zvonka. Tak ako pri výrobnom procese veľmi prísne prihliadame na vlastnosti každej zložky a naše vzácne ingrediencie zohrievame na veľmi nízkych teplotách, tak dôraz kladieme aj pri dávkovaní. Obaly plníme vždy úplne studeným obsahom.

Obal je vyrobený z materiálu Polypropylén (PP)

Polypropylén a HDPE sú najzdravšou možnosťou v rámci používania plastov a nie sú známe žiadne informácie o tom, že by čokoľvek uvoľňovali do obsahu. Je to pevný a húževnatý materiál odolný voči teplu, nepriepustný pre vlhkosť, svetlo, odolný voči tukom a olejom, má všestranné použitie.

AIRLESS SYSTEM

Pleťovej rade sme vybrali špeciálny obal s jedinečným airless dávkovačom. Je to veľmi sofistikovaný systém výtlaku obsahu pomocou tlaku vzduchu. Vzduchotesný systém chráni produkt pred kontamináciou baktériami a oxidáciou. Pre naše krémiky je veľmi dôležité ochrániť ich pred kontamináciou a vysychaním. Tým, že nie sú konzervované ani stalibizované sú náchylnejšie na vonkajšie vplyvy. Okrem toho obsahujú vysoké množstvo funkčných zložiek, ktoré sú takto bezpečne uchránené. Pumpičkový systém nám zabezpečil čisté, bezpečné dávkovanie vždy čerstvého krémiku v presnej dávke. Zamedzili sme priamemu kontaktu rúk s výrobkom. Patentovaná technológia Airless zabezpečí, aby v krabičke nezostávali nepoužité zvyšky krému. Celý obsah balenie je bezozbytku vytlačený silným podtlakom. 

Všetky plasty, ktoré boli použité pri výrobe našich obalov sú bezpečné a nebsahujú nebezpečnú BPA (Bisfenol A) zložku.

obal papier

Papierový vonkajší obal - 100% recyklovaný papier
Naše nové produkty už balíme do plne recyklovateľného papieru. Plní funkciu ochrany vonkajšieho obalu a aj estetickú úlohu. Môžete ho použiť na tvorivú činnosť v domácnosti, napríklad vystrihnúť si peknú čipku alebo ju vymaľovať. Nepotrebný obal odhoďte do modrej zbernej nádoby na papier.

Chcete sa dozvedieť viac o našej bezodpadovej ekologickej filozofii. Navštívte prosím našu stránku naša odpoveď prírode.

Obaly sú plne recyklovateľné resp. znovu použiteľné. Tak veľmi prosíme RECYKLUJTE!

Pridať hodnotenie

Celkové hodnotenie:*
   star star star star star
Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaše hodnotenie:*
Odporúčili by st tento produkt svojim známym:*

Pridať otázku

Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaša otázka:*

Typ pleti

Mladistvá pleť

Pleť do 25 rokov je pružná, jemná a hladká. Obsahuje bohaté zásoby kolagénu, ktorý ju udržiava pekne pevnú a zároveň viaže dostatok vody, takže pleť si vystačí so základnou hydratáciou. Aby sa mladá pleť mohla ukázať vo svojej plnej kráse, je potrebné ju pravidelne čistiť, nakoľko vplyvom čulého hormonálneho systému má tendenciu k nadmernému masteniu a narušenému uvoľňovaniu odumretých buniek.

Všetky typy pleti

Výrobok pekne sedí všetkým typom pleti. Nespôsobuje nadmerné mastenie ani nevysušuje pokožku. Je jemný a nežný aj k vysoko senzitívnej pokožke.

Vlastnosti

Hydratačný

Napomáha viazať v pleti vodu, aby pôsobila sviežo, odpočinuto a mladistvo. Dostatočnou a pravidelnou hydratáciou je možné predchádzať vzniku vrások a prejavom povädnutej pleti. Je dôležité hydratovať nielen suchú, ale aj mastnú pokožku, avšak treba voliť ľahšie typy krémov a sér.

Regeneračný

Telo príjemne zrelaxuje a dobije chýbajúcou energiou. Uvoľní fyzické aj psychické napätie a postupne naštartuje ozdravné procesy.

Pre mužov

Mužská pokožka sa od ženskej výrazne líši a vyžaduje si aj špecifickú starostlivosť. Je o 20% hrubšia a hutnejšia, a teda obsahuje oveľa viac mazových žliazok. V mladom veku sa to prejavuje výraznejším mastením a nedokonalosťami pleti, preto sa v starostlivosti treba zamerať najmä na čistenie. Vplyvom častého holenia je senzitívnejšia a môže mať sklon k začervenaniu a zápalovým procesom. Pánske vrásky vďaka testosterónu nastupujú neskôr. No po 40tke s ubúdajúcim testosterónom klesá aj obsah kolagénu a vody v pokožke. Vtedy sa treba zamerať najmä na hydratáciu pleti.