Letný hydratačný krém - PERLEŤ - TESTER Zväčšiť

Letný hydratačný krém - PERLEŤ

Aloe vera
Vitamín E

Nádherne jemný ľahučký krém bude vašu pokožku po celý deň hydratovať a chrániť. Výrazne hydratačné a výživné vlastnosti tejto limitky sú prameňom mladosti a regenerácie pokožky. Ak ste sa ešte opáliť nestihli, krémik vytvorí efekt jemného opálenia ... a ak Vás už slniečko opálilo, tak krémik Vašu farbu zvýrazní a dodá jej perleťový efekt.

Viac detailov

Star Star Star Star Star
0 hodnotení
Kód 502035
- +

9,93 €

Skladom - expresné doručenie

Nádherne jemný ľahučký krém bude vašu pokožku po celý deň hydratovať a chrániť. Magický krém vytvorí dojem jemného opálenia, zvýrazní farbu pleti a dodá jej perleťový nádych. Infúzia zlatého a platinového efektu pre dokonalú pokožku. Vyrobený špeciálne na zvýraznenie krásnej pokožky, dodá prekrásny jas tam, kde ho túžite mať.Výrazne hydratačné a výživné vlastnosti sú prameňom mladosti a regenerácie pokožky. Ak ste sa ešte opáliť nestihli, krémik vytvorí efekt jemného opálenia. Ak Vás už slniečko stihlo pohladiť, tak tento krém Vašu farbu zvýrazní a dodá jej perleťový efekt.

Letný hydratačný krém sa hodí pre každý typ pokožky. Suchú pokožku dokáže do hĺbky hydratovať, vyhladzovať a vďaka svojej vynikajúcej vstrebateľnosti a schopnosti regulovať kožný maz je vhodný aj na starostlivosť o mastnú pleť. Nezanecháva na pleti mastný film, výborne penetruje do hlbokých vrstiev pokožky.

Formulácia obsahuje oleje, ktoré sú svojou štruktúrou veľmi podobné ľudskému kožnému mazu. Krém pomáha regenerácii pokožky ale hlavne má veľmi silné hydratačné schopnosti a vyznačuje sa schopnosťou udržiavať prirodzenú vlhkosť v pokožke. Je účinný prírodný prostriedok ktorý ochraňuje pokožku pred škodlivým UV-žiarením.

Obsahuje vysoké množstvo vitamínu E a provitamínu B5. Kombináciou vitamínov dosahuje krém antioxidačné schopnosti, ktoré sú potrebné pre ochranu buniek. Spomaľujú proces starnutia buniek a tkanív, podporujú regeneráciu buniek. Vykazujú protizápalové a upokojujúce účinky, účinne viažu na seba vodu a napomáhajú optimalizácii funkcií pokožky, zlepšujú regeneráciu pokožky zrýchlením metabolizmu buniek a stimulovaním ich obnovy.

Krém pomáha upokojiť pokožku po opaľovaní, je to vynikajúci krém na letné obdobie.

Aktívne látky:

Ružová voda - nádherne, omamne voňavý destilát z ruže damašskej má predovšetkým silné antibakteriálne účinky, výborne kožu hydratuje, dezinfikuje a zabraňuje zápalovým procesom, stimuluje regeneračné procesy. Účinne pomáha aj na spálenú pokožku od slnka.

Jojobový olej - svojou štruktúrou veľmi podobný ľudskému kožnému mazu, má protizápalové účinky, pomáha regenerácii pokožky, ale hlavne má veľmi silné hydratačné schopnosti a vyznačuje sa schopnosťou udržiavať prirodzenú vlhkosť v pokožke. Má dokonca prirodzený ochranný UV filter 3 – 4. Olej sa do pokožky vynikajúco vstrebáva a nezanecháva pocit mastnoty. Je to úplne prirodzený olej, ktorý nevyvoláva alergické reakcie a preto je vhodný aj pre citlivú pokožku.

Kokosový olej frakcionovaný - „suchý“ olej, bohatý na mastné kyseliny a hydratačné prvky. Vytvára mimoriadne jemný pocit na pokožke, bez mastného filmu. Olej zlepšuje prenikanie aktívnych látok do pokožky, napríklad esenciálnych olejov alebo bylín.

Pantenol - hydroskopická zložka, ktorá účinne viaže na seba vodu a napomáha optimalizácii funkcií pokožky. Pomáha udržiavať kožu vlhkú a hladkú, stimuluje tvorbu nových buniek, urýchľuje priebeh hojivých procesov, pôsobí na pokožku upokojujúcim spôsobom. Vynikajúci pre pokožku opálenú od slnka, ochraňuje pleť pred spálením slnkom.

Ovsený hodváb - má zázračnú schopnosť doslova rozžiariť pleť. Absorbuje prebytočný maz z pokožky. Obsahuje množstvo antioxidantov a beta glukán, ktoré napomáhajú obnovovať kožné bunky a produkciu vlastného kolagénu v pleti.

Vitamín E - je silný antioxidant, pomáha chrániť pokožku pred poškodením UV žiarením, ako aj zlepšiť štruktúru kože a vlhkosti. Podporuje obranyschopnosť pleti, bojuje so symptómami starnutia pleti – vie zlepšovať jej štruktúru, vyhladzovať ju, zvyšovať jej elasticitu, redukovať vrásky a je prevenciou pred vznikom tzv. stareckých škvŕn. Tento vitamín je obzvlášť vhodný na používanie počas leta, pretože chráni pokožku pred účinkami UV žiarenia.

Minerálna sľuda (mica) - zabezpečuje rozjasnenie a tonizačný efekt. Je to prírodný minerál, ktorý je pomletý na jemný prášok. Podľa druhu minerálu dosahujeme žiadaný farebný efekt a odlesk.

Esenciálne oleje - originálna zmes esenciálnych olejov pokožku nielen navonia ale dodá jej sviežosť a jas. Okrem toho pozitívne vplýva na náladu, pôsobí povzbudzujúco a radostne.

Textúra: Jemne nadýchaná konzistencia zahalí pokožku jemným hodvábnym pocitom a jeho omamná svieža vôňa Vás odnesie do sveta plného slnka a radosti.

Použitie: Primeranú vrstvu krému rozotrite na pokožku tela a dekoltu.

Náš tip: Tento krém farebne tónuje pleť, je vhodný na zvýraznenie kontúr tváre. Naneste malé množstvo na lícne kosti, čím zvýrazníte línie tváre a rozžiarite jej kontúry.

Obsah: 50 ml

Veľmi dôkladným spôsobom sme vyberali materiály obalov v ktorých sa ukrývajú naše prírodné zázraky, aby sa nijakým spôsobom neovplyvnila ich kvalita a práve naopak, aby boli čo najviac ochránené pred poškodením zvonka. Tak ako pri výrobnom procese veľmi prísne prihliadame na vlastnosti každej zložky a naše vzácne ingrediencie zohrievame na veľmi nízkych teplotách, tak dôraz kladieme aj pri dávkovaní. Obaly plníme vždy úplne studeným obsahom.


Obal je vyrobený z materiálu Polypropylén (PP)
Polypropylén a HDPE sú najzdravšou možnosťou v rámci používania plastov a nie sú známe žiadne informácie o tom, že by čokoľvek uvoľňovali do obsahu. Je to pevný a húževnatý materiál odolný voči teplu, nepriepustný pre vlhkosť, svetlo, odolný voči tukom a olejom, má všestranné použitie.

AIRLESS SYSTEM
Pleťovej rade sme vybrali špeciálny obal s jedinečným airless dávkovačom. Je to veľmi sofistikovaný systém výtlaku obsahu pomocou tlaku vzduchu. Vzduchotesný systém chráni produkt pred kontamináciou baktériami a oxidáciou. Pre naše krémiky je veľmi dôležité ochrániť ich pred kontamináciou a vysychaním. Tým, že nie sú konzervované ani stalibizované sú náchylnejšie na vonkajšie vplyvy. Okrem toho obsahujú vysoké množstvo funkčných zložiek, ktoré sú takto bezpečne uchránené. Pumpičkový systém nám zabezpečil čisté, bezpečné dávkovanie vždy čerstvého krémiku v presnej dávke. Zamedzili sme priamemu kontaktu rúk s výrobkom. Patentovaná technológia Airless zabezpečí, aby v krabičke nezostávali nepoužité zvyšky krému. Celý obsah balenie je bezozbytku vytlačený silným podtlakom. 

Pleťové krémiky majú ešte svoj papierový obal, ktorý okrem estetickej úlohy plní tiež ochranu vnútorného obalu.

Obaly sú plne recyklovateľné. Plastová nádobka po použití patrí do plastového odpadu a papierová škatuľka medzi papier.
Tieto materiály sa veľmi jednoducho a skutočne zrecyklujú a tak nájdu aj neskôr svoje uplatnenie.

Tak veľmi prosíme RECYKLUJTE!

Pridať hodnotenie

Celkové hodnotenie:*
   star star star star star
Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaše hodnotenie:*
Odporúčili by st tento produkt svojim známym:*

Pridať otázku

Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaša otázka:*