Natuint - Krém proti vráskam s kyselinou hyalurónovou TESTER Zväčšiť

Krém proti vráskam s kyselinou hyalurónovou TESTER

Intensive Anti-Wrinkle Face Cream TESTER
HyActive™, Coenzym Q10
ProRenew™, Probiotics, Vitamin C

Luxusný krém proti vráskam navracia pleti pružnosť, redukuje a vypĺňa výrazné vrásky a jemné linky. Obnovuje bunkovú štruktúru pokožky a zlepšuje jej elasticitu. Ochraňuje pokožku pred nepriaznivými účinkami vonkajšieho prostredia, pomáha proti pigmentovým škvrnám. Stimuluje obnovu pevnosti a pružnosti kože, zabraňuje ochabovaniu pokožky a výrazne ju hydratuje a vyživuje. 

Viac detailov

Star Star Star Star Star
0 hodnotení
Kód 502120
  • Všetky typy pleti
  • Zrelá pleť
  • Proti vráskam
  • Anti-Age
Nasl.
- +

17,79 €

Skladom - expresné doručenie

Luxusný krém proti vráskam navracia pleti pružnosť, redukuje a vypĺňa výrazné vrásky a jemné linky. Obnovuje bunkovú štruktúru pokožky a zlepšuje jej elasticitu. Ochraňuje pokožku pred nepriaznivými účinkami vonkajšieho prostredia, pomáha proti pigmentovým škvrnám. Stimuluje obnovu pevnosti a pružnosti kože, zabraňuje ochabovaniu pokožky a výrazne ju hydratuje a vyživuje. Podporuje rast nového epitelu, prekrvenie tkanív, posilňuje spojivové tkanivá, čím zmierňuje vrásky a zjemňuje pokožku, ktorá je po použití viditeľne mladšia.

Prebiotické kultúry zanechávajú na povrchu pokožky vyrovnaný zdravý mikrobióm, ktorý zabezpečí ochranu pleti pred vonkajším prostredím a zabráni tvorbe zápalov v koži, ktoré vedú k poškodzovaniu kolagénových vlákien a postupnej strate pružnosti.

Kyselina hyalurónová spolu s koenzýmom Q10 ľahko prenikajú do pokožky, a preto neostáva len povrchový krátkodobý pocit napnutia pokožky, ale z hlbokých vrstiev prebieha stimulácia k prirodzenej obnove buniek. Zabraňuje strate vody z kože a tým obnovuje jej bariérovú funkciu a prispieva k urýchleniu regenerácie.

Obsahom kyseliny olejovej, vitamínu E a fytosterolov, podporuje obnovenie poškodenej a unavenej pokožky. Enzýmy pomáhajú odstrániť mŕtve bunky a tak zmenšujú veľkosť pórov, pokožku osviežujú a dodávajú jej prirodzený jas a rovnomernejší tón pleti. 

Kombinácia aktívnych látok je unikátna s rýchlym účinkom a efektom nádherne rozžiarenej a mladistvej pleti.

Krém je vhodný pre:
- všetky typy zrelej pleti 
- unavenú a mdlú pleť
- ako prevencia proti vráskam a redukcia existujúcich vrások
- málo odolnú pokožku - dehydrovanú pokožku

HLAVNÉ VÝHODY :

* Zjemňuje linky a vrásky
* Spevňuje kontúry tváre
* Zvyšuje produkciu kolagénu a fibronektínu
* Chráni pleť pred škodlivými vonkajšími vplyvmi
* Zlepšuje štruktúru pleti, zjemňuje povrch pokožky
* Protizápalové vlastnosti
* Podporuje prirodzenú regeneráciu pleti
* Preniká hlboko do pokožky
* Zlepšuje pružnosť a textúru pokožky
* Pôsobí antioxidačne a regeneračne
* Potláča neželanú pigmentáciu, zjednocuje tón pleti

Hlavné aktívne látky:

BIO Ružová voda - vynikajúca pleťová voda s tonizačnými účinkami, ktorá pokožku čistí, vyrovnáva pH a zároveň výborne hydratuje, nedovolí jej vysychať, stimuluje regeneračné procesy. 

HyActive ™ - veľmi nízka molekulárna hmotnosť kyseliny hyalurónovej 10 - 150 kDa. Táto veľkosť preniká do veľmi hlbokých vrstiev pokožky, kde dochádza k deleniu buniek. Tu zabezpečuje hydratáciu a výživu aby dochádzalo k správnemu deleniu a množeniu kožných buniek. Kyselina hyalurónová vytvára v tkanivách priestor na transport látok potrebných pre prirodzenú regeneráciu buniek. Zvyšuje regeneračnú schopnosť kože. Cieľom je najmä rehydratácia pokožky. 

Koenzým Q10 - používa sa na spomalenie starnutia a patrí k významným antioxidantom, ktoré poškodzujú pleť a spôsobujú jej starnutie. Koenzým Q10 pomáha bunkám zásadným spôsobom vytvárať energiu pre všetky bunkové procesy. Od regenerácie buniek po syntézu kolagénu. 

ProRenew Complex CLR™ -fermentované probiotické kultúry stimulujú obnovu nových vrstiev pokožky a rýchlosť epidermálneho rastu. Výrazne sa tak podieľajú na procese regenerácie kože, pomáhajú udržiavať a korigovať ochrannú bariéru na povrchu kože.

Gatuline® In-Tense - pôsobí hlboko v pokožke, v extracelulárnej matrici. Stimuláciou aktivity fibroblastov poskytuje podporu sieti kolagénových vlákien a obnovuje pevnosť a hladkosť tváre a tela.

Oat SILK - má zázračnú schopnosť doslova rozžiariť pleť. Absorbuje prebytočný maz z pokožky. Obsahuje množstvo antioxidantov a beta glukán, ktoré napomáhajú obnovovať kožné bunky a produkciu vlastného kolagénu v pleti. Avenantramidy – silné prírodné antioxidanty, ktoré možno nájsť výlučne v ovsených zrnkách, dokážu precitlivenú pokožku upokojiť a zmierniť začervenanie.

Kofeín - pomáha rozprúdiť v pokožke mikrocirkuláciu a tak sú cievky a žilky menej výrazné, cez kožu nepresvitajú a zmierňujú sa tmavé kruhy pod očami. Kofeín dokáže zničiť poškodené bunky a podporí rast nových zdravých buniek. Kofeín má aj protizápalové účinky a veľmi dobre pôsobí aj na baktériami poškodenú pokožku.

Vitamín C stabilizovaný - má schopnosť zvyšovať produkciu kolagénu v koži, spevňuje ju a ozdravuje jej povrch. Urýchľuje látkovú výmenu pokožky, takže pomáha pri hojení raniek a eliminuje vznik pigmentových alebo stareckých škvŕn. Je to najdôležitejší vitamín pri regenerácii kože a ochrane pred škodlivými účinkami vonkajšieho prostredia a pôsobením voľných radikálov, ktoré sú zodpovedné za predčasné starnutie kože.

Olivový skvalán - „prirodzený facelift“, pretože je podobný lipidom ľudskej pokožky, čo mu umožňuje prenikať hlboko do jej tkanív, podporovať bunečnú regeneráciu a okysličenie, hydratovať, hojiť a v neposlednom rade vyhladzovať vrásky.

Ananás - je bohatý na enzýmy, ktoré pomáhajú odstrániť mŕtve bunky a osviežiť pokožku. Obsahuje látku bromelaín, ktorá zabezpečuje odbúravanie kožných nečistôt, pôsobí protizápalovo a antioxidačne. Ananás pomáha k prekrveniu pokožky a tak zlepšuje zásobovanie buniek živinami a tým zastavuje proces starnutia pleti. Svojím zložením pôsobí proti ochabnutiu pleti a je mimoriadne vhodný pre zrelú pleť. Aminokyseliny vytvárajú v pleti kolagén, ktorý pokožku krásne vypne a vysokým obsahom vitamínu C a zinku pomáha ananás k elasticite pokožky.

Vitamín E - podporuje obranyschopnosť pleti, zlepšuje jej štruktúru, vyhladzuje ju, zvyšuje jej elasticitu, redukuje vrásky a je prevenciou pred vznikom tzv. stareckých škvŕn. Obnovuje bunky, prekrvuje pleť a má schopnosť udržiavať vodu vo vrchných častiach pokožky.

Textúra: hustý, výživný krém, ktorý rýchlo sa vstrebávajúca s nádherným zamatovým pocitom na pokožke

Vôňa: jemná vôňa kávy a vanilky, ktorá je nevtieravá a prirodzená

Farba: lákavá žltá farba odvodená od betakarotenoidov

Náš tip: Odporúčame v kombinácii napríklad s:

Ochranný pleťový krém proti slnečnému žiareniu
Omladzujúca pleťová maska 
PLUS proti vráskam
Sérum proti vráskam - spevňujúce
Pleťové esencie denná+nočná  

Použite: Naneste na vyčistenú tvár, krk aj dekolt ráno a/alebo večer. Určený pre každodennú starostlivosť o všetky typy pleti. Krásne pôsobí zo všetkými sérami z našej ponuky. 

Objem: 50ml

Veľmi dôkladným spôsobom sme vyberali materiály obalov v ktorých sa ukrývajú naše prírodné zázraky, aby sa nijakým spôsobom neovplyvnila ich kvalita a práve naopak, aby boli čo najviac ochránené pred poškodením zvonka. Tak ako pri výrobnom procese veľmi prísne prihliadame na vlastnosti každej zložky a naše vzácne ingrediencie zohrievame na veľmi nízkych teplotách, tak dôraz kladieme aj pri dávkovaní. Obaly plníme vždy úplne studeným obsahom.

Obal je vyrobený z materiálu Polypropylén (PP)

Polypropylén a HDPE sú najzdravšou možnosťou v rámci používania plastov a nie sú známe žiadne informácie o tom, že by čokoľvek uvoľňovali do obsahu. Je to pevný a húževnatý materiál odolný voči teplu, nepriepustný pre vlhkosť, svetlo, odolný voči tukom a olejom, má všestranné použitie.

AIRLESS SYSTEM

Pleťovej rade sme vybrali špeciálny obal s jedinečným airless dávkovačom. Je to veľmi sofistikovaný systém výtlaku obsahu pomocou tlaku vzduchu. Vzduchotesný systém chráni produkt pred kontamináciou baktériami a oxidáciou. Pre naše krémiky je veľmi dôležité ochrániť ich pred kontamináciou a vysychaním. Tým, že nie sú konzervované ani stalibizované sú náchylnejšie na vonkajšie vplyvy. Okrem toho obsahujú vysoké množstvo funkčných zložiek, ktoré sú takto bezpečne uchránené. Pumpičkový systém nám zabezpečil čisté, bezpečné dávkovanie vždy čerstvého krémiku v presnej dávke. Zamedzili sme priamemu kontaktu rúk s výrobkom. Patentovaná technológia Airless zabezpečí, aby v krabičke nezostávali nepoužité zvyšky krému. Celý obsah balenie je bezozbytku vytlačený silným podtlakom. 

Všetky plasty, ktoré boli použité pri výrobe našich obalov sú bezpečné a nebsahujú nebezpečnú BPA (Bisfenol A) zložku.

obal papier

Papierový vonkajší obal - 100% recyklovaný papier
Naše nové produkty už balíme do plne recyklovateľného papieru. Plní funkciu ochrany vonkajšieho obalu a aj estetickú úlohu. Môžete ho použiť na tvorivú činnosť v domácnosti, napríklad vystrihnúť si peknú čipku alebo ju vymaľovať. Nepotrebný obal odhoďte do modrej zbernej nádoby na papier.

Chcete sa dozvedieť viac o našej bezodpadovej ekologickej filozofii. Navštívte prosím našu stránku naša odpoveď prírode.

Obaly sú plne recyklovateľné resp. znovu použiteľné. Tak veľmi prosíme RECYKLUJTE!

Pridať hodnotenie

Celkové hodnotenie:*
   star star star star star
Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaše hodnotenie:*
Odporúčili by st tento produkt svojim známym:*

Pridať otázku

Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaša otázka:*

Typ pleti

Všetky typy pleti

Výrobok pekne sedí všetkým typom pleti. Nespôsobuje nadmerné mastenie ani nevysušuje pokožku. Je jemný a nežný aj k vysoko senzitívnej pokožke.

Zrelá pleť
Tento typ pleti zväčša trpí nedostatkom základných živín. Hormonálne zmeny majú svoj podiel viny na strate elasticity pokožky, jej dehydratácii a nerovnomernej pigmentácii. Pleť sa javí matná, akoby bez jasu. Zrelú pleť však opäť dokáže nakopnúť a rozžiariť poriadna dávka vitamínov, minerálov, aminokyselín a antioxidantov. Tie jej pomôžu prinavrátiť pevnejšie kontúry, zosvetliť pigmentové škvrny či zjemniť vrásky.

Vlastnosti

Proti vráskam

Pre vyplnenie existujúcich vrások a zamedzenie vzniku nových sú najkľúčovejšími látkami kolagén, kyselina hyalurónová a fibrín. Pre trvalejší efekt nestačí tieto zložky len natrieť na pokožku, ale je potrebné naštartovať ich tvorbu vo vlastných kožných bunkách.

Anti-Age

Výrobok pomáha bojovať proti vonkajším prejavom starnutia pleti. Napomáha eliminovať viditeľné vrásky, tvár pekne kontúruje a navracia stratenú elasticitu. Chýbajúci jas v pleti dodá prostredníctvom aktívnej hydratácie.