Minerálna pleťová hmla - antibakteriálna - limitka Zväčšiť

Minerálna pleťová hmla - antibakteriálna - limitka

Hojivé a antibakteriálne účinky koloidného striebra spolu s vitamínom B3 pokožku dezinfikujú, čistia a regenerujú. Prípravok znižuje vylučovanie mazu, priaznivo pôsobí na akné a zápaly pokožky. Pomáha upokojiť problematickú pleť a rozjasňuje ju. Vynikajúci prípravok na ošetrovanie pleti počas dňa na odstránenie baktérií (napr. pri športe, potení sa). 

Viac detailov

444141

  • Všetky typy pleti
  • Hydratačný
  • Energizujúci
  • Ochranný

- +

0,00 €


Základ tvorí slovenská minerálna voda Miss+ spod štítov Vysokých Tatier ktorá má najoptimálnejší pomer jednotlivých minerálov a hydrolát z tea trea. Hojivé a antibakteriálne účinky koloidného striebra spolu s vitamínom B3 pokožku dezinfikujú, čistia a regenerujú. Prípravok znižuje vylučovanie mazu, priaznivo pôsobí na akné a zápaly pokožky. Pomáha upokojiť problematickú pleť a rozjasňuje ju. Vynikajúci prípravok na ošetrovanie pleti počas dňa na odstránenie baktérií (napr. pri športe, potení sa). 

Chráni, ukľudnuje pokožku a posilňuje ju. Podporuje rast nových buniek a obnovuje kožné tkanivá. Silný lapač voľných radikálov, posilňuje bunkovú obranu a ponúka ochranu pred starnutím a má detoxikačné účinky. Chráni pokožkup red environmentálnym stresom. Má blahodarné účinky pre každú pleť a aj vlasy. Posilňuje, vzpružuje, dodáva hydratáciu, energiu a ochranu pleti.

mist

Použitie:  Pre osvieženie a dezinfikovanie pokožky použite nastriekaním na pleť maximálne 3x denne. Jemnú hmlu môžete použiť aj na osvieženie a posilnenie vlasovej pokožky a korienkov.

Upozornenie:  Výrobok nie je určený pre osoby, ktoré sú alergické na striebro.

Zloženie: Mineral Water, Camelia Sinensis Leaf Extract, Niacin, Colloidal Silver, Citric Acid (and) Silver Citrate, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Benzyl Alcohol, Magnesium Sulfate, Citrid Acid, Brassica Oleracea Capitata Leaf Extract

Pridať hodnotenie

Celkové hodnotenie:*
   star star star star star
Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaše hodnotenie:*
Odporúčili by st tento produkt svojim známym:*

Pridať otázku

Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaša otázka:*

Typ pleti

Všetky typy pleti

Výrobok pekne sedí všetkým typom pleti. Nespôsobuje nadmerné mastenie ani nevysušuje pokožku. Je jemný a nežný aj k vysoko senzitívnej pokožke.

Vlastnosti

Hydratačný

Napomáha viazať v pleti vodu, aby pôsobila sviežo, odpočinuto a mladistvo. Dostatočnou a pravidelnou hydratáciou je možné predchádzať vzniku vrások a prejavom povädnutej pleti. Je dôležité hydratovať nielen suchú, ale aj mastnú pokožku, avšak treba voliť ľahšie typy krémov a sér.

Energizujúci

Dodáva rýchlu energiu nevýraznej, unavenej a stresovanej pleti s rýchlym účinkom. Jedinečná energizujúca činnosť povzbudzuje vitálne funkcie pleti a dodáva energiu unaveným bunkám kože. Pleť je tak zjednotená a rozžiarená.

Ochranný

Výrobok obsahuje zložky, ktoré bojujú proti vplyvom vonkajšieho prostredia ako aj zložky, ktoré zabraňujú deštrukcii pokožky spôsobenej modrým svetlom, počítačovým žiarením a UV starnutím.


Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac o cookies.
ZATVORIŤ