TAJOMNO - EAU DE PARFUM Zväčšiť

TAJOMNO - EAU DE PARFUM 30ml

Svieža, jemná pánska vôňa v sebe spája osviežujúce tóny citrusov s mužnými vônami dymovej ambry. Fialka spolu s levaduľou a šalviou prinesú jemný bylinkový nádych, ktorý celú vôňu zjemní rovnako ako jej nositeľa. Drevité tóny vytvárajú základ tejto tajomnej vône. Vôňa je určená mužom, ktorý sa neboja zmeny, sú rozhodní a duchaplní. Mužom ktorí sú pevní, ale pritom pozorní a jemní.

Viac detailov

103003

- +

19,90 €


Svieža, jemná pánska vôňa v sebe spája osviežujúce tóny citrusov s mužnými vôňami dymovej ambry. Fialka spolu s levaduľou a šalviou prinesú jemný bylinkový nádych, ktorý celú vôňu zjemní rovnako ako jej nositeľa. Drevité a orientálne tóny vytvárajú základ tejto tajomnej vône.Vôňa je určená mužom, ktorý sa neboja zmeny, sú rozhodní a duchaplní. Mužom ktorí sú pevní, ale pritom pozorní a jemní.

Vôňa obdarovaná charakterom, ktorý si píše každý z Vás. Vôňa vyjadrujúca muža pevného, rozhodného, muža so srdcom plným ohňa. Tajomná vôňa stráži prirodzený pocit pokoja a navracia odvahu i silu vydať sa svojou cestou. Vytvorí bezpečný a čistý priestor pre nádych.

Vôňa vyrozpráva príbeh muža, ktorý živí vo svojom srdci vášeň. Príbeh muža, ktorý rád spoznáva svet, má rád zmeny….kolobeh nových začiatkov a aj ich koncov. Túži všetko objať a pochopiť, vo všetkom sa stratiť a spočinúť.

Vôňa muža, ktorý stojí pevne vo svojom živote...ustojí vietor, vychutná si slnko, ponorí sa do prúdu vody a dokáže precítiť zem. Muž, ktorý je tvorcom svojho života, udržiava svoj vnútorný oheň a vychutnáva si život naplno. Vníma esenciu bytia, empaticky načúva a vášnivo oddane miluje.

"Tvoj príbeh sa odohráva tu a teraz. Voľne dýchaj a užívaj si život. Dovoľ radosti vstúpiť do svojho života.”

Hlava: citrónová tráva, bergamot
Srdce: ambra, fialka, levanduľa
Základ: cédrové drevo, šalvia muškátová

Použitie: Nastriekajte primerané množstvo parfumu na pulzné body svojej pokožky a do vlasov.

Objem: 30ml

Veľmi dôkladným spôsobom sme vyberali materiály obalov v ktorých sa ukrývajú naše prírodné zázraky, aby sa nijakým spôsobom neovplyvnila ich kvalita a práve naopak, aby boli čo najviac ochránené pred poškodením zvonka. Tak ako pri výrobnom procese veľmi prísne prihliadame na vlastnosti každej zložky a naše vzácne ingrediencie zohrievame na veľmi nízkych teplotách, tak dôraz kladieme aj pri dávkovaní. Obaly plníme vždy úplne studeným obsahom.

obal sklo  

SKLENENÝ OBAL
Najlepšie bude, ak nájdete tomuto obalu jeho ďalšie použitie vo Vašej domácnosti. Pokiaľ sa rozhodnete ho recyklovať, tak dózičku umyte a vhoďte do zbernej nádoby na sklo. Plastový vrchnáčik do žltej zbernej nádoby. Sklo je prírodný materiál, ktorý je stopercentne recyklovateľný bez akejkoľvek ujmy na kvalite. Recyklácia je preto správnym rozhodnutím po ekologickej aj ekonomickej stránke. Prostredníctvom zberných kontajnerov a zariadení na úpravu starého skla sa použité sklenené obaly dostanú do sklární, kde vo forme črepov slúžia na výrobu nového obalového skla.


Sklo je nepriepustné a odolné. Má zdravotné výhody, zachováva vo výrobku zložky v dobrom stave a sklenený obal nereaguje chemicky s jeho obsahom. Sklo nereaguje s cudzorodými látkami a ani ich neabsorbuje. Neprepúšťa farby, neprenáša vlastnosti, nevzniká žiadna difúzia. Cez sklo neprenikne ani kyslík, čo je pre uchovanie kvality výrobku veľmi dôležité. Majte však na pamäti, že plastový obal s pumpičkou, bude v určitých prípadoch lepšou ochranou pred kyslíkom ako sklenená nádoba s otvoreným hrdlom, ktorá vystavuje produkt vzduchu a prstom pri každom použití. Pre produtky s obsahom vodnej zložky a teda podstatne vyšším bakteriálnym potenciálom sme zvolili plastový airless obal s dvojitým dnom pre absolútnu bezpečnosť produktu a tým aj Vašu.

obal papier

Papierový vonkajší obal - 100% recyklovaný papier
Naše nové produkty už balíme do plne recyklovateľného papieru. Plní funkciu ochrany vonkajšieho obalu a aj estetickú úlohu. Môžete ho použiť na tvorivú činnosť v domácnosti, napríklad vystrihnúť si peknú čipku alebo ju vymaľovať. Nepotrebný obal odhoďte do modrej zbernej nádoby na papier.

Chcete sa dozvedieť viac o našej bezodpadovej ekologickej filozofii?
Navštívte prosím našu stránku naša odpoveď prírode.

Obaly sú plne recyklovateľné resp. znovu použiteľné. Tak veľmi prosíme RECYKLUJTE!

Pridať hodnotenie

Celkové hodnotenie:*
   star star star star star
Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaše hodnotenie:*
Odporúčili by st tento produkt svojim známym:*

Pridať otázku

Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaša otázka:*

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac o cookies.
ZATVORIŤ