Lak na nechty

Netoxický lak na nechty bez DBP, toluénu a formaldehydu. Dokonalé krytie, extra dlhá životnosť a profesionálna aplikácia pomocou perfektne tvarovaného štetca.

Viac detailov

1 hodnotenie

8,25 €


Netoxický lak na nechty bez DBP, toluénu a formaldehydu. Dokonalé krytie, extra dlhá životnosť a profesionálna aplikácia pomocou perfektne tvarovaného štetca.

8ml

Jana
03.02.2021

Lak som síce čakala, že bude ružový objednala som si n2 Orange beige, ale je priesvitný. Nakoniec to nevadí, páči sa mi. Lak nesmrdí tak ako klasický, dobre sa nanáša, keďže je priesvitný neviem posúdiť vydrž, každopádne určite chcem vyskúšať aj iné farby.

Pridať hodnotenie

Celkové hodnotenie:*
   star star star star star
Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaše hodnotenie:*
Odporúčili by st tento produkt svojim známym:*
Veronika
12.09.2020

Dobrý deň, hľadám lak na nechty, ktorý by bol bezpečný aj počas tehotenstva. Neviete mi poradiť, či by som mohla používat tento Váš? Ďakujem

Dobrý deň Veronika, 

Laky a kozmetika Couleur Caramel je vhodná aj pre budúce mamičky. Konkrétne laky na nechty z tejto rady sú netoxické, bez DBP, toluénu a formaldehydu.

Ďakujeme pekne za otázku a prajeme príjemný dník.

Tím Dulcia natural

Lucia
18.07.2020

Dobry den z ponuky sa mineda vybrat lak s cislom 118868. Na obrazku je ale ked si ho chcem vybrat z ponuky na objednanie tak tam take cislo nie je.

Dobrý deň Lucia,

asi je niekde chyba...prosím objednajte si akýkoľvek iný odtieň a napíšte nám do poznámočky, že si želáte toto číslo, pokúsime sa to čo najlepšie zorganizovať. 

Želám krásny večer, Lucia :-)

Martina
23.12.2019
Dobry den, ktory odtien sa prosim najviac podoba na ruz True red? Rada by som to mala v rovnakej cervenej spolu zladene, dakujem ????????
Krásny deň prajem, myslím, že najbližší odtien je cislo 808 https://www.dulcia.sk/nechty/lak-na-nechty.html#/odtiene_laky_na_nechty-n08_matt_red Prirovnávala som ich a myslím, že krásne spolu ladia. Samozrejme záleži aj na Vašej prirodzenej farbe pier. Krásny deň a všetko dobre, Lucka

Pridať otázku

Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaša otázka:*

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac o cookies.
ZATVORIŤ