MYDELNIČKA DULCIA NATURAL

MYDELNIČKA ZO SPOTREBOVANÝCH PLASTOVÝCH OBALOV DULCIA NATURAL

Viac detailov

Star Star Star Star Star
0 hodnotení
Kód 555001
- +

6,90 €

Skladom - expresné doručenie

Staráme sa o našu planétu V prírode sa snažíme čerpať inšpiráciu, ale aj naberáme energiu do našej ďalšej tvorby. Našou odpoveďou prírode je náš prístup k ekológii a k recyklácii v každom kroku výroby. Príroda nám dáva vzácne zložky a my ich s láskou využívame a snažíme sa prírode vrátiť aspoň malinkú trošku späť.

Plastový materiál je najefektívnejšou a najlepšou možnou alternatívou pre balenie našich prírodných krémikov a výrobkov a to práve kvôli tomu, že sa zachová účinnosť a efektivita krému počas celého jeho používania a rovnako plastový obal zabezpečí, aby sme nemuseli výrobky konzervovať silnými chemickými konzervantami. Našim vypotrebovaným plastovým téglikom sme dali ďalšiu šancu a v spolupráci s Umelohmotné sme im vdýchli nový život.


Vyrobili sme pre vyrobili mydelničky zo spotrebovaných krémikov, ktoré ste nám nosili na Sashe v tržnici, Dobrý trh, či so našich priateľských obchodov ako Nosene, Ekotočky, či Biokrásy. Najprv sa tégliky očistia od nálepiek a iných nečistôt a v drtičke. Našrotovanú plastovú drť pomocou vstrekolisu roztopíme a nalejeme do mydelničkovej formy. A voiláá ... krásna mydelnička je na svete. Môžete si k nej objednať niektoré naše mydielko.

Dulcia pristupuje k ochrane životného prostredia zodpovedne. Používame recyklovateľné plasty, no zároveň dbáme aj o ich správnu recykláciu a ďalšie spracovanie. Zisk z každej recyklovanej mydelničky venujeme občianskemu združeniu Planet Lover 

planet lover

Cieľom o.z. Planet Lover je vzdelávať študentov stredných škôl v enviro témach. Ide o vekovú skupinu, ktorá ma najširší zásah. Sú otvorení novým veciam a zároveň schopní ovplyvniť rodičov, súrodencov, kamarátov. Snažíme sa prednášky robiť „ich jazykom“, aby tému prijali a začali jej venovať viac pozornosti

Pridať hodnotenie

Celkové hodnotenie:*
   star star star star star
Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaše hodnotenie:*
Odporúčili by st tento produkt svojim známym:*

Pridať otázku

Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaša otázka:*