Sérum proti vráskam PEPTIDY

***** LIMITOVANÁ EDÍCIA *****
Naše nové a najefektívnejšie sérum proti vráskam. Je skutočne výnimočné. Vyvíjali sme ho viac ako rok v spolupráci so špičkovým vývojovým laboratóriom. Rozhodli sme sa  priniesť Vám ho v limitovanej edícii a uvádzame ho práve teraz v predvianočnom čase. Z celého srdca Vám ho odporúčame. Je to skvelý darček pre Vašich blízkych, ale aj pre Vašu úžasnú pokožku.

Viac detailov

122001

Naše nové a najefektívnejšie sérum proti vráskam. Je skutočne výnimočné. Vyvíjali sme ho viac ako rok v spolupráci so špičkovým vývojovým laboratóriom. Rozhodli sme sa  priniesť Vám ho v limitovanej edícii a uvádzame ho práve teraz v predvianočnom čase. Z celého srdca Vám ho odporúčame. Je to skvelý darček pre Vašich blízkych, ale aj pre Vás a Vašu jedinečnú a úžasnú pokožku.

Peptidové pleťové sérum má jemnú a vláčnu konzistenciu. Je vysoko koncentrované a je schopné preniknúť hlboko do pokožky ktorej počas svojho prieniku dodáva aktívne zložky. 

Sérum na základe patentovanej probiotickej technológie skutočne znižuje viditeľné známky starnutia pleti a to reaktiváciou kožných buniek a podporuje produkciu kolagénu, kyseliny hyalurónovej a fibronektínu v kožných bunkách. Sérum pôsobí na základné  procesy starnutia pleti, pomáha pleti  prispôsobiť sa neustále meniacemu prostrediu a pomáha jej účinne sa obnovovať. Sérum ovplyvňuje rýchlosť a kvalitu epidermálneho rastu čím výrazne znižuje hĺbku vrások a zlepšuje štruktúru pokožky, kontúry tváre sú pevnejšie a presnejšie.

V sére sme premyslene prepojili až 10 aktívnych látok aby sme tak vytvorili komplexný systém obnovovania pokožky v každej jej vrstve a jej ochrany. Obsahuje vzácnu ružovú vodu, ktorú sme tento krát obohatili extraktom z čerešňových kvetov. Hlavný nosič aktívnych látok je mimoriadne cenný a výnimočný opunciový olej. Opunciový olej je najluxusnejší rastlinný olej bohatý na množstvo antioxidantov a vitamínov, ktoré pomáhajú chrániť pokožku pred voľnými radikálmi, poskytuje výnimočnú hydratáciu pokožky a regeneráciu buniek. Tento olej je ľahký s nízkou molekulárnou hmotnosťou a má tak schopnosť preniknúť do kože výrazne ľahšie ako iné oleje. Spolu s kvetinovými extraktmi, účinnými látkami a vitamínmi zabezpečuje, že sérum pôsobí skutočne účinne proti vráskam, pôsobí ako kondicionér na pokožku a má výrazné ochranné vlastnosti. 

Sérum pôsobí nielen proti biologickému starnutiu pleti, ale aj proti starnutiu pleti spôsobeného vonkajším prostredím ako sú voľné radikály, UV starnutie pokožky, počítačové žiarenie a umelé osvetlenie.

Vašu pokožku zahalí jemnou, omamnou vôňou a budete vyzerať sviežo, mladšie a žiarivejšie.

POUŽITIE: Pleťové sérum je vhodné používať pod pleťový krém na vyčistenú pokožku tváre, krku a aj dekoltu (stačí skutočne malinké množstvo). Môžete ho používať pod krémik ráno a aj večer pre najlepší efekt.

Odporúčame pre dámy so zrelou pokožkou a to od veku 35 rokov a viac. Ak však pozorujete, že sa známky starnutia pleti objavujú aj skôr alebo chcete zabrániť predčasnému starnutiu, nech sa páči, pleťové sérum je určite vhodné aj na starostlivosť o Vašu jedinečnú pleť.

Obsah: 15 ml

75.9%
zložiek je z bioprodukcie
100% prírodný produkt zo Slovenska
Názov
INCI
BIO
Ružová voda
Rosa Damascena Flower Water
BIO
Ružová voda
Rosa Damascena Flower Water
BIO
PRODUKT

Nádherne, omamne voňavá ružová voda najvyššej kvality je čisto prírodným produktom, ktorý skvele prospieva našej kráse. Ide o extrakt z lupeňov damascénskej ruže, obsahuje prchavé a vonné látky z ruží, ktoré sú rozpustné vo vode. Ružová voda má predovšetkým silné antibakteriálne účinky, výborne kožu dezinfikuje a zabraňuje zápalovým procesom.

Je to vynikajúca pleťová voda s tonizačnými účinkami, ktorá pokožku čistí, vyrovnáva pH a zároveň výborne hydratuje, nedovolí jej vysychať, stimuluje regeneračné procesy. Ružová voda hĺbkovo čistí póry, zlepšuje regeneráciu pokožky. Nespôsobuje žiadne alergické reakcie, je mimoriadne šetrná a vhodná aj pre jemnú a citlivú pokožku detí. Ružová voda má upokojujúce účinky, zabraňuje tvorbe vrások, odstraňuje opuchy a pôsobí ako prevencia proti tmavým kruhom pod očami. 

V lete môžete aplikovať vodu do rozprašovača a keď vám bude veľmi horúco, stačí si nastriekať kúsok ružovej vody na pokožku, okamžite vás to osvieži, pleť dezinfikuje od potu a pomáha aj na spálenú pokožku od slnka. Ružová voda má aj aromaterapeutické účinky, vyvoláva príjemnú romantickú atmosféru, uvoľňuje, pozdvihne vašu myseľ. Zároveň má aj povzbudivé účinky. 

Okrem kozmetických účelov môžeme použiť ružovú vodu aj pri problémoch so zdravím. Buď si ju dáte len takú čistú v malých dávkach po lyžičkách, alebo ju pridajte do jedla. Používa sa tak pri dezertoch, ako pri príprave hlavných jedál. Pre svoje výrazné antibakteriálne účinky sa naša ružová voda nemusí stabilizovať žiadnymi konzervačnými látkami napriek tomu, že je to čistý vodný roztok bez alkoholu.

Cherry extract
Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Fruit Water
BIO
Cherry extract
Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Fruit Water
BIO
PRODUKT
Lipidy s kyselinou hyalurónovou
Water, Honey, Phospholipids, Sphingolipids, Hyaluronic Acid
 
Lipidy s kyselinou hyalurónovou
Water, Honey, Phospholipids, Sphingolipids, Hyaluronic Acid

Lipozomálny organický zvlhčovač. Jeho zložkou je kyselina hyaulorónová a prírodný kvetový med. Jeho štruktúra podporuje rýchle vstrebávanie kyseliny hyalurónovej do pokožky, čím vedie k hĺbkovej hydratácii pokožky, podporuje obnovu funcie lipidovej bariéry kože a jej zásobovanie základnými potrebnými zložkami, ktoré sú schopné na seba viazať vodu a tým pokožku hydratovať.

Lipidy sa vo veľkej miere prirodzene vyskytujú v bunkových membránach a patria medzi hlavné zložky, ktoré sú vo vrchných vrstvách našej pokožky. S pribúdajúcim vekom tieto lipidy naša pokožka stráca. Lipidy ochraňujú našu pokožku pred pôsobením voľných radikálov, mikroorganizmov, majú funkciu kožnej bariéry.

Zadržiavajú prirodzenú vlhkosť pokožky, zabraňujú strate vody z hlbších vrstiev kože a dodávajú potrebnú hydratáciu, zlepšujú jej kapacitu vlhkosti. Fungujú ako prevencia pred starnutím pokožky a postarajú sa o mladistvý vzhľad pleti. Komplex ceramidov pleť stimuluje, aby produkovala viac kolagénu. 

Pro Reniew Complex
Lactococcus Ferment Lysate
 
Pro Reniew Complex
Lactococcus Ferment Lysate
Vitamín F
Linoleic Acid, Linolenic Acid
 
Vitamín F
Linoleic Acid, Linolenic Acid

Vitamín F vyživuje, chráni a pôsobí ako kondicionér pokožky. Je mimoriadne vhodný pre liečbu suchej, stresovanej a citlivej pokožky. Silne podporuje pokožku pri obnove a zachovaní jej prirodzených funkcií a zdravej štruktúry. Pozostáva z esenciálnych mastných kyselín (omega-6 mastných kyselín), získaných z požltového oleja v ich prirodzenej, biologicky aktívnej forme.

Obsahuje 70 až 80% kyseliny linolovej ktorá je dôležité pre lipidovej bariéry v pokožke a ich fyziologické funkcie. Obsahuje prírodné tokoferoly.

Výhody Vitamínu F pre starostlivosť o pleť:
• Opravuje narušenú lipidovú bariéru
• Zjemňuje, hydratuje a zvláčňuje pokožku
• Zabraňuje vyparovania vody z pokožky
• Pôvod nášho vitamínu F je prírodný požltový olej, ktorý nebol geneticky modifikovaný

Vitamín F zabraňuje transepidermálnej strate vody v pokožke.
Základným predpokladom pre správne fungovanie pokožky je jej dostatočná hydratácia. Veľké množstvo vody sa však z pokožky stráca vyparovaním.
Transepidermálna strata vody je prirodzený proces vyparovania vody cez zrohovatenú vrstvu pokožky. Transepidermálna strata vody sa však líši aj v závislosti od ročného obdobia: V zime sa v porovnaní s letom zvyšuje o 30 % na tvári a o 10 % na zvyšku tela. Zhoršuje sa dehydratácia a znižuje sa účinnosť kožnej bariéry. Pokles obsahu vody v pokožke pod 10 % sa prejavuje ako príznaky suchej kože, ktorá nie je schopná v plnej miere plniť svoju funkciu „bariéry“. Nastupuje proces vysychania, ktorý je postupný. Dochádza k splývaniu bunkového materiálu. Pokiaľ má koža dostatok tekutín, je hydratovaná a spomínané stratum corneum je relatívne pružné. Pri opačnom procese – dehydratácii je stratum corneum krehké a pri pohybe praská.

Suchá pokožka
Suchá koža je výsledkom neadekvátnej funkcie vodnej bariéry so zvýšenou transepidermálnou stratou vody. Klinické výskumy suchej kože preukázali, že je v nej znížený obsah kožných lipidov a tiež lipidov mazových žliaz. „Suchá koža“ je však aj čoraz častejšie sa vyskytujúcim symptómom, pričom rozlišujeme nielen viacero druhov suchej kože, ale samozrejme aj rozličné príčiny vzniku suchej kože. Dnešné závery výskumov hovoria o tom, že 15 - 20 % populácie má suchú kožu. Prejavy sú jednoznačné - začervenanie, ošupovanie, pocit svrbenia, neskôr rozvoj ekzému. Počet ochorení spojených s prejavmi suchej kože sa každoročne zvyšuje. Suchá koža je na pohmat drsná, krehká, so sklonom k výraznej tvorbe šupín, drobných prasklín (fisúr) a zhrubnutiu (keratóze). Je veľmi citlivá na mechanické a fyzikálne podnety, bolestivá, ľahko zraniteľná a náchylná k vzniku ekzému.

http://www.osel.cz/867-konjugovana-kyselina-linolova-je-skutecne-tak-dulezita.html

Phytosan
Water, Glycerine, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract
 
Phytosan
Water, Glycerine, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract
Opunciový olej
Prickly Pear Seed Oil
BIO
Opunciový olej
Prickly Pear Seed Oil
BIO
PRODUKT
Ovsený hodváb
Avena Sativa (Oat) Kernel Flour
 
Ovsený hodváb
Avena Sativa (Oat) Kernel Flour
Safalgan Lota
Carrageenan, Xanthan Gum
 
Safalgan Lota
Carrageenan, Xanthan Gum
Prírodný vitamín E
Tocopherol
 
Prírodný vitamín E
Tocopherol

Prírodný vitamín E – 100 % prírodný vitamín E je silný antioxidant, ktorý obsahuje zmes alfa, beta, gama a delta tokoferolov. Vitamín E pomáha chrániť pokožku pred poškodením UV žiarením, ako aj zlepšiť štruktúru kože a vlhkosti. Naš prírodný vitamín E neobsahuje žiadne chemikálie ani rozpúšťadlá. Vitamín E podporuje obranyschopnosť pleti, bojuje so symptómami starnutia pleti – vie zlepšovať jej štruktúru, vyhladzovať ju, zvyšovať jej elasticitu, redukovať vrásky a je prevenciou pred vznikom tzv. stareckých škvŕn.

Obnovuje bunky, prekrvuje pleť a má schopnosť udržiavať vodu vo vrchných častiach pokožky. Tento vitamín pôsobí veľmi priaznivo na celkovú vitalitu pokožky, pomáha liečiť rôzne jej choroby a poškodenia, podieľa sa na hojení jaziev. Vitamín E je najlepší prírodný antioxidant. Zbavuje pokožku voľných radikálov a tým zmierňuje proces starnutia a redukuje jemné vrásky. Tento vitamín je obzvlášť vhodný na používanie počas leta, pretože chráni pokožku pred účinkami UV žiarenia. Náš prírodný vitamín E  (Tocopherol) pochádza z rastlinných olejov.

Olivový skvalán
Squalane (Olive)
 
Olivový skvalán
Squalane (Olive)

Olivový skvalén je luxusná zložka, a ako už samotný názov napovedá, je to čistý rastlinný skvalén získavaný z olív. Hovorí sa mu aj „prirodzený facelift“, pretože je podobný lipidom ľudskej pokožky, čo mu umožňuje prenikať hlboko do jej tkanív, podporovať bunečnú regeneráciu a okysličenie, hydratovať, hojiť a v neposlednom rade vyhladzovať vrásky.

Organická konzervačná zlúčenina
Dehydroacetic acid, Benzoic acid, Sorbic acid, Benzyl alcohol
 
Organická konzervačná zlúčenina
Dehydroacetic acid, Benzoic acid, Sorbic acid, Benzyl alcohol

V prvom rade by sme chceli objasniť, že kozmetické výrobky skutočne potrebujú konzerváciu, aby sa zabránilo mikrobiálnemu rastu, poškodeniu kozmetického výrobku a potenciálnym kožným infekciám, ktoré môžu mať dlhodobé nepriaznivé vplyvy na Vašu pokožku. Je mimoriadne dôležité chrániť pred poškodením výrobok a teda aj Vás. Pre nás je rovnako dôležité, aby bola konzervácia jemná a šetrná a nemala absolútne žiadny negatívny dopad na Vaše zdravie. Ku jemnej a šetrnej konzervácii výrazným spôsobom dopomáhajú aj naše obaly, vďaka ktorým postačí najnižšia koncentrácia konzervačnej zmesi.

Dulcia natural používa prírodný a ekologický systém na ochranu kozmetického výrobku ktorý je v súlade s normami Ecocert a COSMOS. Ide o synergickú zmes organických zlúčenín - organických kyselín a alkoholu. Organická konzervačná zlúčenina je konzervačný systém bez parabénu, neformaldehydový, bez izotiazolónu. Je vyvinutá na zníženie rizika bakteriálnej kontaminácie. Je navrhnutá tak, aby zabezpečila širokú škálu ochrany s využitím optimalizovaných a inovatívnych synergických zmesí pričom sa myslí na enviromentálnu zodpovednosť a trvalo udržateľný rozvoj. Je to ekologicky certifikovaná formulácia na zabezpečenie ochrany produktov a ľudí.

Všetky komponenty sú uvedené na zozname konzervačných látok schválených pre prírodnú a organickú kozmetiku najprestížnejších svetových certifikátov.

                                                                                             

Komplex peptidov
Whey Protein
 
Komplex peptidov
Whey Protein
Kyselina hyalurónová
Sodium Hyaluronate
 
Kyselina hyalurónová
Sodium Hyaluronate

Kyselina hyalurónová je priehľadná látka (hyalos znamená v gréčtine sklo), ktorá má výnimočnú schopnosť viazať vlhkosť. Funguje ako hubka, ktorá je schopná nasať až tisícnásobné množstvo vody, ako je jej vlastná hmotnosť. Nachádza sa v každom tkanive tela a v častiach, ktoré sa bez vlhkosti nezaobídu (očný sklovec, spojovacie tkanivo, tekutiny obklopujúce naše kĺby).

Je obsiahnutá v strave a tak jej produkciu môžete stimulovať aj prostredníctvom stravy. S pribúdajúcim vekom v koži podstatne ubúda koncentrácia kyseliny hyalurónovej, ktorá dokáže viazať množstvo vody. Kožné väzivo teda ukladá menej vody, a tým pôsobí koža neelastickým dojmom a má sklon k tvorbe vrások. Liečba kyselinou hyalurónovou sa používa na zníženie výskytu vrások, liniek na tvári, ovisnutej kože, jaziev a straty farby kože po akné. 

Kyselina hyalurónová vytvára v tkanivách priestor na transport látok potrebných pre prirodzenú regeneráciu buniek. Zvyšuje regeneračnú schopnosť kože. Využíva sa k liečbe popálenín a kožných vredov. Cieľom je najmä rehydratácia pokožky. Takisto regeneruje, chráni pokožku pred vonkajšími vplyvmi, udržuje pokožku pevnú a pružnú, vyhladzuje staršie vrásky, účinne blokuje voľné radikály, zabraňuje vzniku strií, výrazne koriguje problémové prejavy pleti, urýchľuje hojenie rán, bráni vzniku jaziev. Zlepšuje výživu najvrchnejších vrstiev pokožky zo spodných vrstiev pokožky. Naša kyselina hyalurónová pochádza z mikroorganizmov.

V krémoch DULCIA naturál používame kyselinu hyalurónovú najvyššej svetovej kvality a od najlepšieho svetového výrobcu. Rozdiel je v molekulovej veľkosti kyseliny hyalurónovej (HA). Čím je molekulárna veľkosť menšia, tým hlbšie vrstvy pokožky penetruje a jej biologické účinky v pleti sú vyššie. Oproti tomu kyselina hyalurónovú (HA) s vyššou molekulárnou hmotnosť  nepreniká tak hlboko, zostáva vo vyšších vrstvách pokožky, kde pôsobí hlavne ako hydratačný agent a zabezpečuje ochranné účinky.

Do krémov vždy pridávame výrobcom maximálne možné odporúčane množstvo kyseliny hyalurónovej.

Levanduľa lekárska
Lavandula Angustifolia Oil
 
Levanduľa lekárska
Lavandula Angustifolia Oil

Levanduľa lekárska je aromatická a liečivá rastlina. Krásny a bohatý krík sa vyskytuje hlavne na slnečných svahoch. Prenádherná vôňa, ktorá nikdy neunaví a vždy prekvapí svojou nekončiacou energiou, zregeneruje unavené telo, upokojí svalové a nervové napätie. Levanduľa podporuje vlastnú obranyschopnosť pokožky, upokojuje pokožku po opaľovaní a priaznivo pôsobí pri popáleninách. Levanduľový olej má protizápalové, dezinfekčné účinky a používa sa pri liečbe ekzémov a plesní. Podporuje hojenie poškodenej pokožky a je výborným repelentom.

Ponúka uvoľnenie stuhnutému svalstvu po športovej alebo fyzickej námahe. Levanduľa odháňa „nečisté myšlienky“ a posilňuje ego. Závan levandule dokáže pozdvihnúť náladu, čuchové zmysly totiž dokážu zásadným spôsobom ovplyvniť fungovanie mozgu. Uvoľňuje nervové napätie, vynikajúca pri nespavosti, bolestiach hlavy.

Ružový absolut
Rosa Centifolia Flower Extract
 
Ružový absolut
Rosa Centifolia Flower Extract
Olej z ružového dreva
Aniba Rosaeodora Wood Oil
 
Olej z ružového dreva
Aniba Rosaeodora Wood Oil

Olej z ružového dreva – sladká kvetinová vôňa, podobná ruži, ľahko drevitá. Podporuje cirkuláciu energie a krvi, podporuje regeneráciu kože (drobné poranenia, jazvy, dermatitída, akné), posiluje imunitu, má povznášajúce účinky. Harmonizuje funkcie pokožky a podporuje jej regeneráciu.

Ylang-ylang olej
Cananga Odorata Flower Oil
 
Ylang-ylang olej
Cananga Odorata Flower Oil

Svetložltý esenciálny olej ylang-ylang sa získava extrahovaním (parovodnou destiláciou) kvetov zo vždyzeleného tropického stromu pochádzajúceho z južnej Ázie. Názov pochádza z filipínskeho alang-ylang = kvety „visia“ alebo „trepotajú vo vetre“. Jeho zmyselná aróma je exotická, kvetinová, balzamová, opojná a mierne sladko korenistá. Je to kozmetické antiseptikum napomáhajúce hydratácii pleti, upravuje činnosť mazových žliazok na optimum – vyrovnáva mastnú pleť, vhodné k ošetreniu všetkých typov pleti.

Šalviová silica
Salvia Officinalis Oil
 
Šalviová silica
Salvia Officinalis Oil

Názov pochádza z latinského slova salvia znamenajúceho „liečiť“. Šalvia je veľmi známa bylinka, tento olej je získaný zo semien rastliny. Olej má neutrálnu bylinkovú vôňu a riedku konzistenciu. Šalvia má silný protibakteriálny účinok. Odstraňuje nočné potenie a pomáha pri pracovnej preťaženosti a nervozite.

Šalviový olej sa v kozmetike používa do výrobkov pre starostlivosť o pleť a vlasy z dôvodu vysokej koncentrácie kyseliny alfa-linolénovej, ktorá napomáha zadržiavať vlhkosť v pokožke a vo vlasoch, čím chráni pokožku pred vysúšaním a olupovaním. Veľmi vysoká koncentrácia antioxidantov robí šalviový olej veľmi účinnou zložkou na spomalenie starnutia pokožky.

Veľmi dôkladným spôsobom sme vyberali materiály obalov v ktorých sa ukrývajú naše prírodné zázraky, aby sa nijakým spôsobom neovplyvnila ich kvalita a práve naopak, aby boli čo najviac ochránené pred poškodením zvonka. Tak ako pri výrobnom procese veľmi prísne prihliadame na vlastnosti každej zložky a naše vzácne ingrediencie zohrievame na veľmi nízkych teplotách, tak dôraz kladieme aj pri dávkovaní.
Obaly plníme vždy úplne studeným obsahom. Obal je vyrobený z materiálu Polypropylén (PP)Polypropylén a HDPE sú najzdravšou možnosťou v rámci používania plastov a nie sú známe žiadne informácie o tom, že by čokoľvek uvoľňovali do obsahu. Je to pevný a húževnatý materiál odolný voči teplu, nepriepustný pre vlhkosť, svetlo, odolný voči tukom a olejom, má všestranné použitie.

AIRLESS SYSTEM
Pleťovej rade sme vybrali špeciálny obal s jedinečným airless dávkovačom. Je to veľmi sofistikovaný systém výtlaku obsahu pomocou tlaku vzduchu. Vzduchotesný systém chráni produkt pred kontamináciou baktériami a oxidáciou. Pre naše krémiky je veľmi dôležité ochrániť ich pred kontamináciou a vysychaním. Tým, že nie sú konzervované ani stalibizované sú náchylnejšie na vonkajšie vplyvy. Okrem toho obsahujú vysoké množstvo funkčných zložiek, ktoré sú takto bezpečne uchránené. Pumpičkový systém nám zabezpečil čisté, bezpečné dávkovanie vždy čerstvého krémiku v presnej dávke. Zamedzili sme priamemu kontaktu rúk s výrobkom.
Patentovaná technológia Airless zabezpečí, aby v krabičke nezostávali nepoužité zvyšky krému. Celý obsah balenie je bezozbytku vytlačený silným podtlakom.  Pleťové krémiky majú ešte svoj papierový obal, ktorý okrem estetickej úlohy plní tiež ochranu vnútorného obalu.

Obaly sú plne recyklovateľné. Plastová nádobka po použití patrí do plastového odpadu a papierová škatuľka medzi papier. Tieto materiály sa veľmi jednoducho a skutočne zrecyklujú a tak nájdu aj neskôr svoje uplatnenie. Tak veľmi prosíme RECYKLUJTE!

Lucie

29.12.2017
5

Sérum peptidy používám přes tři týdny a jsem s ním velice spokojená. Skutečně za tu krátkou dobu vidím mírné vyhlazení vrásek kolem očí a pleť je po něm krásně jemná. Jediné co bych změnila, je velikost balení. 15ml je opravdu malinkatá lahvička a předpokládám, že mi při každodenním používání vydrží maximálně 1,5 měsíce. Četla jsem stejné názory na velikost balení i u séra s kolagenem, takže myslím, že by tuto změnu ocenila celá řada vašich zákaznic. Prosím, udělejte alespoň 30ml balení za příznivější cenu, tak jako to máte například u čistícího mléka na pleť. Také doufám, že se sérum z limitované edice stane stálicí ve vašem sortimentu. Velice jsem si ho za těch pár týdnů oblíbila a myslím, že by byla velká škoda zrušit jeho výrobu krátce po uvedení na trh a pozitivních ohlasech na jeho účinnost. Zvláště také v případě, že jste jeho složení rok vyvíjeli.

 
domimika

18.12.2017
5

Velka vdaka za dalsie vase fantasticke vyrobky...velmi sa z nich tesim a vecer uz aj testujem...serum peptidy je uz moje druhe...prve este mam..ale premohol ma strach ze sa mi minie a musela som si objednat este jedno do zasoby...dakujem a za uzasny darcek...peeling na pery v krasnom baleni..nieco take som presne hladala na odstranenie matnych ruzov co drzia ako prikovane :) zo srdca dakujem, ze vyrabate taku super kozmetiku....som z nej nadsena a konecne nieco co mi naozaj pomaha....prajem krasne sviatky :)
Ako vzdy rychle dodanie a pekne balenie....este raz dakujem za hodnotny darcek....velmi to ocenujem :)

 
sandrika

04.12.2017
5

Ďakujem pekne za super rýchle dodanie, som zvedavá na sérum :))) , po vyskúšaní podám správu :))) a veľmi pekne ďakujem aj za darček, očný krémik s kofeínom rada vyskúšam :))
Ako vždy bolo všetko 100%-né :)

 
Rückschlossová Lenka

23.11.2017
5

Sérum vyživuje a pestuje pleť, uvidím ako si poradí s jemnými vráskami...

 
magenta

22.11.2017
5

Úžasná kozmetika, mám ju už osvedčenú, takže sa znova vrátim nakúpiť. Ďakujem aj za milý darček :-)
Po každej stránke som maximálne spokojná a ďakujem.

 
Strana:12Pridať hodnotenie
Skryť formulár
Celkové hodotenie:
Meno:
E-mail:
Subject:
Vaše hodnotenie
Odporúčali by ste tento produkt svojim známym?
  
  Pridať hodnotenie
  
Od Jana | 2018-01-03 08:05:44

Dobrý den. Při nanesení séra proti vráskám mě pleť štípe a mám pocit stažené a ulepené pleti. Používám krátce, chtěla bych tedy vědět, zda je to v pořádku a mám v užívání pokračovat. Děkuji, Jana

Lucia Klebercová (DULCIA natural)

Dobrý deň Janka, môže byť veľmi zriedkavo aj takáto reakcia. Kyselina hyalúronová v sére je dosť účinnou zložkou, je veľmi kvalitná a má výrazný liftingový efekt, takže môže vyvolať pocit napnutej pleti. Po použití séra si naneste na tváričku ešte pleťový krémik. Tento pocit by mal časom ustúpiť a malo by to byť v poriadku. V prípade ak bude tento pocit pretrvávať, napíšte mi prosím mailik na adresu dulcia@dulcia.sk, aby sme to spolu poriešili... Želám krásny večer a veľmi držím palce, Lucia :-)

Od Braxatorova Bronislava | 2017-12-13 16:04:32

Vase nove peptidy- serum sa moze dat aj okolo oci alebo radsej nie. Srdecne zdravim

Lucia Klebercová (DULCIA natural)

Dobrý večer Bronislava, sérum môžete naniesť na celú tváričku, a jemne aj na okolie očí. Celkovo stačí toto sérum naniesť len vo veľmi malom množstve pred nanesením krémika. Je veľmi účinné, preto stačí len štipka. Krásne a ihneď sa vstrebáva. Ďakujeme za otázočku, želám krásny večera a krásne vianočné sviatky, Lucia :-)

Od Marketa | 2017-12-13 15:45:21

Dobrý den, je sérum vhodné i na citlivou pleť se sklonem k atopickému ekzému?

Lucia Klebercová (DULCIA natural)

Dobrý deň Markéta, sérum je vhodné aj pre citlivú pleť. Bolo testované aj na vysoko citlivú pleť a nevykázalo žiadne nežiadúce reakcie. Do pleti okamžite dostane vysokú dávku vitamínov, antioxidantov, tiež regeneračných a reparačných zložiek… Pokožku upokojí a má výrazné ochranné vlastnosti. No a samozrejme nemalým plusom je jeho sila bojovať s vráskami :-) Nanášajte ho na vyčistenú tváričku malinké množstvo pred použitím krémika. Ďakujeme za otázočku, želám krásny večer, Lucia :-)

Od Sandra | 2017-11-30 22:05:16

Dobrý deň, chcela by som pre moju mamku (60+ rokov) zostaviť vianočný balíček z cca štyroch produktov. Mamina by najviac chcela krémy proti vráskam, normálne používa aj denný, aj nočný. Chcela by som tam dať toto sérum a asi ten krém proti vráskam, ale ďalej neviem čo pridať. Mohli by ste mi, prosím, navrhnúť nejaké produkty? Ďakujem.

Lucia Klebercová (DULCIA natural)

Dobrý deň Sandra, maminke by som navrhla pre nočnú starostlivosť krémik proti vráskam s kyselinou hyalúronovou a Q10. Má hydratačné, výživné, aj ochranné účinky. Aktívne bojuje proti vráskam, dokonca ich vypĺňa a zjemňuje. Je to náš najväčší bojovník proti vráskam :-) Pre dennú starostlivosť šípkový krémik s provitamínom B5. Vďaka provitamínu B5 udrží v pokožke vlhkosť čo je dôležité pre udržanie mladistvého vzhľadu pleti. Na vrásky okolo očiek môže vyskúšať nočný očný krémik s kofeínom. Je mastnejší, preto je ideálny na noc. Zabraňuje tvorbe vrások, vďaka obsahu kofeínu pomáha odstraňovať opuchy a tmavé kruhy. No a pod krémiky odporúčam Vami spomínané sérum proti vráskam peptidy. Je vysoko koncentrované, preniká hlboko do pokožky. Keďže je to sérum, stačí ho naniesť len štipku. Pôsobí nielen proti biologickému starnutiu pleti, ale aj proti starnutiu spôsobeného vonkajším prostredím. Keďže krémiky je dobré nanášať na vyčistenú pleť, ešte by som navrhla našu výživnú čistiacu emulziu. Odstráni nečistoty z tváričky, ale aj krásne odlíči. Ďakujeme za otázočku, dúfam, že som pomohla s výberom a hlavne že bude maminka spokojná s našou kozmetikou. Želám krásny zbytok večera, Lucia :-)

Od Dáša | 2017-11-08 11:43:19

Dobrý den, je toto sérum vhodné i pro smíšenou pleť trpící na ucpávání pórů? Vaši kosmetiku Dulcia používám krátce, ale zatím opravdu velká spokojenost :-) Díky

Lucia Klebercová (DULCIA natural)

Dobrý deň Dáša, áno, sérum je vhodné aj pre Vašu pleť. Naneste si ho štipku na vyčistenú tváričku pred použitím krémika. Je vysoko koncentrované a schopné hlboko preniknúť do pokožky, ktorej počas svojho prieniku dodáva aktívne zložky. Účinne pôsobí proti vráskam, ako kondicionér na pokožku a a má výrazné ochranné vlastnosti. Je určené pre zrelšiu pleť, ale v prípade známok predčasného starnutia pleti je vhodné aj pre mladšie ročníky :-) Ďakujeme za otázočku, želám krásny dník, Lucia :-)

Strana: 123
Prosím, zadajte Vašu otázku
Vaša otázka bola úspešné odoslaná, odpovieme v čo najkratšom čase.
Prosím, zadajte Vašu otázku
Skryť formulár
Meno:
E-mail:
Otázka:
  
  Prosím, zadajte Vašu otázku
  

Facebook