Dezinfekčný sprej Zväčšiť Dezinfekčný sprej

Dezinfekčný sprej

Naši milí, reagujeme na situáciu s nedostatkom dezinfekcie, ktorá je v týchto dňoch naozaj na nezplatenie. Rozhodli sme sa ju vyrobiť pre našej ako aj Vaše potreby podľa medzinárodných noriem WHO (svetová zdravotnícka organizácia) s pridaním esenciálnych olejov pre vyšší účinok. Chceme Vám byť vždy na blízku a pomáhať ak je to v našich silách...a toto našťastie v našich silách je. 

Viac detailov

7 hodnotení

111777

  • Všetky typy pleti
  • Antibakteriálny

0,00 €


Ku každej Vašej objednávke v našom eshope dostatene 50 ml dezinfekčný prípravok ako darček. Správame sa zodpovedne a jediný spôsob ako ku Vám dezinfekciu doručiť je cez Vašu objednávočku. Vhodná je pre všetky vekové kategórie. Vhodná na dezinfekciu rúk ako aj na telefóny a iné povrchy, ktoré je potrebné zachovať bezpečne a hygienicky čisté.

50 ml dezinfekciu Vám pribalíme do každej objednávky až do vypredania našich zásob.

Epidemiológovia sa zhodujú na tom, že najdôležitejšie v boji s vírusmi ako aj koronavírusom je mať čisté ruky. Umývanie rúk je základ osobnej hygieny, rutina, ktorú robíme automaticky a bez rozmýšľania. Správne umývanie rúk trvá 40 až 60 sekúnd. Umývanie rúk môže byť niečo ako malý obrad našej čistoty...pomalý...rozvážny...ukľudňujúci. Návod na správne umývanie rúk nájdete na oficiálnej stránke WHO.

 who logo


Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) vydala návod na prípravu účinného dezinfekčného prípravku.My sme sa inšpirovali a prípravok vyrobili podĺa tejto účinnej receptúry. Obohatili sme ju o esenciálne oleje, ktoré zvyšujú účinnosť prípravku a pekne ho rozvoňajú. Nebudeme vymýšľať koleso a ani riskovať neúčinnosť prípravku. V našej dielničke sme si vyhradili čas na prípravu dezinfekcie, ktorá je účinná, bezpečná, potvrdená...s láskou pre Vás a Vašu bezpečnosť a väčší pocit istoty.

Zároveň upozorňujeme, že pri častom používaní tejto dezinfekcie, ktorá je na báze alkoholu, môže dôjsť ku vysušovaniu rúk. Používajte preto prosím účinný krém na ruky, ktorý pokožku zhydratuje, premastí a upokojí.

Vhodná pre všetky vekové kategórie. Vhodná na dezinfekciu rúk ako aj na telefóny a iné povrchy, ktoré je potrebné zachovať bezpečne a hygienicky čisté.

Adka
04.04.2020

Je úžasný. Ďakujeme :)

Jana
28.03.2020

Úžasne voní, idem si kvôli nemu spraviť ďalšiu objednávku! :D Neuvažujete zaradiť ho do ponuky? Hm? Rada si ho kúpim aj o rok, keď toto tu pominie :D

Lenka
28.03.2020

Perfektný dezinfekčný prostriedok, ktorý dokonale plní svoj účel a ešte k tomu aj nádherne vonia. Jednoducho ho zbožňujem!

Petra
23.03.2020

Ruce už mám úplně popraskané a bolavé od každodenního používání dezinfekčních gelů a mýdel.Váš spray je moje záchrana!!!Zahodila jsem všechny gely a používám už pouze ten.Rozhodně doporučuji i kvůli nádherné bylinné vůni. Za mě TOP.

Eva
18.03.2020

Dakujeme za skvely produkt!

Pridať hodnotenie

Celkové hodnotenie:*
   star star star star star
Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaše hodnotenie:*
Odporúčili by st tento produkt svojim známym:*
Eva U
05.04.2020

Dobrý den. Jaký je obsah alkoholu v tomto dezinfekčním spreji? Děkuji.

Dobrý deň Evka,

obsah alkoholu v dezinfekčnom spreji je 70%.

Ďakujeme za otázočku, želám krásny dník, Lucia :-)

Katarína Hrivňáková
12.03.2020

Prosím o zloženie , Inci

Dobry den?

jedna sa o jednoduchu recepturu ktoru zvladnete aj doma s relativne lahko dostpnymi zlozkami (stacia Vam prve 4): 

Aqua Purificata
Ethanol 86%
Hydrogene Peroxide 3%
Glycerol
Malaleuca Alternifolia Oil
Eucalyptus Globulus Leaf Oil
Eugenia Caryophyllata Oil
Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Leaf Oil
Lavandula Angustifolia Oil

Pridať otázku

Meno:*
Email:*
Phone number:
Vaša otázka:*

Typ pleti

Všetky typy pleti

Výrobok pekne sedí všetkým typom pleti. Nespôsobuje nadmerné mastenie ani nevysušuje pokožku. Je jemný a nežný aj k vysoko senzitívnej pokožke.

Vlastnosti

Antibakteriálny

Obsahuje prírodné antiseptické zložky, ktoré pôsobia proti množeniu baktérií, plesní a infekcií na pokožke. Účinne tak napomáha predchádzať zápalovým procesom v pleti.


Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac o cookies.
ZATVORIŤ