Rafinovaná jeseň

Horúca farba jesene "tmavoslivková", ktorá sa svojou nadčasovosťou a univerzálnosťou dokáže vyrovnať krvavočervenej na nechtoch a ústach, prichádza v tejto kombinácií v zvýhodnenom balíčku Rafinovaná jeseň. Rúž, nadlak aj lak na nechty v rovnakom sofistikovanom odtieni tmavoslivkovej prinášame v kvalite prírodnej dekoratívnej kozmetiky francúzskej značky Couleur Caramel za zvýhodnenú cenu.

Množstvo:
24,90 €

Obsah balenia

Rýchloschnúci nadlak
Lak na nechty n°812 Spice
Rúž na pery n°272 Spice


Rýchloschnúci nadlak

Pre trvanlivé a lesklé nechty na záver použite rýchloschnúci nadlak č. 33.

Lak na nechty n°812 Spice

Nastavte nový trend v oblasti nechtového umenia a nechajte sa pokúšať našimi tromi novými laky na nechty.

Netoxický lak na nechty bez DBP, toluénu a formaldehydu. Dokonalé krytie, extra dlhá životnosť a profesionálna aplikácia pomocou perfektne tvarovaného štetca.

Použitie: Na suchý a odmastený povrch naneste lak v jednotnej vrstve. Pre trvanlivé a lesklé nechty na záver použite Rýchloschnúci nadlak č. 33.

Objem: 8ml

Rúž na pery n°272 Spice

Rúž s jemnou krémovou konzistenciu vám dodá pocit nádherne jemných a hydratovaných pier. Vďaka svojej hodvábne jemnej textúre a prírodným zložkám dodáva perám jedinečnú hladkosť, zaručuje ľahkú aplikáciu, zvláčňuje a chráni. Bio olej z hroznových semiačok obsahuje silný prírodný antioxidant, zvyšuje elasticitu pokožky a je bohatý na vitamín E a polyfenoly. Marhuľový olej je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny, obsahuje vitamíny A, B a E. Jemnú pokožku pier hydratuje, zvláčňuje a regeneruje. Jojobový olej predstavuje prirodzený ochranný UV filter, vyhladzuje drobné vrásky a pôsobí hojivo.

Použitie: kontúrovacou ceruzkou zvýraznite obrysy pier. Začnite od stredu hornej pery a pokračujte smerom ku kútikom úst. Pokračujte dolnou perou. Na nanášanie rúžu je najvhodnejší štetec. Začnite od stredu pier a pokračujte smerom do strán. Prebytočný rúž otrite obrúskom. Postup zopakujte. Tým predĺžite trvácnosť rúžu. Na dosiahnutie plnších pier naneste do stredu pier malé množstvo lesku.

100 % všetkých zložiek je prírodného pôvodu
58 % všetkých zložiek je z bioprodukcie

Momentálne žiadne hodnotenia
Pridať hodnotenie
Skryť formulár
Celkové hodotenie:
Meno:
E-mail:
Subject:
Vaše hodnotenie
Odporúčali by ste tento produkt svojim známym?
  
  Pridať hodnotenie
  

K tomuto produktu ešte neexistujú žiadne otázky.

Prosím, zadajte Vašu otázku
Vaša otázka bola úspešné odoslaná, odpovieme v čo najkratšom čase.
Prosím, zadajte Vašu otázku
Skryť formulár
Meno:
E-mail:
Otázka:
  
  Prosím, zadajte Vašu otázku
  

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac o cookies.
ZATVORIŤ