Zdôraznite svoju ženskosť a zmyselnosť

05.03.2018
Zdôraznite svoju ženskosť a zmyselnosť

Výnimočný deň si žiada niečo skutočne výnimočné... pre náš ženy je výnimočným dňom 8. marec, kedy každá z nás oslavuje svoj sviatok...sviatok svojej nežnej ale aj odvážnej ženskosti. Dulcia natural prináša úplne nový a skutočne ženský parfém, ktorý od nás z veľkej úcty a vďaky dostanete počas tohoto sviatku ku každej objednávočke zadarmo.

Dulcia natural - Zmyselná....vôňa, zmyselná žena...zmyselná "ja".

Zmyselnosť ako hra...hra života...zmyselnosť spojená v bytím, spojená so všetkými zmyslami...najmä s tým ženským - šiestym. "Zmyselná" Dulcia natural pootvorí a podporí vo Vás prirodzenú ženskosť a vášeň.

Zmyselné pohľady, zmyselné pohyby... zmyselná vôňa a v nej zahalená zmyselná JA. Nádherná voľná a radostná žena. Zmyselná ako vietor v korunách stromov, tečúca voda dotýkajúca sa skál a zeme,  letná ochladzujúca búrka...roztápajúca sa čokoláda na jazyku...vášnivá.  Taká je nová vôňa, zmyselná Dulcia natural.
Vôňa so silným charakterom obdarovaná zmyselnosťou a príbehom, ktorý si píše každá z Vás.Vôňa podporujúca vášeň, sebavedomie a tajomnosť ženy.

Čerstvosť a jasnosť bergamotu v spojení s levaduľou prebúdzajú zmysly, dodávajú odvahu a pôsobia uvoľňujúco a radostne. Zvodné až erotické srdce parfému tvorené vôňou delikátnej vanilky a vášnivého kvetu ylang ylang odhaľuje sladkú zmyselnosť. Doplnené je euforizujúcou šalviou a krásna vôňa ružového dreva súznie s ženskou dušou, otvára ju láske a pochopeniu k sebe samej.  Na záver vystupuje iba jemná vôňa škorice, ktorá vyvoláva pocit dráždivého rizika a pikantnosť zakázaného.

Toto všetko sa nádherne prepojilo v novom aromaterapeutickom parféme, aby odznela veľmi ženská, zmyselná a elegantná vôňa, ktorá vo Vás prebudí skutočnú, vášnivú ženu. 

Použitie: Náš aromaterapeutický parfém môžete používať niekoľko krát za deň. Nanášajte ho priamo na pokožku, jeho jemné a čisto prírodné zloženie nedráždi pokožku.

Nanáša sa na pulzné body tela - zápästie, lakťové jamky, za uši. Môžete ho privoniavať kedykoľvek budete cítiť potrebu podporiť Vašu ženskosť alebo privoňať si k jeho nádhernej vôni.

Aromaterapia je veľmi stará metóda využívania rastlín k upevneniu a ochráneniu fyzického i duševného zdravia. Skrýva v sebe múdrosť prírody, skúsenosti bylinkárov a múdrych prírodných lekárov. Základom aromaterapie je užívanie vysoko kvalitných a čistých rastlinných  rastlinných látok neobsahujúcich žiadne chemické prímesí. Medzi základné prostriedky liečenia bylinkami patria čerstvé alebo aj suché časti rastlín, nálevy z aromaterapeutických rastlín, rastlinné extrakty a hlavne éterické oleje. Tieto sú práve základní nositelia prírodných vôní. Aromaterapeutické oleje dokážu pozdvihnúť náladu, vplývať emocionálne, pretože čuchové vnemy zásadným spôsobom ovplyvňujú fungovanie mozgu. 

Takmer každá rastlinka, ktorá je pre moderného človeka iba burina, mala pre našich predkov veľký význam. Ak má byť návrat k prírode skutočný, musíme sa znovu naučiť využívať jej dary a veriť jej nekonečnú silu. V Dulcia natural sa snažíme premostiť to najlepšie z minulosti so súčasnými vedeckými poznatkami a vymoženosťami moderného sveta. Esenciálne/éterické oleje sú koncentrované rastlinné esencie, ktoré sú získavané destiláciou pary alebo tlakom za studena. Takýmto spracovaním sa zachováva funkčné spektrum aktívnych zložiek rastliny, ktoré môže byť až 2000 násobne silnejšie ako v prirodzenom stave rastlinky. 

A viete že pri pozitívnom naladení budete odolnejší aj voči najrôznejším neduhom. a práve preto majú výrazné účinky na Vašu pokožku ale aj náladu.

ZDIEĽAJTE TENTO ČLÁNOK

Pridať komentár

Meno:*
Email:*
Phone number:
Komentár:*