LIMITOVANÁ EDÍCIA 2017/2018

04.04.2018
LIMITOVANÁ EDÍCIA 2017/2018

Couleur Caramel prináša na trh limitovanú edíciu jeseň/zima 2017-2018 pod názvom "Inspiration Ethnique". Kolekcia je inšpirovaná módnym trendom tohoročnej zimy, ktorý prináša teplo, vôňu a farebnosť ďalekých krajov. Vyberte sa s Couleur Caramel na cestu do kolísky sveta....

Limitovaná edícia "Inspiration Ethnique" prináša teplo, vôňu a farebnosť ďalekých krajov. Kolekcia je inšpirovaná módnym trendom toho ročnej zimy v ktorej prevládajú prírodné farby kameňa, hliny, bronzu v kombináci i s energickou červenou a zvodnou granátovou. Nesmrteľné glitre túto sezónu opäť ozdobia nechty. V líčení hrá hlavnú úlohu hra tieňa a svetla s ľahkým dotykom produktov.

MAKE UP

Paletka obsahujúca tri krémové produkty Vám umožní dokonalé presvetlenie a kontúrovanie tváre.

OČI

Ponúkame Vám 6 odtieňov refill očných tieňov – 4perleťové a 2 matné. Krásne farby sa ľahkokombinujú s tekutými linkami v odtieni bronzu a ocele.

PERY

Túto sezónu Vám prinášame tri dokonale ženské odtiene rúžov. Ich intenzívna pigmentácia dodá perám výrazný objem. Jemný ružový lesk krásne odráža svetlo a vytvára efekt šťavnatých pier.

NECHTY

S našimi lakmi na nechty budete túto sezónu určite trendy. Intenzívnu bordó môžete naniesť samostatne alebo oživiť striebornými či zlatými glitrami. Naneste rýchloschnúci nadlak pre extra lesk.

Celú limitovanú edíciu 2017 nájdete v našom obchode. 

ZDIEĽAJTE TENTO ČLÁNOK

Pridať komentár

Meno:*
Email:*
Phone number:
Komentár:*