Prežite krásne Vianoce s DULCIOU

17.12.2021
Prežite krásne Vianoce s DULCIOU

Klop, klop, klop. Vianoce sú za dverami. Buďte tento rok originálni a obdarujte svojich blízkych krásnym balíčkom prírodnej kozmetiky. Žiadne stresy, žiadne tlačenice v obchodoch. Stačí pár klikov z pohodlia domova a Vianoce Vašich blízkych budú doslova čarovné.  Predvianočný čas a Vianoce sú obdobím pokoja, vďačnosti a radosti. Skúste aj Vy dámy na chvíľku spomaliť a nadýchnuť sa tejto atmosféry. Do každej darčekovej krabičky vložte okrem materiálnych vecí aj dobro, lásku, pekné slovo a obdarujete svojich blízkych tým najkrajším darčekom.

Pre Vašu obetavú mamičku
Aj tento rok hútate nad tým, čím obdarujete Vašu láskavú mamičku? Do jednej krabice sa všetka Vaša vďaka a láska nevmestí, tak jej podarujte prírodnú kozmetiku so srdcom.Doprajte Vašej mamičke pocit výnimočnosti, krásy a ženskosti, zaslúži si to. Darčekový set pre krásnu ženu 50+ je dokonalou kombináciou produktov pre starostlivosť o pleť. Obsahuje výživný pleťový krém s lipidami a vitamínom E, očný krém s kofeínom, ružovú vodu, sérum proti vráskam a omladzujúcu masku. Siahnuť môžete aj po exkluzívnej kolekcii krémov na zrelú pleť či nočnej starostlivosti o zrelú pleť.

Pre najlepšieho otecka alebo manžela
Tento rok už žiadne ponožky. Ruku na srdce, vybrať darček chlapovi je podstatne náročnejšie ako žene, že? S darčekom od DULCIE však určite zožnete úspech. Ponúkame Vám veľmi praktický balíček pre otca alebo aj manžela v zložení hydratačný krém, balzam po holení, dezodorant, sérum na zuby a revitalizujúci soľný kúpeľ smrek – eukalyptus.

Pre mamičku v očakávaní
Je Vaša najlepšia kamarátka alebo sestra v očakávaní? Prežite všetky krásne momenty spolu s ňou. Okrem veľkej dávky podpory a porozumenia jej darujte krém na strie na rastúce bruško a balzam na bradavky, ktorý pripraví jej prsia na dojčenie. Pre malý batôžtek láskyKaždé bábätko si zaslúži len to najlepšie, rovnako aj jeho pokožka. Balíček v zložení balzam na citlivú pokožku, prírodné mydlo – lanolín a zinková mastička budú dokonalou kombináciou úžasnej prírodnej kozmetiky.

Pre najlepšiu kamarátku alebo sestru
Tento rok doprajte svojej kamarátke/sestre len to najlepšie z prírody. Kozmetiku od DULCIE si určite zamiluje ona a rovnako aj jej pleť. Už žiadna chémia, iba čistá sila prírody.

Balíček 30 + v zložení krém proti vráskam s kyselinou hyalurónovou, očný krém s kofeínom, ružová voda, sérum, maska a píling na čistenie pleti urobia z Vašej kamarátky dokonalú bohyňu.
Ak máte kamarátky rôznych vekových kategórií, je to určite obohacujúce a prínosné. V ponuke u nás nájdete balíčky pre ženy každého veku - krásna žena 20+ a krásna žena 40+.

Aj pre babičku u nás nájdete užitočný a pekný darček
Ako každej dáme, aj babičke doprajte balíček starostlivosti o pleť. K tomu, ak chcete niečo praktické, doplňte jej domácu lekárničku o zinkovú mastičkou, gél aloe vera a balzam na pery.

Pre milovníčku wellnessu
Domáci wellness. Čo viac si priať po náročnom dni v práci. Horúci aromaterapeutický soľný kúpeľ -levanduľa uvoľní všetky zmysly a dokonale zrelaxuje telo aj myseľ. Zážitok sa ešte umocní pílingom s magnéziovou soľou a telovým jogurtom levanduľa.  Nezabúdajte ani na chodidlá, celé dni a roky nás nosia a slúžia nám. Krém na nohy – lanolín a urea im poskytne tu správnu starostlivosť. S týmto balíčkom u milovníčky wellnessu určite zabodujete.

Do zimného počasia
Ak Vaši príbuzní radi trávia aj v zime veľa času vonku na čerstvom vzduchu, robia veľmi dobre. Posilňujú si svoju imunitu aj psychickú pohodu. Vy im doprajte ochranu pleti pre chladom a vetrom v podobe nášho krému. Nezabudnite ani na pery a ruky. Týmto „zimným“ balíčkom nič nepokazíte.

Maličkosti, ktoré potešia
Mama, svokra, kamarátka, otec, manžel – pre každého z nich nájdete u nás niečo pekné, užitočné a cenovo dostupné. Ak zdieľate teóriu, že úspech sa skrýva v detailoch, doprajte im krásnu maličkosť a milé slovo.
Pre praktických ľudí

Ak patríte k ľudom, ktorí neradi vyberajú darčeky a výber ponechávate priamo na obdarovaného, tak aj pre Vás máme riešenie. Sú ním darčekové poukážky.

... na záver
Vianoce sú tými najkrajšími sviatkami v roku. Darčeky každého z nás potešia, ale čo zahreje pri srdci ešte viac, je úprimnosť, láskavé slovo a čas strávený v kruhu najbližších. Dámy, rozdávajte lásku a úsmev všade naokolo. Nielen na Vianoce, ale počas celého roka a dostane sa Vám ich ešte dvakrát viac. Šťastné a veselé!

Vaša Dulcia

ZDIEĽAJTE TENTO ČLÁNOK

Pridať komentár

Meno:*
Email:*
Phone number:
Komentár:*

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac o cookies.
ZATVORIŤ